Individuele uitslagen Viertallen A
Ronde 1
   Erasmus                  1501 - IJsselmonde              1310 3½ - ½
1. Alik Tchavelachvili      1642 - Ron Bijleveld            1363 ½  - ½
2. Peter Hurkmans           1487 - Willem Overdijk               1  - 0
3. Harry Nefkens            1465 - Cock Louwerens           1410 1  - 0
4. Rens Hesselmans          1411 - Dennes Langeveld         1156 1  - 0

   De IJssel                1401 - RSR Ivoren Toren         1395 4  - 0
1. Aad van der Meer         1475 - Emilian de Kievit        1616 1  - 0
2. Ton van Smirren          1286 - Shakir Salih                  1  - 0
3. Lotte van der Wouden     1364 - Angelo Ayala             1259 1  - 0
4. Frans Dubois             1479 - Marius Middendorp        1310 1  - 0

   Papendrecht/Alblasserdam 1338 - HZP Schiedam             1328 2  - 2
1. Theo Punt                1361 - Ron van Vuuren           1405 ½  - ½
2. Wim de Koning            1457 - Jaap van Loenen          1311 ½  - ½
3. Louis Kemper             1396 - Pieter Jan van Beelen    1320 ½  - ½
4. Jack de Ruijter          1136 - Jan Hennevanger          1275 ½  - ½

   Sliedrecht               1336 - Shah Mata                1368 3  - 1
1. Jan Veenis               1508 - Nantko Schanssema        1505 ½  - ½
2. Hans Dubbeldam                - Mariandel Menzel         1437 ½  - ½
3. Jan Willem Kraayeveld    1288 - Gerard Blom              1426 1  - 0
4. Leo Koppelaar            1213 - Marcel Batist            1104 1  - 0

Ronde 2
De Willige Dame 1364 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 2½ - 1½ 1. Willem Platje - Theo Punt 1361 0 - 1 2. Cor Paans 1448 - Wim de Koning 1457 1 - 0 3. Fons Claessen 1377 - Louis Kemper 1396 1 - 0 4. Piet Schuller 1266 - Jack de Ruijter 1136 ½ - ½ HZP Schiedam 1342 - Erasmus 1501 1½ - 2½ 1. Ron van Vuuren 1405 - Peter Hurkmans 1487 0 - 1 2. Jaap van Loenen 1311 - Alik Tchavelachvili 1642 ½ - ½ 3. Pieter Jan van Beelen 1320 - Harry Nefkens 1465 ½ - ½ 4. Jan Verveen 1330 - Rens Hesselmans 1411 ½ - ½ RSR Ivoren Toren 1299 - Sliedrecht 1434 1½ - 2½ 1. Shakir Salih 1410 - Andre van Dieën 1508 0 - 1 2. Angelo Ayala 1259 - Jan Veenis 1508 1 - 0 3. Bart Versluis 1218 - Henri Hartog 1505 0 - 1 4. Marius Middendorp 1310 - Leo Koppelaar 1213 ½ - ½ IJsselmonde 1235 - De IJssel 1427 1 - 3 1. Kevin van Gils 1107 - Hans Kortrijk 1584 0 - 1 2. Martijn Christiaanse - Aad van der Meer 1475 0 - 1 3. Ron Bijleveld 1363 - Ton van Smirren 1286 1 - 0 4. Willem Overdijk - Lotte van der Wouden 1364 0 - 1 Ronde 3
Erasmus 1519 - De Willige Dame 1464 2½ - 1½ 1. Wil de Boer 1536 - Anne Meeldijk 1764 1 - 0 2. Alik Tchavelachvili 1642 - Cor Paans 1448 0 - 1 3. Rens Hesselmans 1411 - Fons Claessen 1377 ½ - ½ 4. Peter Hurkmans 1487 - Piet Schuller 1266 1 - 0 De IJssel 1401 - HZP Schiedam 1433 1½ - 2½ 1. Aad van der Meer 1475 - Ron van Vuuren 1405 0 - 1 2. Ton van Smirren 1286 - Arthur Barendregt 1678 0 - 1 3. Frans Dubois 1479 - Pieter Jan van Beelen 1320 ½ - ½ 4. Lotte van der Wouden 1364 - Jan Verveen 1330 1 - 0 Shah Mata 1284 - RSR Ivoren Toren 1399 0 - 4 1. Ger Schraa 1322 - Emilian de Kievit 1616 0 - 1 2. Gerard Blom 1426 - Shakir Salih 1410 0 - 1 3. Marcel Batist 1104 - Angelo Ayala 1259 0 - 1 4. Jos de Rooij - Marius Middendorp 1310 0 - 1 Sliedrecht 1336 - IJsselmonde 1209 3 - 1 1. Jan Veenis 1508 - Ron Bijleveld 1363 1 - 0 2. Hans Dubbeldam - Willem Overdijk 0 - 1 3. Jan Willem Kraayeveld 1288 - Kevin van Gils 1107 1 - 0 4. Leo Koppelaar 1213 - Dennes Langeveld 1156 1 - 0 Ronde 4
