Individuele uitslagen 3C
Ronde 1
ma 20 sep  Messemaker 1847 4        1618 - Overschie 3          1571 3½ - 4½
	1. Eelko de Groot           1590 - NO                        1  - 0  Regl.
	2. Hans Krol                1602 - Rinus Degeling       1806 ½  - ½
	3. Bert Vlot                1746 - Rob de Wilt          1635 0  - 1
	4. Nico de Ronden           1583 - Wil de Gids          1538 1  - 0
	5. Hans van Offeren         1619 - Serge Erdtsieck           0  - 1
	6. Rudolf van Noord         1705 - Cor van Lennep       1549 0  - 1
	7. Ed Reibel                1473 - Niels van Diejen     1326 0  - 1
	8. Wouter Schonwetter       1628 - Dick Bothof               1  - 0

ma 20 sep  Ontspanning 1            1606 - SO Rotterdam 6       1473 5  - 3
	1. Reinier v/d Wende        1829 - Cor Verschoor        1629 1  - 0
	2. Willem-Jan Tanis         1800 - NO                        1  - 0  Regl.
	3. Peter Derrez             1571 - Henk Huyser          1518 0  - 1
	4. Frans Troost             1611 - Bert van Briemen     1521 0  - 1
	5. Arie Baas                1562 - Piet Jansen          1487 1  - 0
	6. Jan Verzijden            1553 - Wim Vreeburg         1448 0  - 1
	7. Krijn van der Wende      1514 - Sep Haubenwallner    1347 1  - 0
	8. Albert Schaefer          1409 - G.J. Meijers         1364 1  - 0

di 21 sep  Lombardijen 1            1629 - De Pionier 2         1565 5  - 3
	1. Bas Kuijper              1823 - Fred van Wieringen   1702 1  - 0
	2. Meindert de Neef         1735 - Bonne Faber          1645 1  - 0
	3. Frans Frishert           1723 - Tim van der Hart     1549 ½  - ½
	4. Teun Koorevaar           1729 - Jan Straatman        1567 1  - 0
	5. Wim Lagendijk            1548 - Rob van Wijgerden    1587 0  - 1
	6. Günther van Riet              - Michiel Landman      1608 ½  - ½
	7. Raymond de Moré          1400 - Wim Noordermeer      1446 0  - 1
	8. Jan de Jong              1447 - Dirk Roeffel         1413 1  - 0

di 21 sep  Dordrecht 4              1622 - Barendrecht 2        1461 7½ - ½
	1. Adrie v/d Willigen       1692 - Corné Noordegraaf    1521 ½  - ½
	2. Arend van Grootheest     1697 - Karim Dib            1418 1  - 0
	3. Otto van Haren           1688 - Leo van Praag        1575 1  - 0
	4. Foeke Lemstra            1556 - Hans Wegman          1499 1  - 0
	5. Peter Schot              1581 - Joost Mooijweer      1498 1  - 0
	6. Gert Zwartjes            1618 - Jan van Vlijmen      1324 1  - 0
	7. Hans Schreuder           1563 - Roel de Hoop         1394 1  - 0
	8. Dick Groot               1582 - Frank van Beuningen       1  - 0

Ronde 2

ma 11 okt  Messemaker 1847 4        1605 - Lombardijen 1        1572 6½ - 1½
	1. Wouter Schonwetter       1628 - Bas Kuijper          1823 1  - 0
	2. Chris Kraaijeveld        1643 - Meindert de Neef     1735 0  - 1
	3. Hans Krol                1602 - Frans Frishert       1723 1  - 0
	4. Eelko de Groot           1590 - Wim Lagendijk        1548 1  - 0
	5. Nico de Ronden           1583 - Raymond de Moré      1400 1  - 0
	6. Hans van Offeren         1619 - Jan de Jong          1447 ½  - ½
	7. Rudolf van Noord         1705 - Günther van Riet          1  - 0
	8. Ed Reibel          	    1473 - Theo van Goch        1330 1  - 0

wo 13 okt  SO Rotterdam 6           1491 - Dordrecht 4          1601 2½ - 5½
	1. Rene Geuskens            1613 - Adrie v/d Willigen   1692 1  - 0
	2. Cor Verschoor            1629 - Arend van Grootheest 1697 0  - 1
	3. Bert van Briemen         1521 - Foeke Lemstra        1556 0  - 1
	4. Piet Jansen              1487 - Gert Zwartjes        1618 ½  - ½
	5. Wim Vreeburg             1448 - Hans Schreuder       1563 0  - 1
	6. Henk Huyser              1518 - Ton Hobe                  0  - 1
	7. Sep Haubenwallner        1347 - Dick Groot           1582 1  - 0
	8. G.J. Meijers             1364 - Bertus van Manen     1499 0  - 1

