Individuele uitslagen 4A
Ronde 1
ma 04 okt  Barendrecht 3             1074 - Sliedrecht 4              1488 1˝ - 6˝
	1. Maarten Noordegraaf       1274 - Gerard Kolenbrander       1626 1  - 0
	2. Jochem Liefrink           997  - Marinus van Houwelingen   1658 0  - 1
	3. Mark Vankan                    - Henri Hartog              1454 0  - 1
	4. Timo Waling               952  - Leo Koppelaar             1268 ˝  - ˝
	5. Nick de Man                    - Mark van Hulst            1363 0  - 1
	6. Stijn Makkus                   - Bernard van Houwelingen   1556 0  - 1
	7. Lisa Noordegraaf               - Michiel van den Berg           0  - 1
	8. Bart Dubbeldam                 - Marcel Klein                   0  - 1  Regl. (*)

(*)Vanwege artikel 30 lid 2 van het competitiereglement, is de uitslag van 1 - 0 gewijzigd in 0  - 1  Regl

do 07 okt  Ashtapada 2               1425 - Spijkenisse 5             1416 3  - 5
	1. Peter de Koning           1427 - Elvira Draat              1509 0  - 1
	2. Peter den Heijer          1709 - Simone 't Mannetje        1342 1  - 0
	3. Arie Bliek                1365 - Mane Reljic               1487 0  - 1
	4. Dennis Barendrecht             - Evi Sijabat               1352 ˝  - ˝
	5. Ed Stok                        - Rienk Pluim               1311 ˝  - ˝
	6. René Tobé                      - Wim den Haan              1459 1  - 0
	7. Christian Hemmes               - Aad Caspers               1441 0  - 1
	8. Thijs Vervloet            1200 - Franzke Kalkman de Koster 1427 0  - 1

vr 08 okt  RSR Ivoren Toren 6        1488 - Moerkapelle 3             1229 5˝ - 2˝
	1. Andy van Goch             1543 - Freek Hofman              1316 ˝  - ˝
	2. Wijnand Dobbinga          1694 - M. Rensen                      1  - 0
	3. Shakir Salih                   - Sander Marijt             1230 0  - 1
	4. Angelo Ayala              1334 - Gerrit van Meeteren       1372 1  - 0
	5. Mischa van Vlaardingen    1363 - Jurian van der Waal       1301 1  - 0
	6. Wouter Scheffer           1506 - Henk Doornhein            1198 1  - 0
	7. Emillian de Kievit             - Jan Noorland              959  0  - 1
	8. Bart Versluis                  - Frits van der Starre           1  - 0

vr 08 okt  IJsselmonde 2             1403 - Krimpen a/d IJssel 6      1156 5˝ - 2˝
	1. Kevin van Gils            1070 - Theo Heukels              1285 1  - 0
	2. Han Pijpers               1615 - Floris Doolaard           1082 0  - 1
	3. Ron Bijleveld             1379 - Lars Rook                 1020 1  - 0
	4. Cock Louwerens            1410 - Peter de Weerd            1236 ˝  - ˝
	5. Willem Overdijk                - Ard Brandwijk                  0  - 1
	6. Stanly Brabers            1543 - Gerjon van de Bovenkamp        1  - 0
	7. Martijn Christiaanse           - Richard van Wingerden          1  - 0
	8. Jeroen Robyn                   - Jaap Mol                       1  - 0

Ronde 2

ma 01 nov  Barendrecht 3             1274 - Ashtapada 2               1343 3˝ - 4˝
	1. Maarten Noordegraaf       1274 - Peter de Koning           1427 1  - 0
	2. Mark Vankan                    - Dennis Barendrecht             0  - 1
	3. Stijn Makkus                   - René Tobé                      0  - 1
	4. Lisa Noordegraaf               - Arie Bliek                1365 0  - 1
	5. Bart Dubbeldam                 - Yvar Stok                      1  - 0
	6. Stefan Wijnbelt                - Daan van Mourik           1380 ˝  - ˝
	7. S. Rijshouwer                  - Thijs Vervloet            1200 1  - 0
	8. Richard Wellens                - Ed Stok                        0  - 1

