RSB-competitie 2009/2010: Klasse 3B
   Klasse 3B                Ap Mp  Bp  1    2    3   4    5    6   7    8
1. Charlois Europoort 5     7  13  43½ x    4    6   6    5.5  7.5 7    7.5 Kampioen
2. Moerkapelle 2            7  12  39½ 4    x    4   7    6    6   5    7.5 Promotie
3. 3-Torens 2               7  10  34  2    4    x   6    6.5  4   5    6.5 Extra promotie gem. bp 4,85
4. HZP-Schiedam 3           7  7   26½ 2    1    2   x    4    6.5 5.5  5.5
5. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 7  7   24½ 2.5  2    1.5 4    x    4.5 4.5  5.5
6. Spijkenisse 4            7  3   20½ 0.5  2    4   1.5  3.5  x   3.5  5.5
7. HI Ambacht 2             7  2   22  1    3    3   2.5  3.5  4.5 x    4.5
8. Barendrecht 2            7  0   13½ 0.5  0.5  1.5 2.5  2.5  2.5 3.5  x   Degradeert

Bij HI Ambacht 2 zijn 2 punten in mindering gebracht, wegens het niet opkomen
op een vastgestelde wedstrijddatum

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 05 okt Barendrecht 2            1448 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1529 2½ - 5½
di 06 okt HI Ambacht 2             1570 - Moerkapelle 2            1658 3  - 5
vr 09 okt Charlois Europoort 5     1770 - 3-Torens 2               1564 6  - 2
vr 09 okt Spijkenisse 4            1402 - HZP-Schiedam 3           1580 1½ - 6½

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 03 nov HI Ambacht 2             1552 - Barendrecht 2            1394 4½ - 3½
di 03 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1549 - Charlois Europoort 5     1773 2½ - 5½
vr 06 nov 3-Torens 2               1607 - Spijkenisse 4            1392 4  - 4
vr 06 nov Moerkapelle 2            1658 - HZP-Schiedam 3           1543 7  - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 23 nov Barendrecht 2            1464 - Moerkapelle 2            1619 ½  - 7½
ma 23 nov HZP-Schiedam 3           1582 - 3-Torens 2               1573 2  - 6
vr 27 nov Charlois Europoort 5     1762 - HI Ambacht 2             1592 7  - 1
vr 27 nov Spijkenisse 4            1374 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1549 3½ - 4½

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 04 jan Barendrecht 2            1338 - Charlois Europoort 5     1773 ½  - 7½
di 05 jan HI Ambacht 2             1466 - Spijkenisse 4            1302 4½ - 3½
di 05 jan Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1534 - HZP-Schiedam 3           1580 4  - 4
vr 08 jan Moerkapelle 2            1685 - 3-Torens 2               1607 4  - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
vr 05 feb Charlois Europoort 5     1773 - Moerkapelle 2            1710 4  - 4
vr 05 feb Spijkenisse 4            1397 - Barendrecht 2            1455 5½ - 2½
vr 05 feb 3-Torens 2               1607 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1506 6½ - 1½
ma 22 feb HZP-Schiedam 3           1580 - HI Ambacht 2             1588 5½ - 2½(*)
(*) HI Ambacht 2 vanwege Art. 29 lid 2: aftrek van 2 wedstrijdpunten)

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 08 mrt Barendrecht 2            1428 - HZP-Schiedam 3           1580 2½ - 5½
di 09 mrt HI Ambacht 2             1547 - 3-Torens 2               1572 3  - 5
vr 12 mrt Charlois Europoort 5     1735 - Spijkenisse 4            1397 7½ - ½
vr 12 mrt Moerkapelle 2            1658 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1549 6  - 2

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 12 apr HZP-Schiedam 3           1573 - Charlois Europoort 5     1667 2  - 6
di 13 apr Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1549 - HI Ambacht 2             1538 4½ - 3½
vr 16 apr Spijkenisse 4            1394 - Moerkapelle 2            1658 2  - 6
vr 16 apr 3-Torens 2               1607 - Barendrecht 2            1426 6½ - 1½

Individuele uitslagen 7e ronde