RSB-competitie 2010/2011: Klasse 3C
   Klasse 3C         Ap Mp Bp  1   2  3  4  5   6   7   8
1. Dordrecht 4       7  11 35 x   2 4 6 4   5   5  7 Kampioen
2. Lombardijen 1     7  11 31  5  x  4  1 5   5   5   5  Promotie
3. Ontspanning 1     7  9  32  3  4  x  3  5  5   5   6
4. Messemaker 1847 4 7  8  32  1  6 5  x  3  3  6  5
5. Overschie 3       7  7  27 4   3  2 4 x   5   3   5
6. De Pionier 2      7  6  27 3   3  3  4 3   x   4  6
7. SO Rotterdam 6    7  2  21 2  3  3  1 5   3  x   3
8. Barendrecht 2     7  2  17     3  2  2 2  1  5   x  Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 20 sep Messemaker 1847 4 1618 - Overschie 3       1571 3 - 4
ma 20 sep Ontspanning 1     1606 - SO Rotterdam 6    1473 5  - 3
di 21 sep Lombardijen 1     1629 - De Pionier 2      1565 5  - 3
di 21 sep Dordrecht 4       1622 - Barendrecht 2     1461 7 - 

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 11 okt Messemaker 1847 4 1605 - Lombardijen 1     1572 6 - 1
wo 13 okt SO Rotterdam 6    1491 - Dordrecht 4       1601 2 - 5
do 14 okt De Pionier 2      1567 - Ontspanning 1     1620 3  - 5
vr 15 okt Overschie 3       1466 - Barendrecht 2     1445 5 - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 08 nov Ontspanning 1     1620 - Messemaker 1847 4 1620 3  - 5
ma 08 nov Barendrecht 2     1473 - SO Rotterdam 6    1491 5  - 3
di 09 nov Lombardijen 1     1629 - Overschie 3       1452 5  - 3
di 09 nov Dordrecht 4       1628 - De Pionier 2      1590 5  - 3

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 29 nov Messemaker 1847 4 1620 - Dordrecht 4       1628 1 - 6
di 30 nov Lombardijen 1     1603 - Ontspanning 1     1606 4  - 4
do 02 dec De Pionier 2      1590 - Barendrecht 2     1460 6 - 1
vr 03 dec Overschie 3       1472 - SO Rotterdam 6    1475 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 31 jan Ontspanning 1     1581 - Overschie 3       1466 5 - 2
ma 31 jan Barendrecht 2     1456 - Messemaker 1847 4 1620 2 - 5
di 01 feb Dordrecht 4       1600 - Lombardijen 1     1629 2 - 5
wo 02 feb SO Rotterdam 6    1507 - De Pionier 2      1590 3 - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 28 feb Messemaker 1847 4 1610 - SO Rotterdam 6    1513 6 - 1
ma 28 feb Ontspanning 1     1619 - Dordrecht 4       1628 3 - 4
di 01 mrt Lombardijen 1     1629 - Barendrecht 2     1389 5  - 3
vr 04 mrt Overschie 3       1466 - De Pionier 2      1591 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 21 mrt Barendrecht 2     1461 - Ontspanning 1     1607 2  - 6
di 22 mrt Dordrecht 4       1628 - Overschie 3       1472 4  - 4
wo 23 mrt SO Rotterdam 6    1543 - Lombardijen 1     1650 3  - 5
do 24 mrt De Pionier 2      1567 - Messemaker 1847 4 1583 4 - 3

Individuele uitslagen 7e ronde