RSB-competitie: Klasse 3C


   Klasse 3C            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Zwijndrecht 2        7  13 40  xx 4 4  6  6  7  7  5  Kampioen
2. Dordrecht 4          7  11 36 3 xx 4 4 4  7  5 7
3. C.S.V. 4             7  11 36 4  3 xx 4 5 5  8  6
4. Onesimus 2           7  7  31 2  3 3 xx 4  4 7 6
5. H.I.Ambacht 2        7  7  25 2  4  2 4  xx 4  4 4
6. Barendrecht 1        7  5  25  1  1  3  3 4  xx 6 6
7. Lombardijen 3        7  2  13 1  2 0    3 1 xx 4
8. Sliedrecht 4         7 -2  15 2   2  1 3 2  3 xx  degradeert (*)

 (*) 2 matchpunten in mindering vanwege niet opkomen in de wedstrijd Dordrecht 4 - Sliedrecht 4

 Beschikbare individuele uitslagen

 do 01 okt Onesimus 2            - C.S.V. 4              3 - 4
 ma 28 sep Barendrecht 1         - Sliedrecht 4          6  - 2
 di 29 sep Dordrecht 4           - H.I.Ambacht 2         4  - 4
 di 29 sep Lombardijen 3         - Zwijndrecht 2         1  - 7

 ma 19 okt Barendrecht 1         - Dordrecht 4           1  - 7
 di 20 okt H.I.Ambacht 2         - Onesimus 2            4  - 4
 do 22 okt Sliedrecht 4          - Zwijndrecht 2         2 - 5
 vr 23 okt C.S.V. 4              - Lombardijen 3         8  - 0

 di ?????? Dordrecht 4           - Sliedrecht 4          7 - 
 di 17 nov Lombardijen 3         - H.I.Ambacht 2         3 - 4
 do 19 nov Onesimus 2            - Barendrecht 1         4 - 3
 vr 20 nov Zwijndrecht 2         - C.S.V. 4              4  - 4

 ma 14 dec Barendrecht 1         - Lombardijen 3         6 - 1
 di 15 dec H.I.Ambacht 2         - Zwijndrecht 2         2  - 6
 di 15 dec Dordrecht 4           - Onesimus 2            4 - 3
 do 17 dec Sliedrecht 4          - C.S.V. 4              2  - 6

 di 19 jan Lombardijen 3         - Dordrecht 4           2 - 5
 do 21 jan Onesimus 2            - Sliedrecht 4          6 - 1
 vr 22 jan Zwijndrecht 2         - Barendrecht 1         7  - 1
 vr 22 jan C.S.V. 4              - H.I.Ambacht 2         5 - 2

 ma 08 feb Barendrecht 1         - C.S.V. 4              3  - 5
 di 09 feb Dordrecht 4           - Zwijndrecht 2         3 - 4
 do 11 feb Sliedrecht 4          - H.I.Ambacht 2         3 - 4
 do 11 feb Onesimus 2            - Lombardijen 3         7 - 

 di 09 mrt Lombardijen 3         - Sliedrecht 4          4 - 3
 di 09 mrt H.I.Ambacht 2         - Barendrecht 1         4  - 4  (*)
 vr 12 mrt Zwijndrecht 2         - Onesimus 2            6  - 2
 vr 12 mrt C.S.V. 4              - Dordrecht 4           3 - 4

 (*) Correctie uitslag (was 5-3) vanwege art. 33 (invallersbepaling; A.Burggraaff, HIA 2)