RSB-beker 2007/2008

Indeling en uitslagen finale

31) wo 14 mei Oosflakkee 1985 - SO Rotterdam 2058 2 - 2 *


 

(*) Oostflakkee wint na snelschaken (2 - 1)

Individuele uitslagen finale

Indeling en uitslagen halve finale

29) wo 26 mrt Oosflakkee 1985 - HZP Schiedam 1836 2 - 1
30) wo 19 mrt SO Rotterdam 2023 - Papendrecht/Alblasserdam 1715 3 - 1





Individuele uitslagen halve finale
|
Indeling en uitslagen derde ronde

25) vr 15 feb RSR Ivoren Toren 1949 - Oostflakkee 1895 2 - 2 *
26) ma 28 jan HZP Schiedam 1842 - Spijkenisse 1734 4 - 0
27) vr 01 feb Charlois Europoort 1997 - SO Rotterdam 2058 1 - 2
28) do 14 feb Hoeksche Waard 1796 - Papendrecht/Alblasserdam 1779 2 - 2 #






(*) Oostflakkee wint na snelschaken (2 - 2) en loting
(#) Papendrecht/Alblasserdan wint na snelschaken (2 - 2) en loting

Individuele uitslagen 3e ronde


Indeling en uitslagen tweede ronde

17) wo 09 jan Oostflakkee 1985 - Erasmus 1866 2 - 1
18) vr 14 dec De IJssel 1930 - RSR Ivoren Toren 1887 1 - 3 *
19) ma 10 dec HZP Schiedam 1862 - Onesimus 1774 3 -
20) vr 07 dec Spijkenisse 1699 - Krimpen a/d IJssel 1784 2 - 2 (%)
21) wo 12 dec SO Rotterdam 1953 - IJsselmonde 1902 2 - 2 (^)
22) vr 04 jan Rokado 2038 - Charlois Europoort 2014 0 - 4 &
23) di 08 jan Papendrecht/Alblasserdam 1770 - Overschie 1880 2 - 1
24) di 18 dec Nieuwerkerk a/ IJssel 1955 - Hoeksche Waard 1752 1 - 2


 

 










(*) wedstrijd wordt gespeeld bij RSR Ivoren Toren
(&) wedstrijd wordt gespeeld bij Charlois Europoort

(%) Spijkenisse wint na snelschaken (2 - 2) en loting
(^) SO Rotterdam wint na snelschaken (3 - 1)

Individuele uitslagen 2e ronde





Indeling en uitslagen eerste ronde

1) vr 02 nov CSV 1812 - Oostflakkee 1831 1 - 2
2) ma 05 nov Erasmus 1870 - 3 Torens 1842 3 - 1
3) vr 09 nov RSR Ivoren Toren 1901 - Messemaker 1847 1825 3 - 
4) ma 12 nov Eeuwig Schaak 1685 - De IJssel 1874 2 - 2 &
5) do 25 okt Onesimus 1824 - Dordrecht 1866 2 - 2 @
6) do 15 nov WSV 1834 - HZP Schiedam 1768 1 - 2
7) ma 12 nov Krimpen a/d IJssel 1792 - Moerkapelle 1714 2 - 2 $
8) ma 29 okt Maassluis 1765 - Spijkenisse 1734 1 - 3
9) di 13 nov Hendrik Ido Ambacht 1756 - IJsselmonde 1917 1 - 2
10) di 06 nov Shah Mata 1984 - SO Rotterdam 1976 1 - 2
11) vr 26 okt Charlois Europoort 1964 - Barendrecht 1860 2 - 1
12) ma 05 nov CHESS 1906 - Rokado 2038 1 - 2
13) di 23 okt Papendrecht/Alblasserdam 1817 - Ontspanning 1672 3 - 1
14) vr 09 nov Overschie - 't Springende Peert 4 - 0  R #
15) do 08 nov Sliedrecht 1985 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1955   - 3
16) do 08 nov Hoeksche Waard 1764 - De Pionier 1817 2 - 1




















(@) Onesimus wint naar snelschaken (2-2) en loting
( #) 't Springende Peert is op de wedstrijddatum niet komen opdagen
($)  Krimpen a/d IJssel wint na snelschaken (2-2) en loting
(&) De IJssel wint na snelschaken (0-4)


Individuele uitslagen 1e ronde