do 04 nov  Sliedrecht 4              1483 - Krimpen a/d IJssel 6      1193 4˝ - 3˝
	1. Marinus van Houwelingen   1658 - Arie de Kwant             1384 1  - 0
	2. Gerard Kolenbrander       1626 - Theo Heukels              1285 ˝  - ˝
	3. Martijn Stoker            1459 - Floris Doolaard           1082 1  - 0
	4. Bernard van Houwelingen   1556 - Lars Rook                 1020 1  - 0
	5. Henri Hartog              1454 - Sjoerd Dijkstra                0  - 1
	6. Leo Koppelaar             1268 - Ard Brandwijk                  1  - 0
	7. Mark van Hulst            1363 - Mhamad Kuhistani               0  - 1
	8. Marcel Klein                   - Richard van Wingerden          0  - 1

vr 05 nov  Moerkapelle 3             1292 - IJsselmonde 2             1427 2  - 6
	1. Freek Hofman              1316 - Hans Kleinloog            1493 0  - 1
	2. Michiel Rensen            1655 - Stanly Brabers            1543 0  - 1
	3. Wim Westerman             1306 - Cock Louwerens            1410 0  - 1
	4. Sander Marijt             1230 - Han Pijpers               1615 0  - 1
	5. Gerrit van Meeteren       1372 - Rutger Smit               1476 0  - 1
	6. Jan Noorland              959  - Ron Bijleveld             1379 1  - 0
	7. Jurian van der Waal       1301 - Willem Overdijk                0  - 1
	8. Henk Doornhein            1198 - Kevin van Gils            1070 1  - 0

vr 05 nov  Spijkenisse 5             1423 - RSR Ivoren Toren 6        1412 3˝ - 4˝
	1. Mane Reljic               1487 - Andy van Goch             1543 0  - 1
	2. Elvira Draat              1509 - Wouter Scheffer           1506 0  - 1
	3. Rienk Pluim               1311 - Shakir Salih                   ˝  - ˝
	4. Kees Hamelink             1395 - Mischa van Vlaardingen    1363 0  - 1
	5. Franzke Kalkman de Koster 1427 - Angelo Ayala              1334 1  - 0
	6. Aad Caspers               1441 - Marius Middendorp         1313 1  - 0
	7. Wim den Haan              1459 - Emillian de Kievit             0  - 1
	8. Evi Sijabat               1352 - Bart Versluis                  1  - 0
	
Ronde 3

ma 22 nov  Krimpen a/d IJssel 6      1243 - Moerkapelle 3             1281 4  - 4
	1. Theo Heukels              1285 - NO                             1  - 0  Regl.
	2. Frans Goudriaan           1584 - Freek Hofman              1316 1  - 0
	3. Floris Doolaard           1082 - Michiel Rensen            1655 0  - 1
	4. Lars Rook                 1020 - Sander Marijt             1230 0  - 1
	5. Sjoerd Dijkstra                - Wim Westerman             1306 1  - 0
	6. Ard Brandwijk                  - Henk Doornhein            1198 1  - 0
	7. Gerjon van de Bovenkamp        - Jan Noorland              959  0  - 1
	8. Richard van Wingerden          - Jurian van der Waal       1301 0  - 1

do 25 nov  Ashtapada 2               1399 - Sliedrecht 4              1495 3˝ - 4˝
	1. Peter de Koning           1427 - Gerard Kolenbrander       1626 1  - 0
	2. Peter den Heijer          1709 - Bernard van Houwelingen   1556 0  - 1
	3. Arie Bliek                1365 - Martijn Stoker            1459 0  - 1
	4. Dennis Barendrecht             - Peter de Vlaam            1606 ˝  - ˝
	5. René Tobé                      - Henri Hartog              1454 0  - 1
	6. Jan Majoor                1313 - Leo Koppelaar             1268 ˝  - ˝
	7. Daan van Mourik           1380 - Michiel van den Berg           1  - 0
	8. Thijs Vervloet            1200 - Marcel Klein                   ˝  - ˝

vr 26 nov  RSR Ivoren Toren 6        1505 - Barendrecht 3             1136 7  - 1
	1. Ed van Doorn              1630 - Maarten Noordegraaf       1274 1  - 0
	2. Wouter Scheffer           1506 - Jochem Liefrink           997  1  - 0
	3. Wijnand Dobbinga          1694 - NO                             1  - 0  Regl.
	4. Shakir Salih                   - NO                             1  - 0  Regl.
	5. Mischa van Vlaardingen    1363 - Lisa Noordegraaf               1  - 0
	6. Angelo Ayala              1334 - Nick de Man                    0  - 1
	7. Emillian de Kievit             - Stefan Wijnbelt                1  - 0
	8. Bart Versluis                  - Stefan Rijshouwer              1  - 0

