RSB-competitie 2011/2012: Klasse 2A
   Klasse 2A                  N  Mp  Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Barendrecht 1              7  12  34 x  4 4 6 4  4  5 5 Kampioen
2. Papendrecht/Alblasserdam 1 7  10  30 3 x  5  4 2  5  5 5
3. Krimpen a/d IJssel 4       7  9   31 3 3  x  4  5 4 5 5
4. Ridderkerk 1               7  9   30  1 3 4  x  6  5  4 5
5. Ashtapada 1                7  8   27 4  6  2 2  x  4 4 4
6. Charlois Europoort 6       7  3   26  4  3  3 3  3 x  3 5 degradeert
7. Het Houten Paard 1         7  3   23  2 2 2 3 3 4 x  4  degradeert
8. CHESS 2                    7  2   21  2 3  2 2 4  2 4  x  degradeert

 Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 26 sep Krimpen a/d IJssel 4       1663 - Ridderkerk 1               1754 4  - 4
ma 26 sep CHESS 2                    1668 - Het Houten Paard 1         1655 4  - 4
di 27 sep Papendrecht/Alblasserdam 1 1738 - Charlois Europoort 6       1635 5  - 3
do 29 sep Ashtapada 1                1634 - Barendrecht 1              1770 4  - 4

 Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 24 okt Barendrecht 1              1746 - Charlois Europoort 6       1672 4  - 4
di 25 okt Ridderkerk 1               1754 - CHESS 2                    1642 5 - 2
do 27 okt Ashtapada 1                1634 - Krimpen a/d IJssel 4       1634 2 - 5
vr 28 okt Het Houten Paard 1         1636 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1736 2 - 5

 Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 14 nov Krimpen a/d IJssel 4       1694 - Barendrecht 1              1770 3 - 4
ma 14 nov CHESS 2                    1668 - Ashtapada 1                1634 4  - 4
di 15 nov Papendrecht/Alblasserdam 1 1755 - Ridderkerk 1               1754 4 - 3
vr 18 nov Charlois Europoort 6       1658 - Het Houten Paard 1         1608 3 - 4

 Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 nov Barendrecht 1              1770 - Het Houten Paard 1         1615 5 - 2
di 06 dec Ridderkerk 1               1754 - Charlois Europoort 6       1635 5  - 3
do 08 dec Ashtapada 1                1647 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1736 6  - 2
ma 12 dec Krimpen a/d IJssel 4       1697 - CHESS 2                    1642 5 - 2

 Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 16 jan CHESS 2                    1668 - Barendrecht 1              1770 2 - 5
di 17 jan Papendrecht/Alblasserdam 1 1768 - Krimpen a/d IJssel 4       1675 5  - 3
vr 20 jan Charlois Europoort 6       1658 - Ashtapada 1                1634 3 - 4
vr 20 jan Het Houten Paard 1         1615 - Ridderkerk 1               1694 3 - 4

 Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 27 feb Krimpen a/d IJssel 4       1712 - Charlois Europoort 6       1635 4 - 3
ma 27 feb CHESS 2                    1668 - Papendrecht/Alblasserdam 1 1768 3  - 5
ma 27 feb Barendrecht 1              1770 - Ridderkerk 1               1731 6 - 1
do 01 mrt Ashtapada 1                1629 - Het Houten Paard 1         1615 4 - 3

 Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 20 mrt Papendrecht/Alblasserdam 1 1768 - Barendrecht 1              1770 3 - 4
di 20 mrt Ridderkerk 1               1654 - Ashtapada 1                1634 6  - 2
vr 23 mrt Charlois Europoort 6       1587 - CHESS 2                    1663 5 - 2
vr 23 mrt Het Houten Paard 1         1629 - Krimpen a/d IJssel 4       1697 2 - 5

 Individuele uitslagen 7e ronde