RSB-competitie: Klasse 2B


   Klasse 2B            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Krimpen a/d IJssel 2 7  13 37 xx 5  4  5  4 7  5 6  Kampioen
2. Charlois Europoort 3 7  10 33 3  xx 5  3 4 5 4 7
3. EBSV 1               7  10 33  4  3  xx 6  5  4  5 5
4. Dordrecht 4          7  7  25 3  4 2  xx 2 4  5  4
5. Lombardijen 1        7  6  30  3 3 3  5 xx 5 3  6
6. Schiebr/W.Regina 2   7  6  25 1  2 4  4  2 xx 6  5  degradeert(*)
7. Barendrecht 1        7  4  24  2 3 2 3  5  2  xx 5  degradeert
8. Groenoord 3          7  0  15  1   2 3 2  2 2 xx  degradeert
 
 (*)  SWR 2 heeft op 14 april 2003 een beslissingswedstrijd gespeeld tegen
     Messemaker 1847 4 (nr 6 klasse 2A) en deze verloren met 3-4. Zie deze link voor de
     individuele resultaten. SWR 2 degradeert daarmee naar de 3e klasse.
 

 Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 ma 30 sep Schiebr/W.Regina 2   1652 - Barendrecht 1        1700 6  - 2
 ma 30 sep Krimpen a/d IJssel 2 1753 - EBSV 1               1757 4  - 4
 di 01 okt Lombardijen 1        1734 - Dordrecht 4          1710 5 - 2
 di 01 okt Groenoord 3          1627 - Charlois Europoort 3 1696   - 7

 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 28 okt Barendrecht 1        1706 - Charlois Europoort 3 1676 3 - 4
 ma 28 okt Schiebr/W.Regina 2   1634 - Lombardijen 1        1716 2 - 5
 di 29 okt Dordrecht 4          1717 - Krimpen a/d IJssel 2 1732 3  - 5
 vr 01 nov EBSV 1               1748 - Groenoord 3          1616 5 - 2

 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 18 nov Krimpen a/d IJssel 2 1765 - Schiebr/W.Regina 2   1630 7  - 1
 di 19 nov Lombardijen 1        1738 - Barendrecht 1        1728 3  - 5
 di 19 nov Groenoord 3          1608 - Dordrecht 4          1698 3 - 4
 vr 22 nov Charlois Europoort 3 1717 - EBSV 1               1734 5  - 3

 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 06 jan Barendrecht 1        1746 - EBSV 1               1727 2 - 5
 ma 06 jan Schiebr/W.Regina 2   1713 - Groenoord 3          1612 5 - 2
 di 07 jan Dordrecht 4          1715 - Charlois Europoort 3 1696 4 - 3
 di 07 jan Lombardijen 1        1754 - Krimpen a/d IJssel 2 1730 3 - 4

 Individuele uitslagen 4e ronde

 ma 03 feb Krimpen a/d IJssel 2 1753 - Barendrecht 1        1725 5 - 2
 di 04 feb Groenoord 3          1623 - Lombardijen 1        1705 2  - 6
 vr 07 feb Charlois Europoort 3 1708 - Schiebr/W.Regina 2   1622 5 - 2
 vr 07 feb EBSV 1               1739 - Dordrecht 4          1725 6  - 2

 Individuele uitslagen 5e ronde

 ma 03 mrt Barendrecht 1        1732 - Dordrecht 4          1725 3  - 5
 ma 03 mrt Schiebr/W.Regina 2   1697 - EBSV 1               1744 4  - 4
 ma 03 mrt Krimpen a/d IJssel 2 1765 - Groenoord 3          1638 6 - 1
 di 04 mrt Lombardijen 1        1751 - Charlois Europoort 3 1737 3 - 4

 Individuele uitslagen 6e ronde

 di 25 mrt Groenoord 3          1636 - Barendrecht 1        1726 2 - 5
 di 25 mrt Dordrecht 4          1715 - Schiebr/W.Regina 2   1692 4  - 4
 vr 28 mrt Charlois Europoort 3 1737 - Krimpen a/d IJssel 2 1775 3  - 5
 vr 28 mrt EBSV 1               1732 - Lombardijen 1        1752 5  - 3

 Individuele uitslagen 7e ronde