RSB-competitie: Klasse 4B


   Klasse 4B            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7
1. Shah Mata 4          6  12 32 xx 6 4 5 6  5  5   Kampioen
2. Dordrecht 6          6  8  26 1 xx 7  3 5  5  4  gem.Bp 4,42 (4e) 
3. Sliedrecht 4         6  8  24 3 1  xx 5 4 5 4
4. Barendrecht 2        6  6  21 2 4 2 xx 5  1  6
5. Westmaas 1           6  4  23 2  3  3 3  xx 6  6
6. Papendrecht/Alb. 3   6  4  22  3  3  2 7  2  xx 4
7. VastNed Rotterdam 8  6  0  17 3  3 3 2  2  3 xx

 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 di 24 sep Westmaas 1          1570 - Barendrecht 2       1460 3  - 5
 wo 25 sep VastNed Rotterdam 8 1422 - Papendrecht/Alb. 3  1403 3 - 4
 do 26 sep Sliedrecht 4        1507 - Dordrecht 6         1484 1  - 7
 
 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 14 okt Barendrecht 2       1478 - VastNed Rotterdam 8 1424 6  - 2
 di 15 okt Papendrecht/Alb. 3  1398 - Sliedrecht 4        1518 2 - 5
 di 15 okt Shah Mata 4         1610 - Westmaas 1          1603 6  - 2

 Individuele uitslagen 2e ronde

 di 12 nov Dordrecht 6         1484 - Papendrecht/Alb. 3  1403 5  - 3
 wo 13 nov VastNed Rotterdam 8 1452 - Shah Mata 4         1566 3  - 5
 do 14 nov Sliedrecht 4        1493 - Barendrecht 2       1452 5 - 2

 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 09 dec Barendrecht 2       1478 - Dordrecht 6         1462 4 - 3
 di 10 dec Shah Mata 4         1606 - Sliedrecht 4        1492 4 - 3
 di 10 dec Westmaas 1          1603 - VastNed Rotterdam 8 1426 6  - 2
 
 Individuele uitslagen 4e ronde

 di 28 jan Dordrecht 6         1484 - Shah Mata 4         1580 1 - 6
 di 28 jan Papendrecht/Alb. 3  1439 - Barendrecht 2       1500 7  - 1
 do 06 feb Sliedrecht 4        1518 - Westmaas 1          1627 4 - 3
 
 Individuele uitslagen 5e ronde

 di 18 feb Shah Mata 4         1610 - Papendrecht/Alb. 3  1425 5  - 3
 di 18 feb Westmaas 1          1627 - Dordrecht 6         1484 3  - 5
 wo 19 feb VastNed Rotterdam 8 1471 - Sliedrecht 4        1518 3 - 4

 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 17 mrt Barendrecht 2       1466 - Shah Mata 4         1610 2 - 5
 di 18 mrt Dordrecht 6         1434 - VastNed Rotterdam 8 1426 4 - 3
 di 18 mrt Papendrecht/Alb. 3  1400 - Westmaas 1          1641 2  - 6

 Individuele uitslagen 7e ronde