RSB-competitie 2011/2012: Viertallen A
    Viertallen A             N  Mp  Bp  1   2   3   4   5   6   7   8   9    
1.  Erasmus                  8  15  21½ x   2   2½  3   2½  2½  2½  3   3½  Kampioen  
2.  Sliedrecht               8  13  21  2   x   2   2½  3   2   3½  3   3    
3.  De Willige Dame          8  12  20  1½  2   x   3½  2   3   2½  3   2½   
4.  RSR Ivoren Toren         8  8   18  1   1½  ½   x   3½  0   3½  4   4    
5.  HZP Schiedam             8  8   15  1½  1   2   ½   x   2½  2   2½  3    
6.  De IJssel                8  5   15  1½  2   1   4   1½  x   1   1   3    
7.  Papendrecht/Alblasserdam 8  5   13  1½  ½   1½  ½   2   3   x   2   2    
8.  Shah Mata                8  3   10½ 1   1   1   0   1½  3   2   x   1    
9.  IJsselmonde              8  3   10  ½   1   1½  0   1   1   2   3   x    

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
          De Willige Dame               - Vrij                             
ma 03 okt Erasmus                  1501 - IJsselmonde              1310 3½ - ½
ma 03 okt De IJssel                1401 - RSR Ivoren Toren         1395 4  - 0
di 04 okt Papendrecht/Alblasserdam 1338 - HZP Schiedam             1328 2  - 2
do 06 okt Sliedrecht               1336 - Shah Mata                1368 3  - 1

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
          Shah Mata                     - Vrij                  
ma 31 okt De Willige Dame          1364 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 2½ - 1½
ma 31 okt HZP Schiedam             1342 - Erasmus                  1501 1½ - 2½
vr 04 nov RSR Ivoren Toren         1299 - Sliedrecht               1434 1½ - 2½
vr 04 nov IJsselmonde              1235 - De IJssel                1427 1  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
          Papendrecht/Alblasserdam      - Vrij                            
ma 21 nov Erasmus                  1519 - De Willige Dame          1464 2½ - 1½
ma 21 nov De IJssel                1401 - HZP Schiedam             1433 1½ - 2½
di 22 nov Shah Mata                1284 - RSR Ivoren Toren         1399 0  - 4
do 24 nov Sliedrecht               1336 - IJsselmonde              1209 3  - 1

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
          RSR Ivoren Toren              - Vrij
ma 12 dec De Willige Dame          1364 - De IJssel                1401 3  - 1
ma 12 dec HZP Schiedam             1374 - Sliedrecht               1538 1  - 3
di 13 dec Papendrecht/Alblasserdam 1338 - Erasmus                  1501 1½ - 2½
vr 16 dec IJsselmonde              1258 - Shah Mata                1339 3  - 1

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
          Erasmus                       - Vrij                            
ma 09 jan De IJssel                1481 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 1  - 3
ma 09 jan Shah Mata                1345 - HZP Schiedam             1433 1½ - 2½
do 12 jan Sliedrecht               1377 - De Willige Dame          1433 2  - 2
vr 13 jan RSR Ivoren Toren         1299 - IJsselmonde              1310 4  - 0

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
          IJsselmonde                   - Vrij
ma 23 jan De Willige Dame          1364 - Shah Mata                1345 3  - 1
ma 23 jan Erasmus                  1501 - De IJssel                1481 2½ - 1½
ma 23 jan HZP Schiedam             1342 - RSR Ivoren Toren         1399 ½  - 3½
di 24 jan Papendrecht/Alblasserdam 1338 - Sliedrecht               1464 ½  - 3½

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
          De IJssel                     - Vrij                             
di 14 feb Shah Mata                1284 - Papendrecht/Alblasserdam 1321 2  - 2
do 16 feb Sliedrecht               1538 - Erasmus                  1501 2  - 2
vr 17 feb RSR Ivoren Toren         1351 - De Willige Dame          1364 ½  - 3½
vr 17 feb IJsselmonde              1260 - HZP Schiedam             1372 1  - 3

Individuele uitslagen 7e ronde

          Ronde: 8
          HZP Schiedam                  - Vrij   
ma 05 mrt De Willige Dame          1364 - IJsselmonde              1273 2½ - 1½
ma 05 mrt Erasmus                  1469 - Shah Mata                1357 3  - 1
ma 05 mrt De IJssel                1389 - Sliedrecht               1483 2  - 2
di 06 mrt Papendrecht/Alblasserdam 1321 - RSR Ivoren Toren         1326 ½  - 3½

Individuele uitslagen 8e ronde

          Ronde: 9
          Sliedrecht                    - Vrij
ma 26 mrt HZP Schiedam             1342 - De Willige Dame          1364 2  - 2
di 27 mrt Shah Mata                1369 - De IJssel                1413 3  - 1 Regl.(*)
vr 30 mrt RSR Ivoren Toren         1351 - Erasmus                  1367 1  - 3
vr 30 mrt IJsselmonde              1197 - Papendrecht/Alblasserdam 1338 2  - 2
                             
(*) Uitslag was 2 - 2, is gewijzigd in 3 - 1 Regl. vanwege overtreding van artikel 32 lid 1 
    van het Reglement viertallencompetitie.

Individuele uitslagen 9e ronde