vr 26 nov  IJsselmonde 2             1427 - Spijkenisse 5             1409 3  - 5
	1. Stanly Brabers            1543 - Evi Sijabat               1352 1  - 0
	2. Hans Kleinloog            1493 - Mane Reljic               1487 0  - 1
	3. Kevin van Gils            1070 - Franzke Kalkman de Koster 1427 0  - 1
	4. Cock Louwerens            1410 - Daan van Wingaarden            0  - 1
	5. Willem Overdijk                - Kees Hamelink             1395 0  - 1
	6. Rutger Smit               1476 - Rienk Pluim               1311 1  - 0
	7. Ron Bijleveld             1379 - Aad Caspers               1441 0  - 1
	8. Han Pijpers               1615 - Jeanet Gerssen            1448 1  - 0

Ronde 4

ma 10 jan  Barendrecht 3             1274 - IJsselmonde 2             1434 3  - 5
	1. Maarten Noordegraaf       1274 - Hans Kleinloog            1493 1  - 0
	2. Stefan Wijnbelt                - Stanly Brabers            1543 0  - 1
	3. Mark Vankan                    - Rutger Smit               1476 0  - 1
	4. Stijn Makkus                   - Han Pijpers               1615 0  - 1
	5. Lisa Noordegraaf               - Willem Overdijk                0  - 1
	6. Nick de Man                    - Cock Louwerens            1410 0  - 1
	7. Bart Dubbeldam                 - Jeroen Robyn                   1  - 0
	8. Stefan Rijshouwer              - Kevin van Gils            1070 1  - 0

do 13 jan  Ashtapada 2               1403 - RSR Ivoren Toren 6        1445 3˝ - 4˝
	1. Peter de Koning           1427 - Hans Veraart              1610 0  - 1
	2. Dennis Barendrecht             - Andy van Goch             1543 1  - 0
	3. Arie Bliek                1365 - Wouter Scheffer           1506 0  - 1
	4. Peter den Heijer          1709 - Mischa van Vlaardingen    1363 1  - 0
	5. René Tobé                      - Emillian de Kievit             1  - 0
	6. Jan Majoor                1313 - Shakir Salih                   0  - 1
	7. Ed Stok                        - Angelo Ayala              1334 0  - 1
	8. Thijs Vervloet            1200 - Marius Middendorp         1313 ˝  - ˝

do 13 jan  Sliedrecht 4              1527 - Moerkapelle 3             1332 3˝ - 4˝
	1. Gerard Kolenbrander       1626 - NO                             1  - 0  Regl.
	2. Pieter Blokland           1619 - Freek Hofman              1316 ˝  - ˝
	3. Marinus van Houwelingen   1658 - Jojanneke Weijermars      1454 0  - 1
	4. Martijn Stoker            1459 - Michiel Rensen            1655 0  - 1
	5. Peter de Vlaam            1606 - Wim Westerman             1306 1  - 0
	6. Henri Hartog              1454 - Jurian van der Waal       1301 0  - 1
	7. Leo Koppelaar             1268 - Jan Noorland              959  0  - 1
	8. Marcel Klein                   - Frits van der Starre           1  - 0

vr 14 jan  Spijkenisse 5             1427 - Krimpen a/d IJssel 6      1129 6  - 2
	1. Rienk Pluim               1311 - Theo Heukels              1285 1  - 0
	2. Elvira Draat              1509 - Lars Rook                 1020 1  - 0
	3. Daan van Wingaarden            - Floris Doolaard           1082 1  - 0
	4. Franzke Kalkman de Koster 1427 - Mhamad Kuhistani               1  - 0
	5. Mane Reljic               1487 - Sjoerd Dijkstra                0  - 1
	6. Evi Sijabat               1352 - Ard Brandwijk                  0  - 1
	7. Wim den Haan              1459 - Gerjon van de Bovenkamp        1  - 0
	8. Aad Caspers               1441 - Richard van Wingerden          1  - 0

