RSB-Competitie Klasse 3E

   Klasse 3E            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Stellendam 1         7  11 32 xx 4 4 4  3 4 6  5  Kampioen
2. Barendrecht 1        7  10 36 3 xx 5 3 6 5  7 5
3. Ontspanning 1        7  10 30 3 2 xx 5  4 5  4 5
4. Numansdorp 1         7  8  30  4  4 3  xx 6  5  3 4
5. 't Springende Peert2 7  6  25 4 1 3 2  xx 3  5 5
6. De Penning 2         7  5  26 3 3  3  3  5  xx 4  5
7. De Pionier 3         7  5  22  2    3 4 2 4  xx 5
8. De Zwarte Pion 2     7  1  20 2 3  2 4  2 3  3  xx
 Statistieken per speler na ronde 7
  
 ma 09 okt De Zwarte Pion 2     1473 - De Pionier 3         1496 3  - 5  &
 di 10 okt De Penning 2              - 't Springende Peert2 1561 5  - 3
 di 10 okt Stellendam 1         1625 - Ontspanning 1        1660 4 - 3
 do 12 okt Numansdorp 1         1591 - Barendrecht 1        1676 4 - 3 
 (&) Correctie uitslag (was 4-4) vanwege overtreding art. 32, lid 3(J.L.Minnaar, DZP)
 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 06 nov 't Springende Peert2 1523 - Barendrecht 1        1670 1 - 6
 ma 06 nov Ontspanning 1        1660 - De Zwarte Pion 2     1475 5 - 2
 di 07 nov De Penning 2              - Stellendam 1         1558 3 - 4
 do 09 nov De Pionier 3         1625 - Numansdorp 1         1576 4 - 3
 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 27 nov Barendrecht 1        1670 - De Pionier 3         1539 7 - 
 ma 27 nov De Zwarte Pion 2     1536 - De Penning 2              3  - 5
 di 28 nov Stellendam 1         1632 - 't Springende Peert2 1523 3 - 4
 do 30 nov Numansdorp 1              - Ontspanning 1             3  - 5  
 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 22 jan 't Springende Peert2 1496 - De Pionier 3         1603 5 - 2
 ma 22 jan Ontspanning 1        1655 - Barendrecht 1        1725 2 - 5
 di 23 jan De Penning 2              - Numansdorp 1         1634 3  - 5
 di 23 jan Stellendam 1         1638 - De Zwarte Pion 2     1491 5 - 2
 Individuele uitslagen 4e ronde
 
 ma 12 feb Barendrecht 1        1670 - De Penning 2              5  - 3
 ma 12 feb De Zwarte Pion 2     1488 - 't Springende Peert2 1523 2 - 5
 do 15 feb Numansdorp 1         1623 - Stellendam 1         1696 4  - 4
 do 15 feb De Pionier 3		1403 - Ontspanning 1        1628 3 - 4
 Individuele uitslagen 5e ronde
 
 ma 12 mrt 't Springende Peert2 1524 - Ontspanning 1 	    1609 3 - 4
 ma 12 mrt De Zwarte Pion 2     1519 - Numansdorp 1  	    1606 4  - 4
 di 13 mrt De Penning 2              - De Pionier 3  	    1625 4  - 4
 di 13 mrt Stellendam 1         1696 - Barendrecht 1 	    1719 4 - 3
 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 02 apr Barendrecht 1 	1676 - De Zwarte Pion 2     1543 5  - 3
 ma 02 apr Ontspanning 1 	1657 - De Penning 2              5  - 3
 do 05 apr Numansdorp 1  	1597 - 't Springende Peert2 1596 6  - 2
 do 05 apr De Pionier 3  	1559 - Stellendam 1         1709 2  - 6
 Individuele uitslagen 7e ronde