RSB-beker 2001/2002


Uitslagen eerste ronde

1)
2)
3)
4)
vr 12 okt
di 16 okt
wo 24 okt
vr 26 okt
RSR Ivoren Toren
Dordrecht
RET
EBSV
1930
1807
1558
1874
-
-
-
-
De IJssel
Charlois/Europoort
VastNed Rotterdam
Papendrecht/Alblasserdam
1940
1879
1900
1823
2 - 1
1 - 3
0 - 4
2 - 1





Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)
ma 19 nov
ma 12 nov
vr 9 nov
wo 7 nov
ma 19 nov
di 20 nov
vr 9 nov
di 13 nov
ma 5 nov
ma 19 nov
do 29 nov
vr 23 nov
vr 23 nov
ma 19 nov
di 20 nov
ma 19 nov
Barendrecht
Messemaker 1847
Charlois/Europoort
VastNed Rotterdam
NRSG Wilhelm Steinitz
Shah Mata
Groothoofd
Hendrik-Ido-Ambacht
CHESS
Primus Inter Pares
De Pionier
Moerkapelle
IJsselmonde
Maassluis
Nieuwerkerk a/d IJssel
Krimpen a/d IJssel
1849
1972
1935
1900
1921
1704
1684
1699
1858
1711
1725
1738
1529
1694
1931
1800
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RSR Ivoren Toren
EBSV
Lombardijen
't Springende Peert
Schiebroek/WR
Capelse SV
W.S.V.
Spijkenisse
Hillegersberg
Overschie
Groenoord
Rokado
HZP Schiedam
Zwijndrecht
Sliedrecht
Stellendam
1896
1791
1693
1654
1758
1703
1834
1759
1933
1793
1895
1861
1821
1868
1808
1626
1 - 2
3 -
4 - 0
3 -
1 - 3
2 - 2 (*)
0 - 4
- 3
1 - 2
2 - 2 (#)
1 - 3
1 - 2
- 3
1 - 3
2 - 1
2 - 1


















(*) Shah Mata door na snelschaken (2-1)
(#) Overschie door na loting

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen derde ronde

21)
22)
23)
24)
25)
26)
27)
28)
vr 4 jan
ma 10 dec
vr 11 jan
ma 7 jan
vr 4 jan
di 8 jan
vr 21 dec
do 13 dec
RSR Ivoren Toren
Messemaker 1847
Zwijndrecht
HZP Schiedam
Rokado
Groenoord
Overschie
Hillegersberg
1930
1955
1882
1827

1895
1792
1933
-
-
-
-
-
-
-
-
Krimpen a/d IJssel
Nieuwerkerk a/d IJssel
Charlois/Europoort
VastNed Rotterdam
Schiebroek/WR
Shah Mata
W.S.V.
Spijkenisse
1794
1931
1903
1985

1788
1862
1759
4 - 0
3 - 1
3 - 1
1 - 2
(#)
3 -
- 3
3 - 1










(#) Door veel ziektegevallen kan SWR geen team op de been brengen en heeft de wedstrijd opgegeven.

Individuele uitslagen 3e ronde


Uitslagen kwartfinale

29)
30)
31)
32)
vr 1 feb
do 7 feb
vr 15 feb
wo 6 feb
RSR Ivoren Toren
W.S.V.
Zwijndrecht
VastNed Rotterdam
1930
1875
1882
1976
-
-
-
-
Hillegersberg
Messemaker 1847
Groenoord
Rokado
1933
1966
1895
1969
2 - 2 (*)
2 - 2 (*)
- 3
3 - 1






(*) Hillegersberg en Messemaker 1847 door na snelschaken (beiden middels 2-1)

Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

33)
34)
do 14 mrt
di 12 mrt
Hillegersberg
Groenoord
1933
1895
-
-
VastNed Rotterdam
Messemaker 1847
1976
1947
0 - 4
- 3




Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

35) do 11 apr
Messemaker 1847 1966
- VastNed Rotterdam 1976
1 - 2



Individuele uitslagen finale

VastNed Rotterdam is de nieuwe bekerkampioen van de RSB

Speel alle finalepartijen na:
Bord 1: John Schell (VastNed Rotterdam) - Frans Bottenberg (Messemaker 1847)
Bord 2: Peter Vorstermans (Messemaker 1847) - Eddy Visser (VastNed Rotterdam)
Bord 3: Martin Noordijk (VastNed Rotterdam) - Ad Jansen (Messemaker 1847)
Bord 4: Willem-Jan van den Broek (Messemaker 1847) - Murdoch Maclean (VastNed Rotterdam)