De Willige Dame 1364 - De IJssel 1401 3 - 1 1. Willem Platje - Aad van der Meer 1475 0 - 1 2. Fons Claessen 1377 - Frans Dubois 1479 1 - 0 3. Cor Paans 1448 - Ton van Smirren 1286 1 - 0 4. Piet Schuller 1266 - Lotte van der Wouden 1364 1 - 0 HZP Schiedam 1374 - Sliedrecht 1538 1 - 3 1. Ron van Vuuren 1405 - Peter Vis 1629 0 - 1 2. Jan Krabbendam 1442 - Jan Veenis 1508 0 - 1 3. Pieter Jan van Beelen 1320 - Henri Hartog 1505 0 - 1 4. Jan Verveen 1330 - Andre van Dieën 1508 1 - 0 Papendrecht/Alblasserdam 1338 - Erasmus 1501 1½ - 2½ 1. Theo Punt 1361 - Peter Hurkmans 1487 1 - 0 2. Wim de Koning 1457 - Alik Tchavelachvili 1642 ½ - ½ 3. Louis Kemper 1396 - Rens Hesselmans 1411 0 - 1 4. Jack de Ruijter 1136 - Harry Nefkens 1465 0 - 1 IJsselmonde 1258 - Shah Mata 1339 3 - 1 1. Kevin van Gils 1107 - Nantko Schanssema 1505 1 - 0 2. Willem Overdijk - Ger Schraa 1322 1 - 0 3. Cock Louwerens 1410 - Marcel Batist 1104 1 - 0 4. Martijn Christiaanse - Gerard Blom 1426 0 - 1 Ronde 5
De IJssel 1481 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 1 - 3 1. Sjaak in 't Veld 1684 - Theo Punt 1361 0 - 1 2. Aad van der Meer 1475 - Wim de Koning 1457 0 - 1 3. Ton van Smirren 1286 - Louis Kemper 1396 0 - 1 4. Frans Dubois 1479 - Jack de Ruijter 1136 1 - 0 Shah Mata 1345 - HZP Schiedam 1433 1½ - 2½ 1. NO - Ron van Vuuren 1405 0 - 1 Regl. 2. Nantko Schanssema 1505 - Arthur Barendregt 1678 ½ - ½ 3. Gerard Blom 1426 - Pieter Jan van Beelen 1320 1 - 0 4. Marcel Batist 1104 - Jan Verveen 1330 0 - 1 Sliedrecht 1377 - De Willige Dame 1433 2 - 2 1. Peter Vis 1629 - Teus Slotboom 1642 0 - 1 2. Hans Dubbeldam - Cor Paans 1448 1 - 0 3. Jan Willem Kraayeveld 1288 - Fons Claessen 1377 1 - 0 4. Leo Koppelaar 1213 - Piet Schuller 1266 0 - 1 RSR Ivoren Toren 1299 - IJsselmonde 1310 4 - 0 1. Shakir Salih 1410 - Ron Bijleveld 1363 1 - 0 2. Angelo Ayala 1259 - Willem Overdijk 1 - 0 3. Bart Versluis 1218 - Cock Louwerens 1410 1 - 0 4. Marius Middendorp 1310 - Dennes Langeveld 1156 1 - 0 Ronde 6
De Willige Dame 1364 - Shah Mata 1345 3 - 1 1. Willem Platje - Nantko Schanssema 1505 0 - 1 2. Cor Paans 1448 - Gerard Blom 1426 1 - 0 3. Fons Claessen 1377 - Marcel Batist 1104 1 - 0 4. Piet Schuller 1266 - Jos de Rooij 1 - 0 Erasmus 1501 - De IJssel 1481 2½ - 1½ 1. Alik Tchavelachvili 1642 - Sjaak in 't Veld 1684 0 - 1 2. Peter Hurkmans 1487 - Aad van der Meer 1475 1 - 0 3. Rens Hesselmans 1411 - Frans Dubois 1479 ½ - ½ 4. Harry Nefkens 1465 - Ton van Smirren 1286 1 - 0 HZP Schiedam 1342 - RSR Ivoren Toren 1399 ½ - 3½ 1. Ron van Vuuren 1405 - Emilian de Kievit 1616 0 - 1 2. Jaap van Loenen 1311 - Shakir Salih 1410 0 - 1 3. Pieter Jan van Beelen 1320 - Marius Middendorp 1310 ½ - ½ 4. Jan Verveen 1330 - Angelo Ayala 1259 0 - 1 Papendrecht/Alblasserdam 1338 - Sliedrecht 1464 ½ - 3½ 1. Theo Punt 1361 - Peter Vis 1629 0 - 1 2. Wim de Koning 1457 - Andre van Dieën 1508 ½ - ½ 3. Louis Kemper 1396 - Henri Hartog 1505 0 - 1 4. Jack de Ruijter 1136 - Leo Koppelaar 1213 0 - 1 Ronde 7
