RSB-competitie 2009/2010: Klasse 2B
   Klasse 2B                Ap Mp Bp  1  2  3  4   5  6  7   8
1. Messemaker 1847 3        7  14 42  x  5  4 4  7  5 7  8  Kampioen
2. Spijkenisse 3            7  9  35  3  x  3 4   6  6  5   7
3. Barendrecht 1            7  9  30  3 4 x  2   4 4 4   7
4. CSV 1                    7  8  32 3 4  6  x   3  4  5  6
5. De Willige Dame 2        7  8  31  1  2  3 5   x  6 6   7
6. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 7  4  23  2 2  3 4   1 x  4   5
7. Sliedrecht 3             7  4  20   3  4  2  2  4  x   4 Degradeert
8. Shah Mata 3              7  0  10  0    1  1  1  2 3  x  Degradeert

Opgegeven opstellingen Klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 28 sep De Willige Dame 2        1627 - Messemaker 1847 3        1778 1  - 7
di 29 sep Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1683 - Shah Mata 3              1642 5 - 2
vr 02 okt CSV 1                    1742 - Barendrecht 1            1690 6  - 2
vr 02 okt Spijkenisse 3            1698 - Sliedrecht 3             1609 5  - 3

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 26 okt Messemaker 1847 3        1778 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1668 5 - 2
ma 26 okt Barendrecht 1            1728 - Shah Mata 3              1566 7  - 1
do 29 okt Sliedrecht 3             1610 - De Willige Dame 2        1671 2  - 6
vr 30 okt CSV 1                    1742 - Spijkenisse 3            1686 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 16 nov De Willige Dame 2        1677 - CSV 1                    1717 5  - 3
di 17 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1681 - Sliedrecht 3             1549 4  - 4
do 19 nov Shah Mata 3              1622 - Messemaker 1847 3        1778 0  - 8
vr 20 nov Spijkenisse 3            1696 - Barendrecht 1            1731 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
do 10 dec Sliedrecht 3             1609 - Shah Mata 3              1623 4 - 3
vr 11 dec Spijkenisse 3            1700 - De Willige Dame 2        1563 6  - 2   (*)
ma 14 dec Barendrecht 1            1747 - Messemaker 1847 3        1778 3 - 4
vr 18 dec CSV 1                    1702 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1668 4  - 4

(*) De uitslag van bord 2 gewijzigd van 0 - 1 in 1 - 0 regl. conform artikel 33 lid 1.

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 08 feb De Willige Dame 2        1684 - Barendrecht 1            1747 3 - 4
ma 08 feb Messemaker 1847 3        1772 - Sliedrecht 3             1597 7 - 
di 09 feb Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1681 - Spijkenisse 3            1700 2  - 6
do 11 feb Shah Mata 3              1583 - CSV 1                    1683 1 - 6

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 01 mrt De Willige Dame 2        1684 - Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1681 6 - 1
ma 01 mrt Barendrecht 1            1712 - Sliedrecht 3             1609 4  - 4
vr 05 mrt CSV 1                    1712 - Messemaker 1847 3        1778 3 - 4
vr 05 mrt Spijkenisse 3            1700 - Shah Mata 3              1604 7 - 

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 22 mrt Messemaker 1847 3        1778 - Spijkenisse 3            1655 5  - 3
di 23 mrt Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1706 - Barendrecht 1            1705 3 - 4
do 25 mrt Shah Mata 3              1617 - De Willige Dame 2        1644 1  - 7
do 25 mrt Sliedrecht 3             1618 - CSV 1                    1672 2 - 5

Individuele uitslagen 7e ronde