RSB-competitie 2008/2009: Klasse 2A
   Klasse 2A                  Ap Mp Bp  1   2    3    4    5   6    7    8
1. Papendrecht/Alblasserdam 1 7  10 33  x   4    5.5  4    6.5 4.5  3.5  5   Kampioen
2. Erasmus 3                  7  8  28 4   x    3    4.5  3   4    4.5  5.5
3. WSV 2                      7  8  27 2.5 5    x    1.5  5.5 4    4    5
4. Nieuwerkerk a/d IJssel 2   7  7  29 4   3.5  6.5  x    3   4.5  4.5  3.5
5. Barendrecht 1              7  7  25  1.5 5    2.5  5    x   2    5    4
6. Lombardijen 1              7  6  29 3.5 4    4    3.5  6   x    3    5.5
7. Maassluis 1                7  6  27 4.5 3.5  4    3.5  3   5    x    4   Degradeert
8. De IJssel 2                7  4  23 3   2.5  3    4.5  4   2.5  4    x   Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde
 
          Ronde: 1
ma 22 sep Maassluis 1                1737 - Erasmus 3                  1771 3 - 4
ma 22 sep Barendrecht 1              1716 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1662 5  - 3
di 23 sep Lombardijen 1              1672 - De IJssel 2                1641 5 - 2
do 25 sep WSV 2                      1731 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1772 2 - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 20 okt Maassluis 1                1737 - WSV 2                      1735 4  - 4
ma 20 okt Erasmus 3                  1766 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1666 4 - 3
di 21 okt Papendrecht/Alblasserdam 1 1778 - Lombardijen 1              1721 4 - 3
ma 27 okt De IJssel 2                1654 - Barendrecht 1              1758 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 10 nov Barendrecht 1              1716 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1772 1 - 6
di 11 nov Lombardijen 1              1661 - Maassluis 1                1737 3  - 5
di 11 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1695 - De IJssel 2                1632 3 - 4
do 13 nov WSV 2                      1731 - Erasmus 3                  1771 5  - 3

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 08 dec Maassluis 1                1737 - Barendrecht 1              1716 3  - 5
ma 08 dec Erasmus 3                  1773 - De IJssel 2                1642 5 - 2
di 09 dec Papendrecht/Alblasserdam 1 1754 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1690 4  - 4
do 11 dec WSV 2                      1731 - Lombardijen 1              1721 4  - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 26 jan Barendrecht 1              1723 - WSV 2                      1731 2 - 5
ma 26 jan De IJssel 2                1656 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1780 3  - 5
di 27 jan Lombardijen 1              1721 - Erasmus 3                  1771 4  - 4
di 27 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1690 - Maassluis 1                1737 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 23 feb Maassluis 1                1696 - De IJssel 2                1642 4  - 4
ma 23 feb Erasmus 3                  1771 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1796 4  - 4
di 24 feb Lombardijen 1              1721 - Barendrecht 1              1675 6  - 2
do 26 feb WSV 2                      1731 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1690 1 - 6

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 16 mrt Barendrecht 1              1741 - Erasmus 3                  1771 5  - 3
ma 16 mrt De IJssel 2                1656 - WSV 2                      1731 3  - 5
di 17 mrt Nieuwerkerk a/d IJssel 2   1690 - Lombardijen 1              1721 4 - 3
di 17 mrt Papendrecht/Alblasserdam 1 1770 - Maassluis 1                1737 3 - 4

Individuele uitslagen 7e ronde