RSB-competitie 2007/2008: Klasse 4B
   Klasse 4B                  Ap Mp Bp  1   2  3  4   5   6  7  8
1. Oostflakkee 2              7  12 34 x   2  4 5  5  6 4 6   Kampioen
2. Papendrecht/Alblasserdam 3 7  11 38  6   x  2  5  5   4  8  7  Promotie
3. Hendrik Ido Ambacht 2      7  11 37  3  6  x  6  4   6  5 5  Promotie
4. Groenoord 3                7  8  29 2  2 1 x   6   4 6  6  Promotie
5. Dordrecht 5                7  5  23 2  3  4  2   x   4 5 2
6. Krimpen a/d IJssel 5       7  3  23  1  4  2  3  3  x  2 6
7. IJsselmonde 2              7  3  20  3  0  2 2   2  5 x  4
8. Barendrecht 2              7  3  18 2     2 1  6   2  4  x

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Barendrecht 2              1390 - IJsselmonde 2              1424 4  - 4
di 25 sep Hendrik Ido Ambacht 2      1594 - Dordrecht 5                1430 4  - 4
di 25 sep Groenoord 3                1437 - Papendrecht/Alblasserdam 3 1571 2 - 5
wo 26 sep Oostflakkee 2              1587 - Krimpen a/d IJssel 5       1391 6 - 1

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Barendrecht 2              1446 - Hendrik Ido Ambacht 2      1593 2 - 5
di 16 okt Papendrecht/Alblasserdam 3 1580 - Oostflakkee 2              1600 6  - 2
di 16 okt Dordrecht 5                1446 - Groenoord 3                1500 2  - 6
vr 19 okt IJsselmonde 2              1418 - Krimpen a/d IJssel 5       1362 5 - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Krimpen a/d IJssel 5       1397 - Papendrecht/Alblasserdam 3 1573 4  - 4 (*)
di 13 nov Hendrik Ido Ambacht 2      1557 - IJsselmonde 2              1424 5 - 2
di 13 nov Groenoord 3                1445 - Barendrecht 2              1506 6 - 1
wo 14 nov Oostflakkee 2              1562 - Dordrecht 5                1445 5 - 2

(*)Vanwege artikel 30 lid 1, is de uitslag van 3 - 5 gewijzigd in 4 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 dec Barendrecht 2              1462 - Oostflakkee 2              1558 2  - 6
di 11 dec Hendrik Ido Ambacht 2      1549 - Groenoord 3                1472 6 - 1
di 11 dec Dordrecht 5                1449 - Krimpen a/d IJssel 5       1343 4 - 3
vr 14 dec IJsselmonde 2              1424 - Papendrecht/Alblasserdam 3 1632 0  - 8

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 28 jan Krimpen a/d IJssel 5       1384 - Barendrecht 2              1416 6  - 2
di 29 jan Groenoord 3                1430 - IJsselmonde 2              1398 6  - 2
di 29 jan Papendrecht/Alblasserdam 3 1570 - Dordrecht 5                1447 5  - 3
wo 30 jan Oostflakkee 2              1579 - Hendrik Ido Ambacht 2      1547 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 feb Barendrecht 2              1462 - Papendrecht/Alblasserdam 3 1607   - 7
di 19 feb Hendrik Ido Ambacht 2      1549 - Krimpen a/d IJssel 5       1343 6  - 2
di 19 feb Groenoord 3                1409 - Oostflakkee 2              1561 2 - 5
vr 22 feb IJsselmonde 2              1433 - Dordrecht 5                1486 2 - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 31 mrt Krimpen a/d IJssel 5       1397 - Groenoord 3                1425 3 - 4
di 01 apr Papendrecht/Alblasserdam 3 1607 - Hendrik Ido Ambacht 2      1546 2  - 6
di 01 apr Dordrecht 5                1418 - Barendrecht 2              1398 2  - 6
wo 02 apr Oostflakkee 2              1513 - IJsselmonde 2              1416 4 - 3

Individuele uitslagen 7e ronde