RSB-Bekercompetitie

Ronde 1

 wo 25 okt S.O. Rotterdam     1874 - RSR Ivoren Toren    1928 2 - 1
 di 03 okt Stellendam         1650 - Messemaker 1847     1908   - 3
 do 19 okt WSV                1814 - Schiebr/W.Regina    1831 1 - 2
 vr 27 okt Reeuwijk           1843 - NRSG W.Steinitz     1881 1  - 3
 vr 13 okt Charlois/Europoort 1986 - Beijerland          1781 3  - 1
 do 02 nov De Pionier              - Barendrecht              4  - 0 R  ***
 di 10 okt Papendrecht/Alb.   1774 - Groenoord           1858 2  - 2  *
 wo 25 okt RET                1494 - H.I.Ambacht         1724 1 - 2
 di 31 okt Nieuwerkerk ad IJ. 1796 - HZP/Schiedam        1882 2  - 2  **
 ma 16 okt Maassluis          1693 - Hillegersberg       1757 2 - 1
 vr 27 okt Spijkenisse             - De Zwarte Pion           4  - 0 R  ***
 do 12 okt Sliedrecht         1953 - Groothoofd          1770 1 - 2
 vr 20 okt Zwijndrecht        1858 - De Willige Dame     1769 3  - 1
 vr 03 nov CSV                     - Krimpen a/d IJssel       4  - 0
 vr 27 okt Moerkapelle        1709 - 't Springende Peert 1744 3  - 1
 ma 09 okt Primus Inter Pares 1764 - Shah Mata           1906 0  - 4
 
 * Groenoord gaat door na loting (geen snelschaakpartijen) 
 ** Nieuwerkerk a/d IJssel gaat door na snelschaakpartijen (2-2) en loting
 *** De Zwarte Pion en Barendrecht hebben zich toch nog teruggetrokken

 Individuele uitslagen 1e ronde

 
Ronde 2
 di 28 nov Shah Mata                 - S.O. Rotterdam            4  - 0 R  *
 ma 11 dec Messemaker 1847      1892 - Moerkapelle          1709 2  - 2  **
 ma 11 dec Schiebr/W.Regina     1831 - CSV                  1956 2  - 2  ***
 ma 27 nov NRSG W.Steinitz      1857 - Zwijndrecht          1844 1  - 3
 vr 01 dec Groothoofd           1786 - Charlois/Europoort   2028 1  - 3
 do 30 nov De Pionier           1696 - Spijkenisse          1825 1 - 2
 di 12 dec Groenoord            1858 - Maassluis            1618 3  - 1
 di 28 nov H.I.Ambacht          1793 - Nieuwerkerk ad IJ.   1790 1 - 2

 * S.O. Rotterdam is niet opgekomen op 28 november.
 ** Messemaker 1847 gaat door na snelschaakpartijen (3-1)
 *** CSV gaat door na snelschaakpartijen (2-2) en loting 

 Individuele uitslagen 2e ronde


Kwartfinale
 di 06 feb Shah Mata          1955 - Nieuwerkerk ad IJ. 1790   - 3
 di 06 feb Groenoord          1858 - Messemaker 1847    1892 1 - 2
 vr 26 jan Spijkenisse        1763 - CSV                1956 0  - 4
 vr 26 jan Charlois/Europoort 2028 - Zwijndrecht        1856 3 - 

 Individuele uitslagen kwartfinale


Halve finale
 vr 16 mrt CSV                1956 - Messemaker 1847    1939 2 - 1
 di 27 mrt Nieuwerkerk ad IJ. 1796 - Charlois/Europoort 2028 1 - 2

 Individuele uitslagen halve finale


Finale
 vr 20 apr CSV                1956 - Charlois/Europoort 1983 2  - 2 *

 * CSV wint de RSB-beker na snelschaakpartijen (2-1)

 Individuele uitslagen finale