RSB-competitie: Klasse 3B


   Klasse 3B            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Barendrecht 1        7  14 43  xx 6  5  5 4 7 7 7   Kampioen
2. VastNed Rotterdam 6  7  12 40 2  xx 5 6 8  5 7  6   3e klasse
3. RSR Ivoren Toren 4   7  10 31 3  2 xx 6  5 4 5 4  3e klasse
4. CSV 6                7  8  25 2 1 2  xx 4 4 5 5   4e klasse (Gem. Bp 3.64; 7e)
5. H.I.Ambacht 2        7  4  23 3 0  2 3 xx 4 3 6   4e klasse
6. Papendrecht/Alb. 3   7  4  23   2 3 3 3 xx 5  5   4e klasse
7. Krimpen a/d IJssel 5 7  4  18   1  2 2 4 3  xx 4  4e klasse
8. Dordrecht 5          7  0  18  1  2  3 3  2  3  3 xx  4e klasse

 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 ma 08 okt Krimpen a/d IJssel 5 1435 - H.I.Ambacht 2        1378 4 - 3
 di 09 okt Dordrecht 5          1490 - RSR Ivoren Toren 4   1522 3 - 4
 di 09 okt Papendrecht/Alb. 3   1378 - CSV 6                1378 3 - 4
 ma 14 jan Barendrecht 1        1751 - VastNed Rotterdam 6  1651 6  - 2

 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 05 nov Barendrecht 1        1728 - Dordrecht 5          1432 7  - 1
 di 06 nov H.I.Ambacht 2        1476 - Papendrecht/Alb. 3   1413 4 - 3
 wo 07 nov VastNed Rotterdam 6  1584 - CSV 6                1351 6 - 1
 vr 09 nov RSR Ivoren Toren 4   1552 - Krimpen a/d IJssel 5 1428 5 - 2

 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 26 nov Krimpen a/d IJssel 5 1427 - Barendrecht 1        1768   - 7
 di 27 nov Dordrecht 5          1432 - VastNed Rotterdam 6  1618 2  - 6
 di 27 nov Papendrecht/Alb. 3   1435 - RSR Ivoren Toren 4   1560 3 - 4
 vr 30 nov CSV 6                1326 - H.I.Ambacht 2        1466 4 - 3

 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 07 jan Barendrecht 1        1805 - Papendrecht/Alb. 3   1386 7 - 
 di 08 jan Dordrecht 5          1490 - Krimpen a/d IJssel 5 1394 3 - 4
 wo 09 jan VastNed Rotterdam 6  1609 - H.I.Ambacht 2        1367 8  - 0
 vr 11 jan RSR Ivoren Toren 4   1586 - CSV 6                1350 6  - 2
 
 Individuele uitslagen 4e ronde

 ma 28 jan Krimpen a/d IJssel 5 1427 - VastNed Rotterdam 6  1602 1  - 7
 di 29 jan Papendrecht/Alb. 3   1434 - Dordrecht 5          1490 5  - 3
 di 29 jan H.I.Ambacht 2        1450 - RSR Ivoren Toren 4   1563 2 - 5
 vr 01 feb CSV 6                1390 - Barendrecht 1        1771 2 - 5

 Individuele uitslagen 5e ronde

 ma 18 feb Barendrecht 1        1787 - H.I.Ambacht 2        1391 4 - 3
 ma 18 feb Krimpen a/d IJssel 5 1427 - Papendrecht/Alb. 3   1413 3  - 5
 di 19 feb Dordrecht 5          1388 - CSV 6                1348 3  - 5
 wo 20 feb VastNed Rotterdam 6  1621 - RSR Ivoren Toren 4   1572 5 - 2

 Individuele uitslagen 6e ronde

 di 19 mrt Papendrecht/Alb. 3   1478 - VastNed Rotterdam 6  1623 2 - 5
 di 19 mrt H.I.Ambacht 2        1508 - Dordrecht 5          1490 6  - 2
 vr 22 mrt CSV 6                1358 - Krimpen a/d IJssel 5 1427 5 - 2
 vr 22 mrt RSR Ivoren Toren 4   1586 - Barendrecht 1        1796 3  - 5

 Individuele uitslagen 7e ronde