RSB-competitie: Klasse 4D


   Klasse 4D            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. De Penning 2         7  13 26  xx 3 3 4  3  4  3 4  Kampioen
2. Spijkenisse 7        7  11 29 2 xx 3  3 5  5  4 6   promotie
3. Westmaas 1           7  11 28 2 3  xx 4 5  3 4 5
4. HZP/Schiedam 4       7  7  21 2  2 1 xx 5  3 4  3
5. De Pionier 4         7  6  16 3  1  1  1  xx 3  4  3
6. Barendrecht 2        7  5  20 2  1  2 2 3  xx 4  5
7. Dordrecht 5          7  2  16  2 1 1 2  2  2  xx 4
8. Papendrecht/Al'dam 4 7  1  9  1 0    3  2   1 xx

 Statistieken per speler na de laatste ronde

 ma 04 okt Barendrecht 2             - HZP/Schiedam 4            2 - 3
 di 05 okt Papendrecht/Al'dam 4 1192 - Dordrecht 5          1400 1 - 4
 di 05 okt De Penning 2              - De Pionier 4         1319 3  - 3
 vr 08 okt Spijkenisse 7        1384 - Westmaas 1                3  - 3

 Individuele uitslagen 1e ronde

 di 02 nov Westmaas 1                - HZP/Schiedam 4            4 - 1
 di 02 nov Dordrecht 5          1400 - De Penning 2              2 - 3
 do 04 nov De Pionier 4         1477 - Barendrecht 2             3  - 3
 vr 05 nov Spijkenisse 7        1384 - Papendrecht/Al'dam 4 1192 6  - 0

 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 22 nov Barendrecht 2             - Dordrecht 5          1400 4  - 2
 ma 22 nov HZP/Schiedam 4            - De Pionier 4         1319 5  - 1
 di 23 nov Papendrecht/Al'dam 4 1192 - Westmaas 1                  - 5
 di 23 nov De Penning 2              - Spijkenisse 7        1384 3 - 2

 Individuele uitslagen 3e ronde

 di 11 jan Westmaas 1                - De Pionier 4         1319 5  - 1
 di 11 jan Dordrecht 5          1400 - HZP/Schiedam 4            2  - 4
 di 11 jan Papendrecht/Al'dam 4 1192 - De Penning 2              1 - 4
 vr 14 jan Spijkenisse 7        1384 - Barendrecht 2             5  - 1

 Individuele uitslagen 4e ronde

 ma 31 jan Barendrecht 2             - Papendrecht/Al'dam 4 1192 5 - 
 ma 31 jan HZP/Schiedam 4            - Spijkenisse 7        1384 2 - 3
 di 01 feb De Penning 2              - Westmaas 1                3 - 2
 do 03 feb De Pionier 4         1477 - Dordrecht 5          1400 4  - 2

 Individuele uitslagen 5e ronde

 di 22 feb Westmaas 1                - Dordrecht 5          1400 4 - 1
 di 22 feb Papendrecht/Al'dam 4 1192 - HZP/Schiedam 4            3  - 3
 di 22 feb De Penning 2              - Barendrecht 2             4  - 2
 vr 25 feb Spijkenisse 7        1384 - De Pionier 4         1477 5  - 1

 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 20 mrt Barendrecht 2             - Westmaas 1                2 - 3
 ma 20 mrt HZP/Schiedam 4            - De Penning 2              2  - 4
 di 21 mrt Dordrecht 5          1400 - Spijkenisse 7        1384 1 - 4
 do 23 mrt De Pionier 4         1477 - Papendrecht/Al'dam 4      3 - 2

 Individuele uitslagen 7e ronde