RSB-competitie 2004/2005: Klasse 3D


   Klasse 3D            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. NRSG W.Steinitz 2    7  13 38  xx 4 5  6 6  4  5  7   Kampioen
2. Schiebr/W.Regina 2   7  12 37  3 xx 6 4 6 5  5 5  Promotie
3. SO Rotterdam 7       7  8  30 3  1 xx 3 5 6  5 5
4. Dordrecht 5          7  7  28  1 3 4 xx 3 5  4  6
5. Barendrecht 1        7  6  23  2  1 2 4 xx 4  4 4
6. De Willige Dame 2    7  5  26 4  3  2  3  4  xx 4  6
7. Nieuwerkerk ad IJ. 3 7  4  24 3  2 2 4  3 4  xx 5   Degradeert
8. HZP Schiedam 3       7  1  16 1  2 2 2  4  1 3  xx  Degradeert

 Statistieken per speler na de laatste ronde
 
 ma 04 okt Schiebr/W.Regina 2       1681 - SO Rotterdam 7           1617 6 - 1
 ma 04 okt HZP Schiedam 3           1500 - NRSG W.Steinitz 2        1615 1  - 7
 di 05 okt Nieuwerkerk ad IJ. 3     1505 - De Willige Dame 2        1540 4  - 4
 di 05 okt Dordrecht 5              1556 - Barendrecht 1            1612 3 - 4

 Individuele uitslagen 1e ronde

 ma 01 nov De Willige Dame 2        1605 - Dordrecht 5              1542 3  - 5
 ma 01 nov NRSG W.Steinitz 2        1673 - Nieuwerkerk ad IJ. 3     1467 5  - 3
 ma 01 nov Schiebr/W.Regina 2       1681 - HZP Schiedam 3           1515 5 - 2
 wo 03 nov SO Rotterdam 7           1614 - Barendrecht 1            1578 5 - 2

 Individuele uitslagen 2e ronde

 ma 22 nov HZP Schiedam 3           1600 - SO Rotterdam 7           1617 2 - 5
 ma 22 nov Barendrecht 1            1603 - De Willige Dame 2        1587 4  - 4
 di 23 nov Nieuwerkerk ad IJ. 3     1491 - Schiebr/W.Regina 2       1702 2 - 5
 di 23 nov Dordrecht 5              1562 - NRSG W.Steinitz 2        1649 1 - 6

 Individuele uitslagen 3e ronde

 ma 13 dec NRSG W.Steinitz 2        1680 - Barendrecht 1            1554 6  - 2
 ma 13 dec Schiebr/W.Regina 2       1677 - Dordrecht 5              1544 4 - 3
 ma 13 dec HZP Schiedam 3           1560 - Nieuwerkerk ad IJ. 3     1498 3  - 5
 wo 15 dec SO Rotterdam 7           1640 - De Willige Dame 2        1539 6  - 2

 Individuele uitslagen 4e ronde

 ma 31 jan Barendrecht 1            1612 - Schiebr/W.Regina 2       1681 1 - 6
 ma 31 jan De Willige Dame 2        1568 - NRSG W.Steinitz 2        1625 4  - 4
 di 01 feb Nieuwerkerk ad IJ. 3     1516 - SO Rotterdam 7           1640 2 - 5
 di 01 feb Dordrecht 5              1562 - HZP Schiedam 3           1305 6  - 2  (#)
 (#) Uitslag was 5-2, wordt 6-2(E. Juyn, HZP Schiedam 3, vanwege artikel 30 lid 1:
     speler was geen lid op het moment van de wedstrijd).

 Individuele uitslagen 5e ronde

 ma 28 feb Schiebr/W.Regina 2       1704 - De Willige Dame 2        1672 5  - 3
 ma 28 feb HZP Schiedam 3           1456 - Barendrecht 1            1640 4  - 4
 di 01 mrt Nieuwerkerk ad IJ. 3     1505 - Dordrecht 5              1562 4  - 4
 wo 02 mrt SO Rotterdam 7           1628 - NRSG W.Steinitz 2        1641 3  - 5

 Individuele uitslagen 6e ronde

 ma 04 apr Barendrecht 1            1624 - Nieuwerkerk ad IJ. 3     1517 4 - 3
 ma 04 apr De Willige Dame 2        1643 - HZP Schiedam 3           1380 6 - 1
 ma 04 apr NRSG W.Steinitz 2        1598 - Schiebr/W.Regina 2       1698 4 - 3
 di 05 apr Dordrecht 5              1532 - SO Rotterdam 7           1625 4 - 3

 Individuele uitslagen 7e ronde