RSB-competitie 2009/2010: Viertallen A
    Viertallen A         Ap Mp Bp  1  2  3  4  5   6   7  8   9  
1.  Krimpen a/d IJssel   8  14 26  x  3 2  4  2   3  4  4   3  Kampioen
2.  RSR Ivoren Toren     8  13 21    x  2  3  4   2  2 2  4
3.  De Penning           8  12 24  2  2  x  4  4   1  4  4   2  
4.  Onesimus             8  9  15  0  1  0  x  2   3   2 4   2  
5.  Barendrecht          8  9  14 2  0  0  2  x   2  2  3   3  
6.  Messemaker 1847      8  8  16   1 2 1  1  x   3 2  3 
7.  HI Ambacht           8  4  10  0  1 0  1 2      x  2   2
8.  De Pionier           8  2  8   0  1 0  0  1   1  2  x   2   
9.  3-Torens             8  1  9   1  0  1 1 1      1 2   x  

Charlois Europoort heeft zich teruggetrokken en is uit de stand genomen!
Alle gespeelde wedstrijden zijn komen te vervallen, wel zijn de gespeelde 
wedstrijden meegenomen voor de ratingverwerking.

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 28 sep Messemaker 1847      1545 - Krimpen a/d IJssel   1554   - 3
ma 28 sep Barendrecht          1166 - 3-Torens             1265 3  - 1
wo 30 sep De Penning           1399 - HI Ambacht           1283 4  - 0
do 01 okt Onesimus             1408 - RSR Ivoren Toren     1616 1  - 3
vr 02 okt Charlois Europoort A 1325 - De Pionier           1403 2  - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 12 okt Krimpen a/d IJssel   1510 - Barendrecht          1390 2  - 2
di 13 okt HI Ambacht           1274 - Charlois Europoort A 1472 2  - 2
do 15 okt Onesimus             1407 - Messemaker 1847      1508 3  - 1
vr 16 okt 3-Torens             1228 - De Penning           1433 1 - 2
vr 16 okt RSR Ivoren Toren     1563 - De Pionier           1402 2 - 1

Individuele uitslagen 2e ronde
          
          Ronde: 3
ma 26 okt Messemaker 1847      1545 - RSR Ivoren Toren     1561 1 - 2
ma 26 okt Barendrecht          997  - Onesimus             1457 2  - 2
wo 28 okt De Penning           1387 - Krimpen a/d IJssel   1514 2  - 2
do 29 okt De Pionier           1265 - HI Ambacht           1338 2  - 2
vr 30 okt Charlois Europoort A 1380 - 3-Torens             1248 1 - 2

Individuele uitslagen 3e ronde
          
          Ronde: 4
ma 16 nov Messemaker 1847      1509 - Barendrecht          1166 1 - 2
ma 16 nov Krimpen a/d IJssel   1554 - Charlois Europoort A 1539 3 -   (*)
do 19 nov Onesimus             1358 - De Penning           1442 0  - 4
vr 20 nov 3-Torens             1228 - De Pionier           1403 2  - 2
vr 20 nov RSR Ivoren Toren     1535 - HI Ambacht           1338 2 - 1

Uitslag is gewijzigd van 1 - 2 in 3 -  conform artikel 32 lid 1 van het
viertallenreglement, na beroep van Krimpen.

Individuele uitslagen 4e ronde
         
          Ronde: 5
vr 11 dec Charlois Europoort A 1310 - Onesimus             1358 0  - 4
ma 14 dec Barendrecht          1260 - RSR Ivoren Toren     1642 0  - 4
di 15 dec HI Ambacht           1338 - 3-Torens             1228 2 - 1
wo 16 dec De Penning           1480 - Messemaker 1847      1566 1 - 2
do 14 jan De Pionier           1417 - Krimpen a/d IJssel   1537 0  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 11 jan Krimpen a/d IJssel   1554 - HI Ambacht           1392 4  - 0
ma 18 jan Barendrecht          997  - De Penning           1420 0  - 4
do 21 jan Onesimus             1408 - De Pionier           1417 4  - 0
vr 22 jan RSR Ivoren Toren     1610 - 3-Torens             1276 4  - 0

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 09 feb HI Ambacht           1338 - Onesimus             1376 1 - 2
wo 10 feb De Penning           1514 - RSR Ivoren Toren     1561 2  - 2
do 11 feb De Pionier           1401 - Messemaker 1847      1545 1 - 2
vr 12 feb 3-Torens             1235 - Krimpen a/d IJssel   1468 1  - 3

Individuele uitslagen 7e ronde

          Ronde: 8
ma 01 mrt Messemaker 1847      1545 - HI Ambacht           1338 3 - 
ma 01 mrt Barendrecht          1335 - De Pionier           1398 3  - 1
do 04 mrt Onesimus             1358 - 3-Torens             1248 2 - 1
vr 05 mrt RSR Ivoren Toren     1567 - Krimpen a/d IJssel   1468   - 3

Individuele uitslagen 8e ronde

          Ronde: 9
vr 19 mrt 3-Torens             1235 - Messemaker 1847      1566   - 3
ma 22 mrt Krimpen a/d IJssel   1589 - Onesimus             1376 4  - 0
di 23 mrt HI Ambacht           1338 - Barendrecht          1260 2  - 2
do 25 mrt De Pionier           1401 - De Penning           1458 0  - 4

Individuele uitslagen 9e ronde