Shah Mata 1284 - Papendrecht/Alblasserdam 1321 2 - 2 1. Ger Schraa 1322 - Theo Punt 1361 0 - 1 2. Gerard Blom 1426 - Wim Roodnat 1392 1 - 0 3. Marcel Batist 1104 - Louis Kemper 1396 0 - 1 4. Jos de Rooij - Jack de Ruijter 1136 1 - 0 Sliedrecht 1538 - Erasmus 1501 2 - 2 1. Peter Vis 1629 - Alik Tchavelachvili 1642 1 - 0 2. Andre van Dieën 1508 - Harry Nefkens 1465 0 - 1 3. Jan Veenis 1508 - Peter Hurkmans 1487 1 - 0 4. Henri Hartog 1505 - Rens Hesselmans 1411 0 - 1 RSR Ivoren Toren 1351 - De Willige Dame 1364 ½ - 3½ 1. Emilian de Kievit 1616 - Willem Platje ½ - ½ 2. Angelo Ayala 1259 - Cor Paans 1448 0 - 1 3. Marius Middendorp 1310 - Fons Claessen 1377 0 - 1 4. Bart Versluis 1218 - Piet Schuller 1266 0 - 1 IJsselmonde 1260 - HZP Schiedam 1372 1 - 3 1. Ron Bijleveld 1363 - Ron van Vuuren 1405 0 - 1 2. Martijn Christiaanse - Jaap van Loenen 1311 1 - 0 3. Willem Overdijk - Jan Krabbendam 1442 0 - 1 4. Dennes Langeveld 1156 - Jan Verveen 1330 0 - 1 Ronde 8
De Willige Dame 1364 - IJsselmonde 1273 2½ - 1½ 1. Willem Platje - David van Heusden 1349 ½ - ½ 2. Cor Paans 1448 - Willem Overdijk 1 - 0 3. Fons Claessen 1377 - Kevin van Gils 1107 0 - 1 4. Piet Schuller 1266 - Ron Bijleveld 1363 1 - 0 Erasmus 1469 - Shah Mata 1357 3 - 1 1. Wim Witvliet 1513 - Gerard Groen 1577 0 - 1 2. Harry Nefkens 1465 - Ger Schraa 1322 1 - 0 3. Peter Hurkmans 1487 - Gerard Blom 1426 1 - 0 4. Rens Hesselmans 1411 - Marcel Batist 1104 1 - 0 De IJssel 1389 - Sliedrecht 1483 2 - 2 1. Aad van der Meer 1475 - Peter Vis 1629 1 - 0 2. Frans Dubois 1479 - Jan Veenis 1508 0 - 1 3. Stefan Lipschart 1316 - Andre van Dieën 1508 0 - 1 4. Ton van Smirren 1286 - Jan Willem Kraayeveld 1288 1 - 0 Papendrecht/Alblasserdam 1321 - RSR Ivoren Toren 1326 ½ - 3½ 1. Theo Punt 1361 - Angelo Ayala 1259 0 - 1 2. Wim Roodnat 1392 - Shakir Salih 1410 0 - 1 3. Louis Kemper 1396 - Marius Middendorp 1310 ½ - ½ 4. Jack de Ruijter 1136 - Ben van Loon 0 - 1 Ronde 9
HZP Schiedam 1342 - De Willige Dame 1364 2 - 2 1. Ron van Vuuren 1405 - Willem Platje 1 - 0 2. Jaap van Loenen 1311 - Cor Paans 1448 ½ - ½ 3. Pieter Jan van Beelen 1320 - Fons Claessen 1377 0 - 1 4. Jan Verveen 1330 - Piet Schuller 1266 ½ - ½ Shah Mata 1369 - De IJssel 1413 3 - 1 1. Gerard Groen 1577 - Aad van der Meer 1475 ½ - ½ 2. Gerard Blom 1426 - Frans Dubois 1479 ½ - ½ 3. Jos de Rooij - Ton van Smirren 1286 1 - 0 4. Marcel Batist 1104 - Casper de Pijper 1 - 0 Regl. (*) (*) Uitslag was 0 - 1, is gewijzigd in 1 - 0 Regl. vanwege overtreding van artikel 32 lid 1 van het Reglement viertallencompetitie RSR Ivoren Toren 1351 - Erasmus 1367 1 - 3 1. Emilian de Kievit 1616 - Rens Hesselmans 1411 1 - 0 2. Angelo Ayala 1259 - Harry Nefkens 1465 0 - 1 3. Bart Versluis 1218 - Peter Hurkmans 1487 0 - 1 4. Marius Middendorp 1310 - Jan Bruinsma 1106 0 - 1 IJsselmonde 1197 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 2 - 2 1. Martijn Christiaanse - Theo Punt 1361 0 - 1 2. Willem Overdijk - Wim de Koning 1457 1 - 0 3. Jeroen Robyn 1031 - Louis Kemper 1396 0 - 1 4. Ron Bijleveld 1363 - Jack de Ruijter 1136 1 - 0