RSB-beker 2002/2003


Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
5
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
7-10-2002
4-11-2002
9-12-2002
20-1-2003
24-2-2003
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
28-10-2002
2-12-2002
17-1-2003
17-2-2003
24-3-2003









Indeling en uitslagen eerste ronde

1)
2)
3)
---------
ma 28 okt
vr 18 okt
Moerkapelle
E.B.S.V.
De IJssel

1830
1903
-
-
-
Primus Inter Pares
Hendrik Ido Ambacht
Stellendam

1684
1567
(#)
2 - 1
4 - 0




(#) Primus Inter Pares trekt zich terug

Individuele uitslagen 1e ronde


Indeling en uitslagen tweede ronde

4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
vr 29 nov
ma 11 nov
vr 22 nov
ma 18 nov
ma 25 nov
ma 25 nov
vr 8 nov
di 12 nov
wo 20 nov
vr 29 nov
ma 2 dec
do 28 nov
vr 29 nov
do 21 nov
---------
di 19 nov
Spijkenisse
CHESS
Charlois Europoort
Messemaker 1847
't Springende Peert
Barendrecht
RSR Ivoren Toren
Dordrecht
VastNed Rotterdam
Rokado
Krimpen a/d IJssel
Sliedrecht
Overschie
Hillegersberg
NRSG Wilhelm Steinitz
Nieuwerkerk a/d IJssel
1872
1884
2060
2014
1646
1749
1950
1850
2032
1826
1762
1948
1833
2002

1829
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Moerkapelle
E.B.S.V.
De IJssel
Capelse SV
Maassluis
HZP Schiedam
Lombardijen
Papendrecht/Alblasserdam
Shah Mata
De Pionier
Schiebroek/Westen Regina
Zwijndrecht
Groenoord
W.S.V.
R.E.T.
Hoeksche Waard
1718
1864
1958
1748
1723
1885
1716
1772
1922
1809
1735
1898
1793
1834

1750
2 - 2 (@)
1 - 2
3 -
2 - 2 (%)
1 - 2
1 - 3
1 - 2
2 - 2 (*)
3 - 1
2 - 1
3 -
- 3
1 - 2
2 - 2 (&)
(#)
4 - 0


















(#) R.E.T. trekt zich terug
(*) Papendrecht/Alblasserdam wint na snelschaken (1-3)
(%) Messemaker 1847 wint na snelschaken (4-0)
(&) Hillegersberg wint na snelschaken (2-1)
(@) Spijkenisse door na snelschaken (2-2) en loting

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen en indeling derde ronde

20)
21)
22)
23)
24)
25)
26)
27)
vr 3 jan
vr 20 dec
vr 20 dec
di 17 dec
vr 17 jan
ma 13 jan
di 14 jan
di 10 dec
Spijkenisse
E.B.S.V.
Charlois/Europoort
Groenoord
Zwijndrecht
HZP Schiedam
Lombardijen
Papendrecht/Alblasserdam
1872
1830
1997
1904
1874
1885
1716

-
-
-
-
-
-
-
-
Nieuwerkerk a/d IJssel
NRSG Wilhelm Steinitz
Hillegersberg
Messemaker 1847
Maassluis
Krimpen a/d IJssel
Rokado
VastNed Rotterdam
1908
1975
2016
1976
1723
1780
1826

2 - 2 (&)
2 - 2 (#)
1 - 2
2 - 2 (*)
3 - 1
3 -
0 - 4
4 - 0 R (%)










(*) Messemaker 1847 wint na snelschaken (1-2)
(#) NRSG Wilhelm Steinitz door na snelschaken (2-2) en loting
(&) Nieuwerkerk a/d IJssel wint na snelschaken (1-2)
(%) VastNed Rotterdam kwam niet opdagen op de afgesproken speeldatum

Individuele uitslagen 3e ronde


Uitslagen en indeling kwartfinale

28)
29)
30)
31)
di 28 jan
ma 10 feb
ma 27 jan
ma 3 feb
Papendrecht/Alblasserdam
NRSG Wilhelm Steinitz
HZP Schiedam
Messemaker 1847
1836
1975
1885
2014
-
-
-
-
Nieuwerkerk a/d IJssel
Rokado
Hillegersberg
Zwijndrecht
1908
1967
2043
1874
3 - 1
1 - 2
1 - 2
2 - 1






Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen en indeling halve finale

32)
33)
di 18 mrt
vr 14 mrt
Papendrecht/Alblasserdam
Rokado
1771
2027
-
-
Messemaker 1847
Hillegersberg
1976
2058
1 - 3
2 - 2 (*)




(*) Rokado door na snelschaken (2-1)

Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

34) di 20 mei Rokado 2027
- Messemaker 1847 1998
3 -



Individuele uitslagen finale

Gastheer was S.V. Nieuwerkerk a/d IJssel, die natuurlijk wordt bedankt voor de genoten gastvrijheid.

Zie hier voor een verslag en de gespeelde partijen.