RSB-competitie: Klasse 3J


   Klasse 3J            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7
1. Dordrecht 3          6  11 37 xx 4  7  8  8  5  5  Kampioen
2. Papendrecht/Alb. 2   6  11 32 4  xx 5  8  5 4 5  3e klasse
3. 't Springend Peert 2 6  6  22 1  3  xx 6  3 4 4  3e klasse
4. Barendrecht 2        6  4  16 0  0  2  xx 7  5  2  4e klasse (Gem. Bp 2,75; 10e)
5. Hoeksche Waard 2     6  4  15 0  2 4 1  xx 3  4  4e klasse
6. Westmaas 1           6  3  22  3  3 3 3  5  xx 4   4e klasse
7. Sliedrecht 4         6  3  21 2 2 3 5 3 4  xx  4e klasse
 
 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 di 02 okt Papendrecht/Alb. 2   1685 - Westmaas 1           1754 4 - 3
 di 02 okt Dordrecht 3          1674 - Barendrecht 2        1575 8  - 0
 do 04 okt Hoeksche Waard 2     1589 - Sliedrecht 4         1498 4 - 3

 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 29 okt Barendrecht 2        1575 - Hoeksche Waard 2     1598 7  - 1
 ma 29 okt 't Springend Peert 2 1570 - Papendrecht/Alb. 2   1672 3  - 5
 di 30 okt Westmaas 1           1754 - Dordrecht 3          1676 3  - 5

 Individuele uitslagen 2e ronde

 di 20 nov Dordrecht 3          1674 - 't Springend Peert 2 1577 7  - 1
 do 22 nov Hoeksche Waard 2     1578 - Westmaas 1           1754 3  - 5
 do 22 nov Sliedrecht 4         1539 - Barendrecht 2        1586 5 - 2

 Individuele uitslagen 3e ronde 

 ma 17 dec 't Springend Peert 2 1532 - Hoeksche Waard 2     1587 3 - 4
 di 18 dec Westmaas 1                - Sliedrecht 4         1510 4  - 4
 di 18 dec Papendrecht/Alb. 2   1637 - Dordrecht 3          1686 4  - 4

 Individuele uitslagen 4e ronde 

 ma 21 jan Barendrecht 2        1575 - Westmaas 1           1754 5  - 3
 do 24 jan Hoeksche Waard 2     1582 - Papendrecht/Alb. 2   1672 2 - 5
 do 24 jan Sliedrecht 4         1508 - 't Springend Peert 2 1577 3 - 4

 Individuele uitslagen 5e ronde 

 ma 11 feb 't Springend Peert 2 1532 - Barendrecht 2        1575 6  - 2
 di 12 feb Papendrecht/Alb. 2   1619 - Sliedrecht 4         1492 5 - 2
 di 12 feb Dordrecht 3          1704 - Hoeksche Waard 2     1587 8  - 0

 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 11 mrt Barendrecht 2        1586 - Papendrecht/Alb. 2   1672 0  - 8
 di 12 mrt Westmaas 1           1754 - 't Springend Peert 2 1594 3 - 4
 do 14 mrt Sliedrecht 4         1510 - Dordrecht 3          1618 2 - 5
 
 Individuele uitslagen 7e ronde