RSB-competitie 2007/2008: Klasse 2B
   Klasse 2B             Ap Mp Bp  1   2  3  4  5   6  7  8
1. De IJssel 1           7  13 44 x   4  6 6  6  6 7 7 Kampioen
2. SO Rotterdam 4        7  12 38  4   x  4  4 5  6  6 7
3. Erasmus 3             7  11 34  1  4  x  4 4  7 6  6
4. Hendrik Ido Ambacht 1 7  8  33  2   3 3 x  4  6  5 8
5. Barendrecht 1         7  6  29 1  2 3 3 x   4 7  7
6. Groenoord 2           7  4  20  1  2    2  3  x  5  5
7. Shah Mata 3           7  2  16     1 2  2 1   3  x  5 Degradeert
8. De Zwarte Pion 2      7  0  9        2  0  1   2 2 x  Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 01 okt Erasmus 3             1762 - Hendrik Ido Ambacht 1 1695 4 - 3
ma 01 okt De Zwarte Pion 2      1529 - De IJssel 1           1884   - 7
di 02 okt Groenoord 2           1620 - SO Rotterdam 4        1796 2  - 6
di 02 okt Shah Mata 3           1620 - Barendrecht 1         1773 1  - 7

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 29 okt Erasmus 3             1765 - De Zwarte Pion 2      1498 6  - 2
ma 29 okt De IJssel 1           1885 - Groenoord 2           1628 6 - 1
di 30 okt Hendrik Ido Ambacht 1 1746 - Barendrecht 1         1773 4 - 3
wo 31 okt SO Rotterdam 4        1796 - Shah Mata 3           1590 6 - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 19 nov De Zwarte Pion 2      1503 - Hendrik Ido Ambacht 1 1722 0  - 8
ma 19 nov Barendrecht 1         1793 - SO Rotterdam 4        1789 2 - 5
di 20 nov Groenoord 2           1633 - Erasmus 3             1775   - 7
di 20 nov Shah Mata 3           1620 - De IJssel 1           1867   - 7

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 07 jan Erasmus 3             1766 - Shah Mata 3           1590 6  - 2
ma 07 jan De Zwarte Pion 2      1515 - Groenoord 2           1616 2 - 5
ma 07 jan De IJssel 1           1874 - Barendrecht 1         1828 6 - 1
di 08 jan Hendrik Ido Ambacht 1 1746 - SO Rotterdam 4        1815 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 04 feb Barendrecht 1         1773 - Erasmus 3             1765 3 - 4
di 05 feb Groenoord 2           1590 - Hendrik Ido Ambacht 1 1746 2  - 6
di 05 feb Shah Mata 3           1621 - De Zwarte Pion 2      1529 5 - 2
wo 06 feb SO Rotterdam 4        1768 - De IJssel 1           1888 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 03 mrt Erasmus 3             1750 - SO Rotterdam 4        1789 4  - 4
ma 03 mrt De Zwarte Pion 2      1529 - Barendrecht 1         1797 1  - 7
di 04 mrt Groenoord 2           1616 - Shah Mata 3           1620 5  - 3
di 04 mrt Hendrik Ido Ambacht 1 1746 - De IJssel 1           1883 2  - 6

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 07 apr Barendrecht 1         1781 - Groenoord 2           1634 4 - 3
ma 07 apr De IJssel 1           1887 - Erasmus 3             1765 6 - 1
di 08 apr Shah Mata 3           1599 - Hendrik Ido Ambacht 1 1746 2 - 5
wo 09 apr SO Rotterdam 4        1811 - De Zwarte Pion 2      1517 7 -  

Individuele uitslagen 7e ronde