RSB-beker 2006/2007


Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
5
Uiterlijk datum doorgegeven
14-10-2006
28-11-2006
14-01-2007
24-02-2007
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
18-11-2006
06-01-2007
17-02-2007
24-03-2007










Finale  
31) ma 23 apr Rokado 2037 - RSR Ivoren Toren 1964 2 - 1



Individuele uitslagen finale  verslag  |

Indeling en uitslagen halve finale

29) do 15 mrt Sliedrecht 1976 - Rokado 2037 1 - 3
30) vr 23 mrt RSR Ivoren Toren 1969 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1968 3 - 1




Individuele uitslagen halve finale


Indeling en uitslagen derde ronde

25) vr 16 feb Rokado 2006 - Papendrecht/Alblasserdam 1841 3 -
26) di 23 jan Dordrecht 1856 - Sliedrecht 2000 0 - 4
27) di 13 feb Nieuwerkerk a/d IJssel 1968 - CHESS 1853 3 - 1
28) vr 26 jan RSR Ivoren Toren 1978 - Spijkenisse 1867 4 - 0






Individuele uitslagen 3e ronde


Indeling en uitslagen tweede ronde

17) vr 5 jan Charlois Europoort 1930 - Rokado 1930 2 - 2 $
18) di 28 nov Hendrik Ido Ambacht 1739 - Papendrecht/Alblasserdam 1841 - 3
19) ma 11 dec Erasmus 1959 - Dordrecht 1882 2 - 2 @
20) do 7 dec Sliedrecht 1998 - Groenoord 1931 3 -
21) do 14 dec De Pionier 1873 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1897 2 - 2 #
22) ma 4 dec CHESS 1966 - Maassluis 1760 2 - 1
23) ma 11 dec Ontspanning 1677 - RSR Ivoren Toren 1857 1 - 2
24) vr 5 jan Spijkenisse 1897 - SO Rotterdam 2006 3 - 1


 

 

 









(@) Dordrecht door na snelschaak (2-2) en loting.
(#)   Nieuwerkerk door na snelschaak (4-0).
($)  Rokado door na snelschaak (2-2) en loting.

 

Individuele uitslagen 2e ronde


Indeling en uitslagen eerste ronde

1) ma 30 okt HZP Schiedam 1893 - Rokado 2015 1 - 2
2) vr 3 nov Moerkapelle 1704 - Charlois Europoort 1910 1 - 2
3) di 7 nov Papendrecht/Alblasserdam 1841 - Barendrecht 1792 2 - 1
4) di 24 okt Hendrik Ido Ambacht 1776 - Oostflakkee 1826 3 -
5) di 14 nov Dordrecht 1882 - 't Springende Peert 1719 3 - 1
6) ma 23 okt Eeuwig Schaak 1722 - Erasmus 1952 1 - 3
7) di 14 nov Groenoord 1980 - Messemaker 1847 1664 2 - 2 &
8) di 31 okt Shah Mata 1970 - Sliedrecht 1976 2 - 2 #
9) vr 17 nov CSV 1753 - De Pionier 1827 1 - 3
10) di 10 okt Nieuwerkerk a/d IJssel 1968 - Onesimus 1808 2 - 1
11) ma 6 nov Krimpen a/d IJssel 1807 - Maassluis 1760 - 3
12) vr 10 nov Overschie  1874 - CHESS 1956 1 - 3
13) vr 10 nov 3 Torens 1682 - Ontspanning 1677 1 - 2
14) vr 3 nov RSR Ivoren Toren 1990 - De IJssel 1933 2 - 2 %
15) vr 27 okt Spijkenisse 1840 - WSV 1848 2 - 2 @
16) wo 25 okt SO Rotterdam 1901 - IJsselmonde 1786 2 - 1




















(@) Spijkenisse door na snelschaken (2-2) en loting.
( # ) Sliedrecht door na snelschaken (0-4).
( % ) RSR Ivoren Toren door na snelschaken (3-1).
(&)  Groenoord door na snelschaken (3-1).

Individuele uitslagen 1e ronde