RSB-competitie 2011/20121: Klasse 3A
   Klasse 3A                N  Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8
1. De IJssel 2              7  13 44  x   4   6   7   5½  7   8   6½ Kampioen
2. 3-Torens 2               7  12 37½ 4   x   5   5½  4   5½  6½  7
3. Krimpen a/d IJssel 5     7  10 31½ 2   3   x   6   4½  5½  6   4½
4. Ridderkerk 2             7  6  22½ 1   2½  2   x   4½  4½  4   4  Degradeert Gem. Bp 3,21 (4e)
5. Overschie 3              7  5  28  2½  4   3½  3½  x   3½  5½  5½ Degradeert
6. Spijkenisse 5            7  4  22  1   2½  2½  3½  4½  x   4   4  Degradeert
7. Barendrecht 2            7  4  19  0   1½  2   4   2½  4   x   5  Degradeert
8. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 7  2  19½ 1½  1   3½  4   2½  4   3   x  Degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 03 okt De IJssel 2              1649 - Spijkenisse 5            1441 7  - 1
ma 03 okt Krimpen a/d IJssel 5     1532 - Ridderkerk 2             1498 6  - 2
ma 03 okt Barendrecht 2            1423 - Overschie 3              1534 2½ - 5½
di 04 okt Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 - 3-Torens 2               1596 1  - 7

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 31 okt De IJssel 2              1650 - Krimpen a/d IJssel 5     1526 6  - 2
di 01 nov Ridderkerk 2             1496 - Barendrecht 2            1425 4  - 4
vr 04 nov Overschie 3              1581 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 5½ - 2½
vr 04 nov Spijkenisse 5            1417 - 3-Torens 2               1666 2½ - 5½

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 21 nov Krimpen a/d IJssel 5     1517 - Spijkenisse 5            1430 5½ - 2½
ma 21 nov Barendrecht 2            1474 - De IJssel 2              1648 0  - 8
di 22 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 - Ridderkerk 2             1504 4  - 4
vr 25 nov 3-Torens 2               1641 - Overschie 3              1581 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 12 dec De IJssel 2              1639 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1313 6½ - 1½
ma 12 dec Krimpen a/d IJssel 5     1517 - Barendrecht 2            1432 6  - 2
di 13 dec Ridderkerk 2             1479 - 3-Torens 2               1571 2½ - 5½
vr 16 dec Spijkenisse 5            1413 - Overschie 3              1501 4½ - 3½

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 13 feb Barendrecht 2            1384 - Spijkenisse 5            1438 4  - 4
di 14 feb Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 - Krimpen a/d IJssel 5     1502 3½ - 4½
vr 17 feb 3-Torens 2               1664 - De IJssel 2              1650 4  - 4
vr 17 feb Overschie 3              1501 - Ridderkerk 2             1505 3½ - 4½

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 05 mrt De IJssel 2              1610 - Overschie 3              1581 5½ - 2½
ma 05 mrt Krimpen a/d IJssel 5     1530 - 3-Torens 2               1674 3  - 5
ma 05 mrt Barendrecht 2            1453 - Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 5  - 3
vr 09 mrt Spijkenisse 5            1422 - Ridderkerk 2             1516 3½ - 4½

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 27 mrt Nieuwerkerk a/d IJssel 3 1311 - Spijkenisse 5            1419 4  - 4
di 27 mrt Ridderkerk 2             1482 - De IJssel 2              1610 1  - 7
vr 30 mrt 3-Torens 2               1644 - Barendrecht 2            1356 6½ - 1½
vr 30 mrt Overschie 3              1501 - Krimpen a/d IJssel 5     1462 3½ - 4½

Individuele uitslagen 7e ronde