do 14 okt  De Pionier 2             1567 - Ontspanning 1        1620 3  - 5
	1. Fred van Wieringen       1702 - Reinier v/d Wende    1829 1  - 0
	2. Bonne Faber              1645 - Willem-Jan Tanis     1800 0  - 1
	3. Jan Straatman            1567 - Arie Baas            1562 0  - 1
	4. Tim van der Hart         1549 - Frans Troost         1611 ½  - ½
	5. Jan van Baardwijk        1618 - Peter Derrez         1571 0  - 1
	6. Wim Noordermeer          1446 - André Kastelein      1524 0  - 1
	7. Michiel Landman          1608 - Jan Verzijden        1553 ½  - ½
	8. Sheila de Jonge-Spiering 1401 - Krijn van der Wende  1514 1  - 0

vr 15 okt  Overschie 3              1466 - Barendrecht 2        1445 5½ - 2½
	1. Rob de Wilt              1635 - Corné Noordegraaf    1521 1  - 0
	2. Serge Erdtsieck               - Karim Dib            1418 1  - 0
	3. Wil de Gids              1538 - Tom Godthelp         1553 ½  - ½
	4. Niels van Diejen         1326 - Leo van Praag        1575 ½  - ½
	5. Cor van Lennep           1549 - Maarten Noordegraaf  1274 1  - 0
	6. Jaap Koenen              1440 - Hans Wegman          1499 1  - 0
	7. Roelf Marten Duin        1310 - Roel de Hoop         1394 ½  - ½
	8. L.TH.V. Meerman               - Jan van Vlijmen      1324 0  - 1

Ronde 3

ma 08 nov  Ontspanning 1            1620 - Messemaker 1847 4    1620 3  - 5
	1. Reinier v/d Wende        1829 - Bert Vlot            1746 0  - 1
	2. Willem-Jan Tanis         1800 - Hans Krol            1602 1  - 0
	3. Frans Troost             1611 - Nico de Ronden       1583 ½  - ½
	4. Peter Derrez             1571 - Chris Kraaijeveld    1643 ½  - ½
	5. Arie Baas                1562 - Rudolf van Noord     1705 ½  - ½
	6. André Kastelein          1524 - Eelko de Groot       1590 0  - 1
	7. Krijn van der Wende      1514 - Hans van Offeren     1619 ½  - ½
	8. Jan Verzijden            1553 - Ed Reibel            1473 0  - 1
 
ma 08 nov  Barendrecht 2            1473 - SO Rotterdam 6       1491 5  - 3
	1. Corné Noordegraaf        1521 - Henk Huyser          1518 ½  - ½
	2. Tom Godthelp             1553 - Cor Verschoor        1629 ½  - ½
	3. Karim Dib                1418 - Bert van Briemen     1521 1  - 0
	4. Roel de Hoop             1394 - Wim Vreeburg         1448 1  - 0
	5. Joost Mooijweer          1498 - Sep Haubenwallner    1347 0  - 1
	6. Leo van Praag            1575 - NO                        1  - 0  Regl.
	7. Jan van Vlijmen          1324 - Rene Geuskens        1613 0  - 1
	8. Hans Wegman              1499 - G.J. Meijers         1364 1  - 0

di 09 nov  Lombardijen 1            1629 - Overschie 3          1452 5  - 3
	1. Frans Frishert           1723 - Rob de Wilt          1635 1  - 0
	2. Bas Kuijper              1823 - Serge Erdtsieck           1  - 0
	3. Meindert de Neef         1735 - Cor van Lennep       1549 0  - 1
	4. Teun Koorevaar           1729 - Niels van Diejen     1326 1  - 0
	5. Günther van Riet              - Roelf Marten Duin    1310 0  - 1
	6. Wim Lagendijk            1548 - Jaap Koenen          1440 1  - 0
	7. Raymond de Moré          1400 - Dick Bothof               0  - 1
	8. Jan de Jong              1447 - L.TH.V. Meerman           1  - 0

di 09 nov  Dordrecht 4              1628 - De Pionier 2         1590 5  - 3
	1. Adrie v/d Willigen       1692 - Fred van Wieringen   1702 ½  - ½
	2. Arend van Grootheest     1697 - Bonne Faber          1645 ½  - ½
	3. Otto van Haren           1688 - Tim van der Hart     1549 ½  - ½
	4. Foeke Lemstra            1556 - Jan Straatman        1567 1  - 0
	5. Gert Zwartjes            1618 - Michiel Landman      1608 ½  - ½
	6. Hans Schreuder           1563 - Rob van Wijgerden    1587 0  - 1
	7. Dick Groot               1582 - Wim Noordermeer      1446 1  - 0
	8. Ton Hobe                      - Jan van Baardwijk    1618 1  - 0

