RSB-beker 2005/2006
Belangrijke data

Ronde
voor
1
2
3
4
5
Uiterlijk datum doorgegeven
08-10-2005
05-11-2005
17-12-2005
28-01-2006
04-03-2006
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
29-10-2005
10-12-2005
21-01-2006
25-02-2006
01-04-2006










Indeling en uitslagen voor- en eerste ronde

Voor  di 18 okt Hendrik Ido Ambacht 1768 - De Pionier 1781 1 - 2
1) do 1 dec De Pionier 1818 - Charlois Europoort 1892 1 - 2
2) vr 18 nov Moerkapelle 1690 - Ontspanning 1713 1 - 2
3) wo 7 dec De IJssel 1874 - Barendrecht 1762 1 - 2
4) vr 18 nov Rokado 1997 - CHESS 1964 1 - 2
5) do 27 okt WSV 1816 - Oostflakkee 1874 2 - 2 (*)
6) ma 28 nov Messemaker 1847 1863 - SO Rotterdam 1873 - 3
7) ma 14 nov Eeuwig Schaak 1723 - HZP Schiedam 1814 1 - 3
8) ma 14 nov Krimpen a/d IJssel 1832 - IJsselmonde 1748 2 - 2 (@)
9) vr 4 nov Spijkenisse 1866 - Groenoord 1914 2 - 2 (#)
10) ma 21 nov Erasmus 2040 - Onesimus 1804 4 - 0
11) ma 5 dec Maassluis 1767 - EBSV 1770 3 - 1
12) di 8 nov Lombardijen 1815 - Niewerkerk a/d IJssel 1943   - 3
13) di  6 dec Shah Mata 1884 - Dordrecht 1751 3 -
14) di  1 nov Papendrecht/Alblasserdam 1790 - RSR Ivoren Toren 1884 1 - 3
15) ma 14 nov 't Springende Peert 1739 - CSV 1870 1 - 3
16) do 1 dec Sliedrecht 1994 - Overschie 1903 2 - 1


 

 





 

 

(*) Oostflakkee door na snelschaak (1-3)
(#) Spijkenisse  door na snelschaak (3-)
(@) Krimpen a/d IJssel  door na snelschaak (4-0)

Individuele uitslagen voor- en 1e ronde

Indeling en uitslagen tweede ronde

17) vr 6 jan Charlois Europoort 1966 - Sliedrecht 2024 1 - 2
18) ma 9 jan Krimpen a/d IJssel 1806 - Spijkenisse 1788 1 - 3
19) ma 2 jan CHESS 1946 - Shah Mata 1884 1 - 2
20) di 10 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 1943 - Oostflakkee 1794 2 - 1
21) vr  6 jan CSV 1870 - Ontspanning 1706 3 -
22) ma 16 jan HZP Schiedam 1835 - Erasmus 2038 2 - 2 @
23) vr 13 jan RSR Ivoren Toren 1852 - Barendrecht 1762 2 - 1
24) wo 11 jan SO Rotterdam 1790 - Maassluis 1738 2 - 1










(@)  HZP Schiedam door na snelschaak (2 - 2) en loting

Individuele uitslagen tweede ronde

Indeling en uitslagen derde ronde

25) vr 24 feb Spijkenisse 1907 - Sliedrecht 2002 2 - 2 *
26) di 14 feb Shah Mata 1884 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1943 3 -
27) vr 17 feb CSV 1887 - HZP Schiedam 1835 1 - 3
28) vr 17 feb RSR Ivoren Toren 1884 - SO Rotterdam 1871 2 - 2 #






(#)  RSR Ivoren Toren door na snelschaak (2 - 2) en loting
(*)  Spijkenisse door na snelschaak (2 - 1) 


Individuele uitslagen derde ronde

Indeling en uitslagen halve finale

29) vr 24 mrt Spijkenisse 1907 - Shah Mata 1884 3 - 1
30) ma 27 mrt HZP Schiedam 1835 - RSR Ivoren Toren 1884 1 - 2

 




Individuele uitslagen halve finale

Finale

31) Spijkenisse 1907 - RSR Ivoren Toren 1884 3 -

 

De finale wordt gespeeld op dinsdag 9 mei 2006. Gastheer is Sv Hendrik Ido Ambacht:
Hoge Kade 50 in het Cultureel Centrum Cascade, op de 2de verdieping, in de Victoria-zaal.

Individuele uitslagen finale