RSB-competitie 2008/2009: Klasse 4A
   Klasse 4A                   Ap Mp Bp  1  2  3   4  5   6   7  
1. Erasmus 6                   6  12 29  x  5 5  4 4  4  4  Kampioen
2. Groenoord 3                 6  9  27  2 x  4   5  5  4  5  Promotie
3. Barendrecht 2               6  7  26 2 4  x   4 3   7  5  
4. Krimpen a/d IJssel 5        6  6  25  3 3  3  x  4  5  5  
5. Dordrecht 5                 6  6  24 3 2 5   3 x   5  4 
6. IJsselmonde 2               6  2  18 3 3    2 2  x   6  
7. Zwijndrecht/De Willige Dame 6  0  17 3 2 3   3  3  2   x  

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 06 okt Krimpen a/d IJssel 5        1337 - Barendrecht 2               1422 3 - 4
di 07 okt Dordrecht 5                 1423 - Erasmus 6                   1386 3 - 4
vr 10 okt IJsselmonde 2               1385 - Groenoord 3                 1480 3 - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 03 nov Barendrecht 2               1422 - Dordrecht 5                 1433 3  - 5
di 04 nov Groenoord 3                 1442 - Krimpen a/d IJssel 5        1333 5  - 3
vr 07 nov Zwijndrecht/De Willige Dame 1404 - IJsselmonde 2               1343 2  - 6

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 24 nov Krimpen a/d IJssel 5        1356 - Zwijndrecht/De Willige Dame 1362 5  - 3
ma 24 nov Erasmus 6                   1415 - Barendrecht 2               1432 5 - 2
di 25 nov Dordrecht 5                 1428 - Groenoord 3                 1480 2 - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 06 jan Groenoord 3                 1443 - Erasmus 6                   1372 2 - 5 (*)
vr 09 jan Zwijndrecht/De Willige Dame 1404 - Dordrecht 5                 1430 3 - 4
vr 09 jan IJsselmonde 2               1351 - Krimpen a/d IJssel 5        1340 2 - 5

(*)Vanwege artikel 30 lid 1 van het competitiereglement, is de uitslag van 3 - 4 gewijzigd in 2 - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 09 feb Erasmus 6                   1460 - Zwijndrecht/De Willige Dame 1404 4 - 3
ma 09 feb Barendrecht 2               1432 - Groenoord 3                 1443 4  - 4
di 10 feb Dordrecht 5                 1425 - IJsselmonde 2               1343 5 - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 09 mrt Krimpen a/d IJssel 5        1347 - Dordrecht 5                 1412 4 - 3
vr 13 mrt Zwijndrecht/De Willige Dame 1362 - Barendrecht 2               1488 3  - 5
vr 13 mrt IJsselmonde 2               1385 - Erasmus 6                   1415 3 - 4

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 30 mrt Erasmus 6                   1420 - Krimpen a/d IJssel 5        1339 4 - 3
ma 30 mrt Barendrecht 2               1381 - IJsselmonde 2               1385 7 - 
di 31 mrt Groenoord 3                 1460 - Zwijndrecht/De Willige Dame 1367 5 - 2

Individuele uitslagen 7e ronde