RSB-competitie 2005/2006: Klasse 3B
   Klasse 3B            Ap Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. IJsselmonde 1        7  10 38 xx 5  3 6  3  7  7  7   Kampioen
2. Krimpen a/d IJssel 3 7  10 33  3  xx 4 6 5  3  4 6  Promotie
3. Spijkenisse 5        7  8  33  4 3 xx 4  3 6  4  7
4. Eeuwig Schaak 1      7  8  25 2  1 4  xx 5  4  4 4
5. Barendrecht 1        7  7  29  5  3  4 3  xx 4  3 6
6. Groenoord 3          7  7  24 1  5  2  4  4  xx 4  4
7. Shah Mata 3          7  6  25  1  3 4  3 4 4  xx 4  Degradeert
8. t Springende Peert 2 7  0  15 1  1   3 2  3 3 xx  Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde
 
Ronde 1
 ma 10 okt t Springende Peert 2 1540 - Eeuwig Schaak 1      1583 3 - 4
 di 11 okt Groenoord 3          1552 - Krimpen a/d IJssel 3 1675 5  - 3
 di 11 okt Shah Mata 3          1566 - Barendrecht 1        1588 4 - 3
 vr 14 okt Spijkenisse 5        1420 - IJsselmonde 1        1726 4 - 3
 
 Individuele uitslagen 1e ronde

Ronde 2
 ma 07 nov Krimpen a/d IJssel 3 1695 - Shah Mata 3          1584 4 - 3
 ma 07 nov Eeuwig Schaak 1      1585 - Groenoord 3          1530 4  - 4
 vr 11 nov IJsselmonde 1        1735 - Barendrecht 1        1627 3  - 5
 vr 11 nov Spijkenisse 5        1462 - t Springende Peert 2 1548 7 - 

 Individuele uitslagen 2e ronde
 
Ronde 3
 ma 28 nov t Springende Peert 2 1540 - IJsselmonde 1        1707 1  - 7
 ma 28 nov Barendrecht 1        1616 - Krimpen a/d IJssel 3 1695 3  - 5
 di 29 nov Groenoord 3          1556 - Spijkenisse 5        1487 2  - 6
 di 29 nov Shah Mata 3          1599 - Eeuwig Schaak 1      1583 3 - 4

 Individuele uitslagen 3e ronde

Ronde 4
 ma 09 jan Eeuwig Schaak 1      1537 - Barendrecht 1        1680 5  - 3
 ma 09 jan t Springende Peert 2 1540 - Groenoord 3          1547 3 - 4
 vr 13 jan IJsselmonde 1        1735 - Krimpen a/d IJssel 3 1695 5  - 3
 vr 13 jan Spijkenisse 5        1528 - Shah Mata 3          1599 4  - 4

 Individuele uitslagen 4e ronde

Ronde 5
 ma 13 feb Barendrecht 1        1680 - Spijkenisse 5        1461 4 - 3
 ma 13 feb Krimpen a/d IJssel 3 1691 - Eeuwig Schaak 1      1583 6 - 1
 di 14 feb Groenoord 3          1562 - IJsselmonde 1        1735 1  - 7
 di 14 feb Shah Mata 3          1583 - t Springende Peert 2 1591 4 - 3

 Individuele uitslagen 5e ronde
 
Ronde 6
 ma 13 mrt t Springende Peert 2 1532 - Barendrecht 1        1643 2  - 6
 di 14 mrt Groenoord 3          1573 - Shah Mata 3          1581 4  - 4
 vr 17 mrt IJsselmonde 1        1718 - Eeuwig Schaak 1      1583 6  - 2
 vr 17 mrt Spijkenisse 5        1528 - Krimpen a/d IJssel 3 1672 3 - 4

 Individuele uitslagen 6e ronde

Ronde 7
 ma 03 apr Barendrecht 1        1680 - Groenoord 3          1557 4  - 4
 ma 03 apr Krimpen a/d IJssel 3 1697 - t Springende Peert 2 1501 6 - 1
 ma 03 apr Eeuwig Schaak 1      1557 - Spijkenisse 5        1476 4  - 4
 di 04 apr Shah Mata 3          1546 - IJsselmonde 1        1735 1  - 7

 Individuele uitslagen 7e ronde