Ronde 4

ma 29 nov  Messemaker 1847 4        1620 - Dordrecht 4          1628 1½ - 6½
	1. Bert Vlot                1746 - Adrie v/d Willigen   1692 ½  - ½
	2. Eelko de Groot           1590 - Arend van Grootheest 1697 0  - 1
	3. Nico de Ronden           1583 - Otto van Haren       1688 0  - 1
	4. Hans Krol                1602 - Foeke Lemstra        1556 ½  - ½
	5. Rudolf van Noord         1705 - Gert Zwartjes        1618 0  - 1
	6. Hans van Offeren         1619 - Hans Schreuder       1563 0  - 1
	7. Chris Kraaijeveld        1643 - Dick Groot           1582 0  - 1
	8. Ed Reibel                1473 - Ton Hobe                  ½  - ½

di 30 nov  Lombardijen 1            1603 - Ontspanning 1        1606 4  - 4
	1. Frans Frishert           1723 - Reinier v/d Wende    1829 0  - 1
	2. Bas Kuijper              1823 - Willem-Jan Tanis     1800 0  - 1
	3. Meindert de Neef         1735 - Frans Troost         1611 ½  - ½
	4. Piet Vos                 1542 - Peter Derrez         1571 ½  - ½
	5. Wim Lagendijk            1548 - Arie Baas            1562 ½  - ½
	6. Günther van Riet              - Krijn van der Wende  1514 1  - 0
	7. Raymond de Moré          1400 - Jan Verzijden        1553 ½  - ½
	8. Jan de Jong              1447 - Albert Schaefer      1409 1  - 0

do 02 dec  De Pionier 2             1590 - Barendrecht 2        1460 6½ - 1½
	1. Fred van Wieringen       1702 - Corné Noordegraaf    1521 1  - 0
	2. Bonne Faber              1645 - Karim Dib            1418 1  - 0
	3. Tim van der Hart         1549 - Tom Godthelp         1553 ½  - ½
	4. Jan van Baardwijk        1618 - Joost Mooijweer      1498 1  - 0
	5. Jan Straatman            1567 - Roel de Hoop         1394 0  - 1
	6. Rob van Wijgerden        1587 - Jan van Vlijmen      1324 1  - 0
	7. Michiel Landman          1608 - Hans Wegman          1499 1  - 0
	8. Wim Noordermeer          1446 - Ab Kruijt            1476 1  - 0

vr 03 dec  Overschie 3              1472 - SO Rotterdam 6       1475 3  - 5
	1. Serge Erdtsieck               - Cor Verschoor        1629 0  - 1
	2. Rob de Wilt              1635 - Rene Geuskens        1613 0  - 1
	3. Wil de Gids              1538 - Henk Huyser          1518 ½  - ½
	4. Cor van Lennep           1549 - Bert van Briemen     1521 ½  - ½
	5. Niels van Diejen         1326 - Wim Vreeburg         1448 1  - 0
	6. Roelf Marten Duin        1310 - Wim Heinen           1359 0  - 1
	7. L.TH.V. Meerman               - G.J. Meijers         1364 0  - 1
	8. Dick Bothof                   - Sep Haubenwallner    1347 1  - 0

