RSB-competitie 2010/2011: Klasse 2B
   Klasse 2B            Ap Mp Bp  1   2  3   4   5  6   7  8
1. Zwijndrecht 1        7  11 32 x   4 4  5   2 4   7 4 Kampioen
2. Barendrecht 1        7  10 36  3  x  4   5   4  5   7  7
3. De Willige Dame 2    7  9  30 3  4  x   4  3 4  5 5
4. RSR Ivoren Toren 5   7  8  31 3   3  3  x   4 5  6  6
5. Erasmus 3            7  7  29  5  4  4  3  x  4   3 4
6. Groenoord 1          7  6  29 4   3  3  2  4  x   5 7
7. 't Springend Peert 1 7  3  17     1  2  2   4 2  x  4  Degradeert
8. WSV 3                7  2  18  3    3   2   4  1   4  x  Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 27 sep Barendrecht 1        1735 - Zwijndrecht 1        1703 3 - 4
ma 27 sep Erasmus 3            1712 - 't Springend Peert 1 1598 3 - 4
do 30 sep WSV 3                1482 - Groenoord 1          1709 1  - 7
vr 01 okt RSR Ivoren Toren 5   1667 - De Willige Dame 2    1731 3 - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 25 okt Barendrecht 1        1745 - Erasmus 3            1716 4  - 4
ma 25 okt De Willige Dame 2    1700 - WSV 3                1526 5  - 3
ma 25 okt 't Springend Peert 1 1670 - RSR Ivoren Toren 5   1641 2  - 6
vr 29 okt Zwijndrecht 1        1714 - Groenoord 1          1731 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 15 nov Erasmus 3            1705 - Zwijndrecht 1        1717 5 - 2
di 16 nov Groenoord 1          1749 - De Willige Dame 2    1711 3 - 4
do 18 nov WSV 3                1594 - 't Springend Peert 1 1629 4  - 4
vr 19 nov RSR Ivoren Toren 5   1650 - Barendrecht 1        1756 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 03 jan Barendrecht 1        1777 - WSV 3                1584 7 - 
ma 03 jan Erasmus 3            1716 - RSR Ivoren Toren 5   1641 3 - 4
ma 03 jan 't Springend Peert 1 1642 - Groenoord 1          1726 2 - 5
vr 07 jan Zwijndrecht 1        1758 - De Willige Dame 2    1722 4 - 3

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 07 feb De Willige Dame 2    1717 - 't Springend Peert 1 1602 5 - 2
di 08 feb Groenoord 1          1749 - Barendrecht 1        1777 3  - 5
do 10 feb WSV 3                1578 - Erasmus 3            1679 4  - 4
vr 11 feb RSR Ivoren Toren 5   1657 - Zwijndrecht 1        1723 3  - 5

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 07 mrt Barendrecht 1        1745 - De Willige Dame 2    1733 4  - 4
ma 07 mrt Erasmus 3            1716 - Groenoord 1          1731 4  - 4
vr 11 mrt RSR Ivoren Toren 5   1585 - WSV 3                1574 6  - 2
vr 11 mrt Zwijndrecht 1        1730 - 't Springend Peert 1 1602 7 - 

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 28 mrt De Willige Dame 2    1730 - Erasmus 3            1692 3 - 4
ma 28 mrt 't Springend Peert 1 1590 - Barendrecht 1        1749 1  - 7
di 29 mrt Groenoord 1          1643 - RSR Ivoren Toren 5   1597 2 - 5
do 31 mrt WSV 3                1600 - Zwijndrecht 1        1716 3 - 4

Individuele uitslagen 7e ronde