Ronde 5

ma 14 feb  Krimpen a/d IJssel 6      1156 - Barendrecht 3             1274 6  - 2
	1. Theo Heukels              1285 - Maarten Noordegraaf       1274 1  - 0
	2. Mhamad Kuhistani               - Stefan Wijnbelt                1  - 0
	3. Floris Doolaard           1082 - Mark Vankan                    1  - 0
	4. Ard Brandwijk                  - Lisa Noordegraaf               1  - 0
	5. Peter de Weerd            1236 - Richard Wellens                1  - 0
	6. Lars Rook                 1020 - Nick de Man                    0  - 1
	7. Gerjon van de Bovenkamp        - Bart Dubbeldam                 0  - 1
	8. Richard van Wingerden          - Stefan Rijshouwer              1  - 0

vr 18 feb  RSR Ivoren Toren 6        1523 - Sliedrecht 4              1529 5  - 3
	1. Wijnand Dobbinga          1694 - Peter de Vlaam            1606 ˝  - ˝
	2. Ed van Doorn              1630 - Bernard van Houwelingen   1556 1  - 0
	3. Hans Veraart              1610 - Gerard Kolenbrander       1626 ˝  - ˝
	4. Wouter Scheffer           1506 - Martin Prins              1484 ˝  - ˝
	5. Mischa van Vlaardingen    1363 - Marinus van Houwelingen   1658 ˝  - ˝
	6. Angelo Ayala              1334 - Martijn Stoker            1459 0  - 1
	7. Shakir Salih                   - Jan Willem Kraayeveld     1317 1  - 0
	8. Emillian de Kievit             - Jan Blokland                   1  - 0

vr 18 feb  IJsselmonde 2             1486 - Ashtapada 2               1456 3˝ - 4˝
	1. Stanly Brabers            1543 - Ben Spijkers              1654 0  - 1
	2. Hans Kleinloog            1493 - Peter den Heijer          1709 1  - 0
	3. Cock Louwerens            1410 - Peter de Koning           1427 0  - 1
	4. Han Pijpers               1615 - Arie Bliek                1365 ˝  - ˝
	5. Rutger Smit               1476 - Dennis Barendrecht             0  - 1
	6. Martijn Christiaanse           - Daan van Mourik           1380 0  - 1
	7. Willem Overdijk                - Thijs Vervloet            1200 1  - 0
	8. Ron Bijleveld             1379 - Ed Stok                        1  - 0

vr 18 feb  Moerkapelle 3             1352 - Spijkenisse 5             1413 4  - 4
	1. Ron Droog                 1695 - Daan van Wingaarden            ˝  - ˝
	2. Michiel Rensen            1655 - Wim den Haan              1459 ˝  - ˝
	3. Jojanneke Weijermars      1454 - Franzke Kalkman de Koster 1427 1  - 0
	4. Sander Marijt             1230 - Evi Sijabat               1352 0  - 1
	5. Freek Hofman              1316 - Fred van den Broeck            0  - 1
	6. Jan Noorland              959  - Mane Reljic               1487 1  - 0
	7. Wim Westerman             1306 - Aad Caspers               1441 1  - 0
	8. Henk Doornhein            1198 - Rienk Pluim               1311 0  - 1

Ronde 6

ma 14 mrt  Barendrecht 3             952  - Moerkapelle 3             1277 3  - 5
	1. Lisa Noordegraaf               - NO                             1  - 0  Regl.
	2. Stijn Makkus                   - NO                             1  - 0  Regl.
	3. Stefan Wijnbelt                - Michiel Rensen            1655 0  - 1
	4. Richard Wellens                - Freek Hofman              1316 0  - 1
	5. Timo Waling               952  - Wim Westerman             1306 0  - 1
	6. Bart Dubbeldam                 - Sander Marijt             1230 ˝  - ˝
	7. Stefan Rijshouwer              - Jan Noorland              959  0  - 1
	8. Nick de Man                    - Henk Doornhein            1198 ˝  - ˝
	
do 17 mrt  Ashtapada 2               1399 - Krimpen a/d IJssel 6      1129 4  - 4
	1. Peter de Koning           1427 - Theo Heukels              1285 1  - 0
	2. Dennis Barendrecht             - Mhamad Kuhistani               1  - 0
	3. Arie Bliek                1365 - Floris Doolaard           1082 0  - 1
	4. John Dessens              1435 - Ard Brandwijk                  1  - 0
	5. Jan Majoor                1313 - Sjoerd Dijkstra                0  - 1
	6. René Tobé                      - Lars Rook                 1020 1  - 0
	7. Ben Spijkers              1654 - Gerjon van de Bovenkamp        0  - 1
	8. Thijs Vervloet            1200 - Richard van Wingerden          0  - 1

