RSB-beker 2003/2004


Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
5
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
4-10-2003
1-11-2003
6-12-2003
17-1-2004
21-2-2004
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
25-10-2003
29-11-2003
10-1-2004
14-2-2004
20-3-2004









Indeling en uitslagen eerste ronde

1) vr 17 okt Spijkenisse 1886 - Lombardijen 1747 1 - 2
2) do 16 okt Hoeksche Waard 1766 - NRSG Wilhelm Steinitz 1937 - 3
3) ma 13 okt Maassluis 1774 - Charlois Europoort 1928 0 - 4
4) ma 27 okt CHESS 1939 - Krimpen a/d IJssel 1786 3 - 1





Individuele uitslagen 1e ronde


Indeling en uitslagen tweede ronde

5) do 27 nov Sliedrecht 1906 - CHESS 1894 2 - 2 (~)
6) vr 21 nov Charlois Europoort 1845 - De IJssel 1905 2 - 2 (&)
7) --------- NRSG Wilhelm Steinitz - Zwijndrecht 4 - 0 R ($)
8) di 18 nov Lombardijen 1789 - Hillegersberg 2012 3 - 1
9) di 18 nov Groenoord 1998 - Messemaker 1847 1878 2 - 1
10) do 13 nov W.S.V. 1857 - Overschie 1829 1 - 3
11) wo 26 nov Oostflakkee 1840 - Dordrecht 1848 - 3 (^)
12) ma 13 okt 't Springende Peert 1636 - Papendrecht/Alblasserdam 1804 1 - 2
13) do 13 nov Onesimus 1859 - Moerkapelle 1769 1 - 3
14) di 25 nov Hendrik Ido Ambacht 1696 - VastNed Rotterdam 1901 1 - 3
15) ma 10 nov Eeuwig Schaak 1577 - HZP Schiedam 1916 1 - 2
16) ma 10 nov Ontspanning 1772 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1930 1 - 3
17) ma 10 nov Barendrecht 1769 - Schiebroek/Westen Regina 1876 2 - 2 (%)
18) di 4 nov Shah Mata 1902 - Rokado 2000 2 - 2 (#)
19) vr 28 nov E.B.S.V. 1852 - Capelse SV 1763 2 - 2 (@)
20) do 6 nov De Pionier 1741 - RSR Ivoren Toren 1820 2 - 2 (*)


















(~) Sliedrecht door na snelschaak (2-1).
(&) De IJssel door na snelschaak (0-4).
($) Zwijndrecht heeft zich teruggetrokken omdat ze geen representatief team op de been kunnen brengen.
(^) Correctie uitslag (was 1-3): L.J.F. van den Ouden is niet speelgerechtigd voor Oostflakkee.
(%) Schiebroek/Westen Regina door na snelschaak (1-2).
(#) Rokado door na snelschaak (1-3).
(@) E.B.S.V. door na snelschaak (4-0).
(*) RSR Ivoren Toren door na snelschaak (2-2) en loting.

Individuele uitslagen 2e ronde


Indeling en uitslagen derde ronde

21) vr 19 dec RSR Ivoren Toren 1843 - Sliedrecht 1906 2 - 2 (*)
22) ma 15 dec De IJssel 1905 - E.B.S.V. 1852 3 -
23) vr 16 jan Rokado 1935 - NRSG Wilhelm Steinitz 1937 1 - 2
24) ma 5 jan Schiebroek/Westen Regina 1860 - Lombardijen 1789 1 - 3
25) di 6 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 1930 - Groenoord 1998 1 - 2
26) ma 5 jan HZP Schiedam 1924 - Overschie 1860 1 - 2
27) wo 7 jan VastNed Rotterdam 1881 - Dordrecht 1802 3 - 1
28) vr 9 jan Moerkapelle 1715 - Papendrecht/Alblasserdam 1784 1 - 3










(*) Sliedrecht door na snelschaak (1-3).

Individuele uitslagen 3e ronde


Indeling en uitslagen kwartfinale

29) di 3 feb Papendrecht/Alblasserdam 1823 - Sliedrecht 1873 1 - 2
30) ma 2 feb De IJssel 1905 - VastNed Rotterdam 1901 1 - 3
31) vr 20 feb Overschie 1895 - NRSG Wilhelm Steinitz 1937 2 - 1
32) di 10 feb Lombardijen 1812 - Groenoord 1998 0 - 4






Individuele uitslagen kwartfinale


Indeling en uitslagen halve finale

33) do 11 mrt Sliedrecht 1876 - Groenoord 1998 2 - 1
34) wo 3 mrt VastNed Rotterdam 1941 - Overschie 1884 2 - 1




Individuele uitslagen halve finale

Indeling en uitslag finale (gastheer: Hendrik-Ido-Ambacht)

35) di 20 apr VastNed Rotterdam 1917 - Sliedrecht 1906 1 - 2



Individuele uitslagen finale

Voor een verslag en de partijen, klik hier.