RSB-Bekercompetitie

Ronde 1 (voorronde)

 a) Hillegersberg          - Caballo Blanco            - 3

 Individuele uitslagen 1e ronde

 
Ronde 2
 1) Nieuwerkerk a/d IJssel - Sliedrecht              2 - 1
 2) Caballo Blanco         - De Zwarte Pion          3  - 1
 3) RET                    - Stellendam                - 3
 4) Maassluis              - Barendrecht             2 - 1
 5) Spijkenisse            - Primus Inter Pares      3 -  
 6) H.I.Ambacht            - De IJssel               2  - 2
 7) Krimpen a/d IJssel     - Charlois Europoort      1 - 2
 8) Dordrecht              - CIOB/Groothoofd         1  - 3
 9) 't Springende Peert    - WSV                       - 3
10) Zwijndrecht            - Moerkapelle               - 3
11) Rokado                 - NRSG/W.Steinitz         2  - 2 
12) Shah Mata              - Overschie               3  - 1
13) Schiebroek/W.Regina    - CSV                     2  - 2
14) Papendrecht/Alb'dam    - S.O.'81                 1 - 2
15) Rotterdam              - Messemaker 1847         2 - 1
16) De Pionier             - RSR/Ivoren Toren        3  - 1

 Individuele uitslagen 2e ronde (incompleet)


Ronde 3
17) S.O. '81               - NRSG/W.Steinitz         1 - 2    
18) De Pionier             - Nieuwerkerk a/d IJssel  1 - 2
19) Moerkapelle            - WSV                     4  - 0
20) CIOB/Groothoofd        - Stellendam              3  - 1
21) De IJssel              - Rotterdam               1 - 2
22) Maassluis              - Charlois Europoort      1 - 2
23) CSV                    - Spijkenisse             2 - 1
24) Caballo Blanco         - Shah Mata               2 - 1


Kwartfinale
25) Charlois Europoort     - CSV                     1  - 3
26) Nieuwerkerk a/d IJssel - Caballo Blanco          1 - 2
27) CIOB/Groothoofd        - Rotterdam               1  - 3
28) NRSG/Wilhelm Steinitz  - Moerkapelle             1  - 3

 Individuele uitslagen kwartfinale


Halve finale
29) CSV                    - Moerkapelle             2  - 2  *
30) Caballo Blanco         - Rotterdam               2  - 2  **

 * Moerkapelle door na snelschaak (1-2)
 ** Rotterdam door na loting

 Individuele uitslagen halve finale
 Verslag halve finale


Finale
31) Rotterdam              - Moerkapelle             2  - 2  *
 
 * Moerkapelle wint de beker na loting.

 De finale werd gespeeld bij Lombardijen.

 Individuele uitslagen finale
 Verslag finale