RSB-beker 2010/2011

Uitslagen finale

32)

19-04-11

Rokado

2074

-

Spijkenisse

2034

2 - 2 *

* Spijkenisse wint na snelschaken (1½ - 2½)


Individuele uitslagen finale

Indeling en uitslagen halve finale

30)

11-03-11

Spijkenisse

2034

-

Erasmus

2056

3 - 1

31)

18-03-11*

Rokado

2019

-

IJsselmonde

1869

2½ - 1½

* wordt gespeeld bij Ijsselmonde

Individuele uitslagen halve finale

Indeling en uitslagen derde ronde

27)

14-02-11

Erasmus

1965

-

Shah Mata

1889

2½ - 1½


28)

11-02-11

Spijkenisse

2043

-

WSV

1792

3 - 1

29)

01-02-11*

Rokado

2074

-

Dordrecht

1872

3½ - ½

30)

28-01-11

IJsselmonde

1869

-

De Zwarte Pion

1826

3 - 1


* wordt gespeeld bij Dordrecht

Individuele uitslagen 3e ronde


Indeling en uitslagen tweede ronde

19)

14-12-10

Shah Mata

1889

-

RSR Ivoren Toren

1908

2 - 2


20)

13-12-10

Erasmus

2001

-

De IJssel

1850

3 - 1

21)

13-12-10

CHESS

1948

-

Spijkenisse

2022

½ - 3½

22)

07-12-10

Groenoord

1797

-

WSV

1830

1 - 3


23)

21-12-10 *

Rokado

2019

-

Papendrecht/Alblasserdam

1791

3 - 1


24)

07-12-10

Hendrik Ido Ambacht

1773

-

Dordrecht

1852

1 - 3

25)

14-01-11

IJsselmonde

1869

-

Oostflakkee

1788

2½ - 1½

26)

13-12-10

De Zwarte Pion

1826

-

Ontspanning

1703

3½ - ½

* wordt gespeeld bij Papendrecht/Alblasserdam

(^) Shah Mata wint na snelschaken (4 - 0)


Individuele uitslagen 2e ronde

Indeling en uitslagen voor- en eerste ronde

1)

13-10-10

SO Rotterdam

1934

-

Messemaker 1847

1784

4 - 0


2)

12-10-10

Nieuwerkerk a/d IJssel

1803

-

Sliedrecht

1930

2 - 2

@










3)

16-11-10

Shah Mata

1889

-

SO Rotterdam


4 - 0 R

*

4)

05-11-10

RSR Ivoren Toren

1934

-

Maassluis

1726

2½ - 1½


5)

05-11-10

Moerkapelle

1874

-

De IJssel

1850

1½ - 2½


6)

22-10-10

Charlois Europoort

1974

-

Erasmus

1974

1½ - 2½


7)

19-11-10

Spijkenisse

2043

-

Onesimus

1799

3½ - ½


8)

15-11-10

HZP Schiedam

1845

-

CHESS

1948

2 - 2

&

9)

26-10-10

Groenoord

1830

-

Hoeksche Waard

1765

2½ - 1½


10)

04-11-10

WSV

1830

-

De Pionier

1889

2½ - 1½


11)

18-11-10

Sliedrecht

1937

-

Rokado

2026

½ - 3½


12)

08-11-10

't Springend Peert

1742

-

Papendrecht/Alblasserdam

1811

0 - 4


13)

02-11-10

Hendrik Ido Ambacht

1807

-

CSV

1762

3½ - ½


14)

26-10-10

Dordrecht

1872

-

3 Torens

1842

2 - 2

#

15)

19-11-10

IJsselmonde

1721

-

Krimpen a/d IJssel

1892

2½ - 1½


16)

03-11-10

Oostflakkee

1888

-

Overschie

1873

2½ - 1½


17)

25-10-10

De Zwarte Pion

1844

-

Eeuwig Schaak

1723

2½ - 1½


18)

15-11-10

Ontspanning

1703

-

Barendrecht

1868

3 - 1



































(@) Sliedrecht wint na snelschaken ( 0- 4 )
(#) Dordrecht wint na snelschaken (2½ – 1½)
(&) CHESS winst na snelschaken (1½ – 2½)
(*) SO Rotterdam niet opgekomen

Individuele uitslagen voor- en 1e ronde