RSB-beker 2008/2009
Indeling en uitslag finale

34) vr 17 apr Charlois Europoort 2022 - Krimpen a/d IJssel 2076 1 - 3



Individuele uitslagen finale


Indeling en uitslagen halve finale

32) di 24 mrt Shah Mata 1965 - Krimpen a/d IJssel 1978 - 3
33) vr 20 mrt Charlois Europoort 2004 - Rokado 2042 3 - 1




Individuele uitslagen halve finale


Indeling en uitslagen derde ronde

28) di 10 feb Shah Mata 1965 - Papendrecht/Alblasserdam 1841 2 - 1
29) ma 16 feb Krimpen a/d IJssel 2062 - Sliedrecht 1907 2 - 1
30) vr 06 feb Charlois Europoort 2015 - CHESS 1964 3 - 1
31)  vr 13 feb Rokado 2042 - Spijkenisse 1816 3 -

 

 






Individuele uitslagen 3e ronde

 

Indeling en uitslagen tweede ronde

20) di 13 jan Lombardijen 1826 - Shah Mata 1963 1 - 3
21) di 06 jan Dordrecht 1814 - Papendrecht/Alblasserdam 1832 - 3
22) ma 12 jan Krimpen a/d IJssel 2059 - HZP Schiedam 1918 3 - 1
23) do 08 jan Sliedrecht  1886 - Ontspanning 1658 3 -
24) do 14 jan Onesimus 1834 - Charlois Europoort 2027 0 - 4
25) ma 15 dec De Zwarte Pion 1805 - CHESS 1893 1 - 2
26) vr 16 jan RSR Ivoren Toren 1883 - Rokado 2017 1 - 2
27) vr 16 jan Spijkenisse 1792 - Zwijndrecht 1862 2 - 1

 









Individuele uitslagen 2e ronde


Indeling en uitslagen voor- en eerste ronde

1) wo 08 okt SO Rotterdam 1932 - Messemaker 1847 1858 2 - 1
2) do 02 okt WSV 1811 - Onesimus 1839 1 - 2
3) do 16 okt De Pionier 1771 - CSV 1827 2 - 2 #
4) di 18 nov Shah Mata 1896 - SO Rotterdam 1976 2 - 2 &
5) di 14 okt Nieuwerkerk a/d IJssel 1926 - Lombardijen 1826 1 - 2
6) di 04 nov Dordrecht 1814 - Hendrik Ido Ambacht 1784 2 - 1
7) di 04 nov Papendrecht/Alblasserdam 1832 - IJsselmonde 1776 2 - 1
8) vr 14 nov Moerkapelle 1968 - HZP Schiedam 2027   - 3
9) wo 05 nov Oostflakkee 1884 - Krimpen a/d IJssel 2007 2 - 2 @
10) do 06 nov Sliedrecht 1907 - 3 Torens 1924 2 - 1
11) ma 10 nov Ontspanning 1727 - Erasmus 1880 2 - 2 $
12) ma 17 nov Maassluis 1794 - Onesimus 1811   - 3
13) ma 03 nov Barendrecht 1832 - Charlois Europoort 2027 1 - 3
14) do 20 nov Hoeksche Waard 1730 - De Zwarte Pion 1856 1 - 3
15) ma 10 nov CHESS 1898 - Overschie 1890 2 - 1
16) vr 21 nov RSR Ivoren Toren 1926 - CSV 1827 3 - 1
17) vr 31 okt Rokado 2017 - De IJssel 1900 3 - 1
18) vr 14 nov Spijkenisse 1782 - 't Springende Peert 1692 3 - 1
19) vr 21 nov Zwijndrecht 1844 - Eeuwig Schaak 1582 2 - 2 *
























 

(#) CSV wint na snelschaken (1 - 3)
(@) Krimpen a/d IJssel wint na snelschaken (1 - 3)
($) Ontspanning wint na loting
(&) Shah Mata wint na snelschaken (3 - )
(*) Zwijndrecht wint na snelschaken (3 - ) 

Individuele uitslagen voor- en 1e ronde