Ronde 5

ma 31 jan  Ontspanning 1            1581 - Overschie 3          1466 5½ - 2½
	1. Willem-Jan Tanis         1800 - Rob de Wilt          1635 1  - 0
	2. Frans Troost             1611 - Serge Erdtsieck           ½  - ½
	3. Peter Derrez             1571 - Wil de Gids          1538 1  - 0
	4. André Kastelein          1524 - Cor van Lennep       1549 0  - 1
	5. Arie Baas                1562 - Niels van Diejen     1326 0  - 1
	6. Jan Verzijden            1553 - Roelf Marten Duin    1310 1  - 0
	7. Krijn van der Wende      1514 - L.TH.V. Meerman           1  - 0
	8. Wim van Geelen           1511 - Jaap Koenen          1440 1  - 0

ma 31 jan  Barendrecht 2            1456 - Messemaker 1847 4    1620 2½ - 5½
	1. Corné Noordegraaf        1521 - Bert Vlot            1746 0  - 1
	2. Karim Dib                1418 - Hans Krol            1602 ½  - ½
	3. Joost Mooijweer          1498 - Nico de Ronden       1583 0  - 1
	4. Tom Godthelp             1553 - Eelko de Groot       1590 0  - 1
	5. Ab Kamman                1365 - Chris Kraaijeveld    1643 1  - 0
	6. Roel de Hoop             1394 - Rudolf van Noord     1705 0  - 1
	7. Jan van Vlijmen          1324 - Ed Reibel            1473 ½  - ½
	8. Leo van Praag            1575 - Hans van Offeren     1619 ½  - ½

di 01 feb  Dordrecht 4              1600 - Lombardijen 1        1629 2½ - 5½
	1. Bertus van Manen         1499 - Frans Frishert       1723 0  - 1
	2. Arend van Grootheest     1697 - Bas Kuijper          1823 0  - 1
	3. Otto van Haren           1688 - Teun Koorevaar       1729 0  - 1
	4. Foeke Lemstra            1556 - Meindert de Neef     1735 ½  - ½
	5. Gert Zwartjes            1618 - Wim Lagendijk        1548 1  - 0
	6. Hans Schreuder           1563 - Günther van Riet          0  - 1
	7. Dick Groot               1582 - Raymond de Moré      1400 0  - 1
	8. Ton Hobe                      - Jan de Jong          1447 1  - 0

wo 02 feb  SO Rotterdam 6           1507 - De Pionier 2         1590 3½ - 4½
	1. Rene Geuskens            1613 - Fred van Wieringen   1702 1  - 0
	2. Cor Verschoor            1629 - Jan Straatman        1567 ½  - ½
	3. Frans Motje              1477 - Jan van Baardwijk    1618 ½  - ½
	4. Henk Huyser              1518 - Tim van der Hart     1549 ½  - ½
	5. Bert van Briemen         1521 - Rob van Wijgerden    1587 1  - 0
	6. Piet Jansen              1487 - Michiel Landman      1608 0  - 1
	7. Wim Vreeburg             1448 - Wim Noordermeer      1446 0  - 1
	8. G.J. Meijers             1364 - Bonne Faber          1645 0  - 1

Ronde 6

ma 28 feb  Messemaker 1847 4        1610 - SO Rotterdam 6       1513 6½ - 1½
	1. Bert Vlot                1746 - Rene Geuskens        1613 1  - 0
	2. Eelko de Groot           1590 - John Gebraad         1652 1  - 0
	3. Nico de Ronden           1583 - Henk Huyser          1518 ½  - ½
	4. Hans Krol                1602 - Cor Verschoor        1629 1  - 0
	5. Rudolf van Noord         1705 - Wim Heinen           1359 1  - 0
	6. Wil Woudenberg           1395 - Bert van Briemen     1521 ½  - ½
	7. Hans van Offeren         1619 - Wim Vreeburg         1448 ½  - ½
	8. Chris Kraaijeveld        1643 - G.J. Meijers         1364 1  - 0

ma 28 feb  Ontspanning 1            1619 - Dordrecht 4          1628 3½ - 4½
	1. Willem-Jan Tanis         1800 - Adrie v/d Willigen   1692 1  - 0
	2. Reinier v/d Wende        1829 - Arend van Grootheest 1697 ½  - ½
	3. Frans Troost             1611 - Otto van Haren       1688 ½  - ½
	4. Peter Derrez             1571 - Foeke Lemstra        1556 ½  - ½
	5. Arie Baas                1562 - Gert Zwartjes        1618 ½  - ½
	6. Jan Verzijden            1553 - Hans Schreuder       1563 0  - 1
	7. Krijn van der Wende      1514 - Dick Groot           1582 0  - 1
	8. Wim van Geelen           1511 - Ton Hobe                  ½  - ½

