RSB-competitie: Klasse 3B


   Klasse 3B            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. 't Springend Peert 1 7  11 35  xx 4 3 4  6  4 5  7  Kampioen
2. Barendrecht 1        7  10 36  3 xx 3 7  5  5 5  6
3. Onesimus 2           7  8  29 4 4 xx 3 3 4  4  5
4. H.I.Ambacht 2        7  8  29  4  1  4 xx 3  6  4  6
5. RET 1                7  6  27 2  3  4 5  xx 5  4  4   (*)
6. De Pionier 2         7  5  25 3 2 4  2  3  xx 5 5
7. Shah Mata 3          7  5  25  3  3  4  4  4  2 xx 4
8. Spijkenisse 5        7  1  16   1 2 1 4  3  3 xx  degradeert

   (*) 2 matchpunten in mindering vanwege niet opkomen op vastgestelde datum in de 6e ronde

 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 ma 25 okt Barendrecht 1        1732 - De Pionier 2         1680 5 - 2
 di 26 okt H.I.Ambacht 2        1611 - 't Springend Peert 1 1489 4  - 4
 wo 27 okt RET 1                1510 - Shah Mata 3          1521 4  - 4
 do 28 okt Onesimus 2           1618 - Spijkenisse 5        1472 5 - 2

 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 15 nov 't Springend Peert 1 1489 - RET 1                1510 6  - 2
 do 18 nov De Pionier 2         1680 - H.I.Ambacht 2             2  - 6
 do 18 nov Onesimus 2           1635 - Barendrecht 1        1838 4 - 3
 vr 19 nov Spijkenisse 5        1472 - Shah Mata 3          1570 3 - 4

 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 13 dec Barendrecht 1        1732 - Spijkenisse 5        1409 6 - 1
 di 14 dec H.I.Ambacht 2             - Onesimus 2           1583 4 - 3
 di 14 dec Shah Mata 3          1622 - 't Springend Peert 1 1623 3  - 5
 wo 15 dec RET 1                1510 - De Pionier 2         1680 5  - 3

 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 24 jan Barendrecht 1        1838 - H.I.Ambacht 2             7  - 1
 do 27 jan De Pionier 2         1680 - Shah Mata 3          1504 5 - 2
 do 27 jan Onesimus 2           1718 - RET 1                1510 3 - 4
 vr 28 jan Spijkenisse 5        1530 - 't Springend Peert 1 1489   - 7

 Individuele uitslagen 4e ronde

 ma 14 feb 't Springend Peert 1 1489 - De Pionier 2         1680 4 - 3
 di 15 feb H.I.Ambacht 2        1611 - Spijkenisse 5        1355 6 - 1
 di 15 feb Shah Mata 3          1549 - Onesimus 2           1628 4  - 4
 wo 16 feb RET 1                1510 - Barendrecht 1        1838 3  - 5

 Individuele uitslagen 5e ronde

 ma 13 mrt Barendrecht 1        1838 - Shah Mata 3          1541 5  - 3
 di 28 mrt H.I.Ambacht 2             - RET 1                1510 3  - 5
 do 16 mrt Onesimus 2           1616 - 't Springend Peert 1 1489 4 - 3
 vr 17 mrt Spijkenisse 5             - De Pionier 2         1636 3  - 5

 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 03 apr 't Springend Peert 1 1489 - Barendrecht 1        1732 4 - 3 (*)
 di 04 apr Shah Mata 3          1620 - H.I.Ambacht 2             4  - 4
 wo 05 apr RET 1                1510 - Spijkenisse 5        1522 4  - 4
 do 06 apr De Pionier 2         1565 - Onesimus 2           1638 4  - 4

 (*) Correctie uitslag (was 3-4) i.v.m. artikel 33 (invallersbepaling; P.Brokx, Barendrecht 1)

 Individuele uitslagen 7e ronde