RSB-beker 2009/2010

Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

Belangrijke data

Ronde
voorronde
1
2
3
4
5

Uiterlijk datum doorgegeven
02-10-2009
23-10-2009
27-11-2009
22-01-2010
10-03-2010
datum/plaats in overleg met CL

Uiterlijk gespeeld hebben op
16-10-2009
20-11-2009
15-01-2010
26-02-2010
02-04-2010













Indeling en uitslagen finale

34)

ma 26 apr

Krimpen a/d IJssel

2024

-

Spijkenisse

1940

3 – 1



Individuele uitslagen finale

Indeling en uitslagen halve finale

32)

di 23 mrt

Dordrecht

1863

-

Spijkenisse

1940

1½ - 2½


33)

ma 29 mrt

CHESS

1966

-

Krimpen a/d IJssel

1983

½ - 3½


Individuele uitslagen halve finale


Indeling en uitslagen kwartfinale

28)

vr 26 feb

Zwijndrecht

1843

-

Spijkenisse

1940

1½ - 2½


29)

do 25 feb

Onesimus

1776

-

Dordrecht

1862

1½ - 2½

30)

vr 26 feb

RSR Ivoren Toren

1908

-

CHESS

1966

½ - 3½

31)

wo 10 feb

Oostflakkee

1982

-

Krimpen a/d IJssel

1948

1½ - 2½


Individuele uitslagen kwartfinale

Indeling en uitslagen tweede ronde

20)

vr 11 dec

Zwijndrecht

1843

-

HZP Schiedam

1862

3 – 1

21)

vr 15 jan

Spijkenisse

1940

-

't Springende Peert

1721

3½ - ½

22)

ma 11 jan

Messemaker 1847

1804

-

Dordrecht

1902

1½ - 2½

23)

ma 7 dec

De IJssel

1867

-

Onesimus

1755

2 – 2

%

24)

wo 16 dec

SO Rotterdam

1977

-

RSR Ivoren Toren

1917

2 – 2

^

25)

ma 14 dec

De Zwarte Pion

1825

-

CHESS

1966

1 – 3

26)

do 14 jan

Sliedrecht

1947

-

Krimpen a/d IJssel

2024

1½ - 2½

27)

do 17 dec

Shah Mata

1854

-

Oostflakkee

1936

1½ - 2½

 










(%) Onesimus wint na snelschaken ( 2 – 2) en loting
(^) RSR Ivoren Toren wint na snelschaken (1½ – 2½)


Individuele uitslagen 2e ronde


Indeling en uitslagen voor- en eerste ronde

1)

ma 5 okt

HZP Schiedam

1862

-

Nieuwerkerk a/d IJssel

1894

2½ - 1½

2)

vr 9 okt

CSV

1773

-

RSR Ivoren Toren

1908

0 - 4

3)

ma 28 sep

Barendrecht

1836

-

Charlois Europoort

2010

1½ - 2½

4)

di 10 nov

Papendrecht/Alblasserdam

1834

-

HZP Schiedam

1862

1½ - 2½

5)

vr 23 okt

Overschie

1818

-

Zwijndrecht

1875

1½ - 2½

6)

vr 20 nov

Spijkenisse

1950

-

De Pionier

1779

2 - 2

&

7)

ma 19 okt

't Springende Peert

1721

-

Ontspanning

1709

3 - 1

8)

di 10 nov

Dordrecht

1902

-

Maassluis

1771

2½ - 1½

9)

ma 9 nov

Eeuwig Schaak

1750

-

Messemaker 1847

1760

1½ - 2½

10)

vr 23 okt

IJsselmonde

1792

-

Onesimus

1740

½ - 3½

11)

do 19 nov

Hoeksche Waard

1721

-

De IJssel

1826

1 - 3

12)

vr 30 okt

RSR Ivoren Toren

1917

-

Hendrik Ido Ambacht

1716

4 - 0

13)

di 20 okt

Lombardijen

1803

-

SO Rotterdam

1938

1½ - 2½

14)

ma 2 nov

De Zwarte Pion

1868

-

Moerkapelle

1669

2½ - 1½

15)

ma 26 okt

CHESS

1970

-

WSV

1871

2 - 2

*

16)

vr 6 nov

Charlois Europoort

1973

-

Sliedrecht

1908

2 - 2

#

17)

ma 2 nov

Krimpen a/d IJssel

2024

-

3 Torens

1901

2½ - 1½

18)

wo 18 nov

Oostflakkee

1982

-

Erasmus

19002024

2½ - 1½

19)

vr 13 nov

Rokado

2044

-

Shah Mata

1898

1½ - 2½

























(*) CHESS wint na snelschaken (3-1)
(#) Sliedrecht wint na snelschaken (2-2) en loting
(&) Spijkenisse wint na snelschaken (4-0)

Individuele uitslagen voor- en 1e ronde