RSB-competitie 2010/2011: Klasse 4A
   Klasse 4A            Ap Mp Bp  1  2   3   4  5   6   7  8
1. RSR Ivoren Toren 6   7  14 36  x  4  4  5  4  5  5  7  Kampioen
2. Spijkenisse 5        7  9  33 3 x   5   3  5   4   6  7  Promotie
3. IJsselmonde 2        7  8  32 3 3   x   6  3  6   5 5  Promotie
4. Sliedrecht 4         7  8  29  3  5   2   x  4  3  4 6 Promotie
5. Ashtapada 2          7  7  29 3 3   4  3 x   6  4  4
6. Moerkapelle 3        7  6  23 2 4   2   4 1  x   4  5
7. Krimpen a/d IJssel 6 7  4  25  3  2   2  3 4   4   x  6
8. Barendrecht 3        7  0  15  1  1   3   1 3  3   2  x

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 04 okt Barendrecht 3        1074 - Sliedrecht 4         1488 1 - 6 (*)
do 07 okt Ashtapada 2          1425 - Spijkenisse 5        1416 3  - 5
vr 08 okt RSR Ivoren Toren 6   1488 - Moerkapelle 3        1229 5 - 2
vr 08 okt IJsselmonde 2        1403 - Krimpen a/d IJssel 6 1156 5 - 2

(*)Vanwege artikel 30 lid 2 van het competitiereglement, is de uitslag van 2 - 5 gewijzigd in 1 - 6

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 01 nov Barendrecht 3        1274 - Ashtapada 2          1343 3 - 4
do 04 nov Sliedrecht 4         1483 - Krimpen a/d IJssel 6 1193 4 - 3
vr 05 nov Moerkapelle 3        1292 - IJsselmonde 2        1427 2  - 6
vr 05 nov Spijkenisse 5        1423 - RSR Ivoren Toren 6   1412 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 22 nov Krimpen a/d IJssel 6 1243 - Moerkapelle 3        1281 4  - 4
do 25 nov Ashtapada 2          1399 - Sliedrecht 4         1495 3 - 4
vr 26 nov RSR Ivoren Toren 6   1505 - Barendrecht 3        1136 7  - 1
vr 26 nov IJsselmonde 2        1427 - Spijkenisse 5        1409 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 jan Barendrecht 3        1274 - IJsselmonde 2        1434 3  - 5
do 13 jan Ashtapada 2          1403 - RSR Ivoren Toren 6   1445 3 - 4
do 13 jan Sliedrecht 4         1527 - Moerkapelle 3        1332 3 - 4
vr 14 jan Spijkenisse 5        1427 - Krimpen a/d IJssel 6 1129 6  - 2

Individuele uitslagen 4e ronde

ma 14 feb Krimpen a/d IJssel 6 1156 - Barendrecht 3        1274 6  - 2
vr 18 feb RSR Ivoren Toren 6   1523 - Sliedrecht 4         1529 5  - 3
vr 18 feb IJsselmonde 2        1486 - Ashtapada 2          1456 3 - 4
vr 18 feb Moerkapelle 3        1352 - Spijkenisse 5        1413 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 14 mrt Barendrecht 3        952  - Moerkapelle 3        1277 3  - 5
do 17 mrt Ashtapada 2          1399 - Krimpen a/d IJssel 6 1129 4  - 4
do 17 mrt Sliedrecht 4         1568 - Spijkenisse 5        1407 5  - 3
vr 18 mrt RSR Ivoren Toren 6   1466 - IJsselmonde 2        1423 4 - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 04 apr Krimpen a/d IJssel 6 1317 - RSR Ivoren Toren 6   1388 3  - 5
vr 08 apr IJsselmonde 2        1403 - Sliedrecht 4         1586 6  - 2
vr 08 apr Moerkapelle 3        1281 - Ashtapada 2          1445 1 - 6
vr 08 apr Spijkenisse 5        1413 - Barendrecht 3        1074 7  - 1

Individuele uitslagen 7e ronde