do 17 mrt  Sliedrecht 4              1568 - Spijkenisse 5             1407 5  - 3
	1. Gerard Kolenbrander       1626 - Rienk Pluim               1311 0  - 1
	2. Pieter Blokland           1619 - Wim den Haan              1459 1  - 0
	3. Marinus van Houwelingen   1658 - Daan van Wingaarden            0  - 1
	4. Bernard van Houwelingen   1556 - Wim Sanders                    0  - 1
	5. Peter de Vlaam            1606 - Evi Sijabat               1352 1  - 0
	6. Martijn Stoker            1459 - Mane Reljic               1487 1  - 0
	7. Henri Hartog              1454 - Franzke Kalkman de Koster 1427 1  - 0
	8. Marcel Klein                   - Fred van den Broeck            1  - 0

vr 18 mrt  RSR Ivoren Toren 6        1466 - IJsselmonde 2             1423 4˝ - 3˝
	1. Ed van Doorn              1630 - Han Pijpers               1615 1  - 0
	2. Hans Veraart              1610 - Stanly Brabers            1543 0  - 1
	3. Andy van Goch             1543 - Cock Louwerens            1410 ˝  - ˝
	4. Mischa van Vlaardingen    1363 - Martijn Christiaanse           ˝  - ˝
	5. Shakir Salih                   - Rutger Smit               1476 ˝  - ˝
	6. Angelo Ayala              1334 - Jeroen Robyn                   1  - 0
	7. Emillian de Kievit             - Willem Overdijk                0  - 1
	8. Marius Middendorp         1313 - Kevin van Gils            1070 1  - 0

Ronde 7

ma 04 apr  Krimpen a/d IJssel 6      1317 - RSR Ivoren Toren 6        1388 3  - 5
	1. Theo Heukels              1285 - Wouter Scheffer           1506 0  - 1
	2. Mhamad Kuhistani               - Mischa van Vlaardingen    1363 0  - 1
	3. Floris Doolaard           1082 - Angelo Ayala              1334 1  - 0
	4. Ard Brandwijk                  - Shakir Salih                   1  - 0
	5. Sjoerd Dijkstra                - Emillian de Kievit             0  - 1
	6. Frans Goudriaan           1584 - Wikash Rampersad          1422 0  - 1
	7. Gerjon van de Bovenkamp        - Marius Middendorp         1313 0  - 1
	8. Richard van Wingerden          - NO                             1  - 0  Regl.

vr 08 apr  IJsselmonde 2             1403 - Sliedrecht 4              1586 6  - 2
	1. Stanly Brabers            1543 - Gerard Kolenbrander       1626 ˝  - ˝
	2. Ron Bijleveld             1379 - Marinus van Houwelingen   1658 1  - 0
	3. Han Pijpers               1615 - Peter de Vlaam            1606 ˝  - ˝
	4. Kevin van Gils            1070 - Henri Hartog              1454 ˝  - ˝
	5. Martijn Christiaanse           - Marcel Klein                   1  - 0
	6. Cock Louwerens            1410 - Adrian Mensing                 1  - 0
	7. Jeroen Robyn                   - Andrew Mensing                 ˝  - ˝
	8. Willem Overdijk                - Jorik Klein                    1  - 0

vr 08 apr  Moerkapelle 3             1281 - Ashtapada 2               1445 1˝ - 6˝
	1. Freek Hofman              1316 - Peter de Koning           1427 0  - 1
	2. Michiel Rensen            1655 - Peter den Heijer          1709 1  - 0
	3. Wim Westerman             1306 - Ben Spijkers              1654 0  - 1
	4. Sander Marijt             1230 - Dennis Barendrecht             0  - 1
	5. Jurian van der Waal       1301 - John Dessens              1435 0  - 1
	6. Jan Noorland              959  - Daan van Mourik           1380 0  - 1
	7. Frits van der Starre           - Jan Majoor                1313 0  - 1
	8. Henk Doornhein            1198 - Thijs Vervloet            1200 ˝  - ˝

vr 08 apr  Spijkenisse 5             1413 - Barendrecht 3             1074 7  - 1
	1. Wim Sanders                    - Maarten Noordegraaf       1274 ˝  - ˝
	2. Daan van Wingaarden            - Jochem Liefrink           997  1  - 0
	3. Mane Reljic               1487 - Nick de Man                    ˝  - ˝
	4. Rienk Pluim               1311 - Timo Waling               952  1  - 0
	5. Wim den Haan              1459 - NO                             1  - 0  Regl.
	6. Franzke Kalkman de Koster 1427 - Stijn Makkus                   1  - 0
	7. Evi Sijabat               1352 - Richard Wellens                1  - 0
	8. Aad Caspers               1441 - Stefan Wijnbelt                1  - 0