di 01 mrt  Lombardijen 1            1629 - Barendrecht 2        1389 5  - 3
	1. Frans Frishert           1723 - Corné Noordegraaf    1521 ½  - ½
	2. Bas Kuijper              1823 - Maarten Noordegraaf  1274 1  - 0
	3. Meindert de Neef         1735 - Tom Godthelp         1553 0  - 1
	4. Teun Koorevaar           1729 - Joost Mooijweer      1498 1  - 0
	5. Wim Lagendijk            1548 - Eric Orle            1285 0  - 1
	6. Jan de Jong              1447 - Freek Kunst          1398 1  - 0
	7. Günther van Riet              - Frank van Beuningen       ½  - ½
	8. Raymond de Moré          1400 - Lies Verhoef         1192 1  - 0

vr 04 mrt  Overschie 3              1466 - De Pionier 2         1591 5  - 3
	1. Rob de Wilt              1635 - Fred van Wieringen   1702 ½  - ½
	2. Serge Erdtsieck               - Jan van Baardwijk    1618 1  - 0
	3. Wil de Gids              1538 - Jan Straatman        1567 1  - 0
	4. Cor van Lennep           1549 - Tim van der Hart     1549 1  - 0
	5. Niels van Diejen         1326 - Michiel Landman      1608 1  - 0
	6. Roelf Marten Duin        1310 - Bonne Faber          1645 0  - 1
	7. Jaap Koenen              1440 - Wim Noordermeer      1446 0  - 1
	8. L.TH.V. Meerman               - Leo Stelloo               ½  - ½

Ronde 7

ma 21 mrt  Barendrecht 2            1461 - Ontspanning 1        1607 2  - 6
	1. Corné Noordegraaf        1521 - Reinier v/d Wende    1829 ½  - ½
	2. Tom Godthelp             1553 - Willem-Jan Tanis     1800 ½  - ½
	3. Ab Kamman                1365 - Frans Troost         1611 0  - 1
	4. Roel de Hoop             1394 - Peter Derrez         1571 ½  - ½
	5. Jan van Vlijmen          1324 - André Kastelein      1524 0  - 1
	6. Leo van Praag            1575 - Arie Baas            1562 0  - 1
	7. Joost Mooijweer          1498 - Jan Verzijden        1553 ½  - ½
	8. Erik Wijnbelt                 - Albert Schaefer      1409 0  - 1

di 22 mrt  Dordrecht 4              1628 - Overschie 3          1472 4  - 4
	1. Adrie v/d Willigen       1692 - Rob de Wilt          1635 0  - 1
	2. Arend van Grootheest     1697 - Serge Erdtsieck           0  - 1
	3. Otto van Haren           1688 - Cor van Lennep       1549 1  - 0
	4. Foeke Lemstra            1556 - Wil de Gids          1538 0  - 1
	5. Gert Zwartjes            1618 - Niels van Diejen     1326 ½  - ½
	6. Hans Schreuder           1563 - Roelf Marten Duin    1310 1  - 0
	7. Dick Groot               1582 - Dirk Erdtsieck            ½  - ½
	8. Ton Hobe                      - L.TH.V. Meerman           1  - 0

wo 23 mrt  SO Rotterdam 6           1543 - Lombardijen 1        1650 3  - 5
	1. Rene Geuskens            1613 - Frans Frishert       1723 1  - 0
	2. Cor Verschoor            1629 - Bas Kuijper          1823 0  - 1
	3. John Gebraad             1652 - Teun Koorevaar       1729 1  - 0
	4. Frans Motje              1477 - Meindert de Neef     1735 0  - 1
	5. Bert van Briemen         1521 - Günther van Riet          1  - 0
	6. Henk Huyser              1518 - Wim Lagendijk        1548 0  - 1
	7. Piet Jansen              1487 - Jan de Jong          1447 0  - 1
	8. Wim Vreeburg             1448 - Piet Vos             1542 0  - 1

do 24 mrt  De Pionier 2             1567 - Messemaker 1847 4    1583 4½ - 3½
	1. Fred van Wieringen       1702 - Bert Vlot            1746 ½  - ½
	2. Jan van Baardwijk        1618 - Eelko de Groot       1590 0  - 1
	3. Jan Straatman            1567 - Nico de Ronden       1583 0  - 1
	4. Tim van der Hart         1549 - Hans Krol            1602 ½  - ½
	5. Michiel Landman          1608 - Hans van Offeren     1619 1  - 0
	6. Bonne Faber              1645 - Chris Kraaijeveld    1643 1  - 0
	7. Wim Noordermeer          1446 - Wibo Bourguignon     1483 ½  - ½
	8. Sheila de Jonge-Spiering 1401 - Wil Woudenberg       1395 1  - 0