RSB-competitie 2011/2012: Viertallen B
    Viertallen B       N  Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8   9
1.  Onesimus           8  15 24½ x   3   3   3½  2   2½  3   3½  4  Kampioen
2.  Moerkapelle        8  11 20½ 1   x   2½  1½  3½  2   3½  3½  3
3.  Zwijndrecht        8  10 19½ 1   1½  x   3   1½  3½  3   3   3
4.  Krimpen a/d IJssel 8  9  16  ½   2½  1   x   3½  3   ½   2   3
5.  Oostflakkee        8  8  14½ 2   ½   2½  ½   x   1   2   3   3
6.  Ridderkerk         8  7  14½ 1½  2   ½   1   3   x   2½  2   2
7.  3-Torens           8  6  15  1   ½   1   3½  2   1½  x   3½  2
8.  CSV                8  4  10  ½   ½   1   2   1   2   ½   x   2½
9.  Barendrecht        8  2  9½  0   1   1   1   1   2   2   1½  x

Statistieken per speler na de laatste ronde  

          Ronde: 1
          Moerkapelle             - Vrij                 
ma 10 okt Barendrecht        1315 - Onesimus           1464 0  - 4
ma 10 okt Krimpen a/d IJssel 1291 - CSV                     2  - 2
di 11 okt Ridderkerk         1348 - 3-Torens           1266 2½ - 1½
vr 14 okt Zwijndrecht        1408 - Oostflakkee        1483 1½ - 2½

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
          CSV                     - Vrij
wo 09 nov Oostflakkee        1360 - Krimpen a/d IJssel 1268 ½  - 3½
do 10 nov Onesimus           1411 - Ridderkerk         1361 2½ - 1½
vr 11 nov Moerkapelle        1412 - Barendrecht        1258 3  - 1
vr 11 nov 3-Torens           1266 - Zwijndrecht        1467 1  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
          Barendrecht             - Vrij
ma 28 nov Krimpen a/d IJssel 1297 - 3-Torens           1297 ½  - 3½
di 29 nov Ridderkerk         1314 - Moerkapelle        1355 2  - 2
vr 02 dec Zwijndrecht        1408 - Onesimus           1496 1  - 3
vr 02 dec CSV                     - Oostflakkee        1360 1  - 3

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
          Oostflakkee		  - Vrij
ma 12 dec Barendrecht        1271 - Ridderkerk         1348 2  - 2
do 15 dec Onesimus           1411 - Krimpen a/d IJssel 1318 3½ - ½
vr 16 dec Moerkapelle        1400 - Zwijndrecht        1467 2½ - 1½
vr 16 dec 3-Torens           1263 - CSV                     3½ - ½

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
          Ridderkerk              - Vrij                       
vr 06 jan CSV                     - Onesimus           1411 ½  - 3½
ma 09 jan Krimpen a/d IJssel 1297 - Moerkapelle        1318 2½ - 1½
wo 11 jan Oostflakkee        1404 - 3-Torens           1266 2  - 2
vr 13 jan Zwijndrecht        1408 - Barendrecht        1304 3  - 1

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
          3-Torens                - Vrij
ma 23 jan Barendrecht        1312 - Krimpen a/d IJssel 1318 1  - 3 Regl.(#)
di 24 jan Ridderkerk         1339 - Zwijndrecht        1476 ½  - 3½
do 26 jan Onesimus           1411 - Oostflakkee        1416 2  - 2
vr 27 jan Moerkapelle        1288 - CSV                     3½ - ½

(#) Uitslag was 2 - 2, is gewijzigd in 1 - 3 Regl. vanwege overtreding van artikel 32 lid 1 
    van het Reglement viertallencompetitie.

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
          Zwijndrecht             - Vrij                       
ma 06 feb Krimpen a/d IJssel 1335 - Ridderkerk         1358 3  - 1 Regl.(*)
wo 08 feb Oostflakkee        1360 - Moerkapelle        1318 ½  - 3½
vr 10 feb CSV                     - Barendrecht        1271 2½ - 1½
vr 10 feb 3-Torens           1328 - Onesimus           1411 1  - 3

(*) Uitslag was 3 - 1, is gewijzigd in 3  - 1 Regl. vanwege overtreding van artikel 32 lid 1 
    van het Reglement viertallencompetitie

Individuele uitslagen 7e ronde

          Ronde: 8
          Onesimus                - Vrij      
di 06 mrt Ridderkerk         1348 - CSV                1405 2  - 2
ma 12 mrt Barendrecht        1271 - Oostflakkee        1360 1  - 3
vr 16 mrt Zwijndrecht        1476 - Krimpen a/d IJssel 1349 3  - 1
vr 16 mrt Moerkapelle        1444 - 3-Torens           1297 3½ - ½

Individuele uitslagen 8e ronde

          Ronde: 9
          Krimpen a/d IJssel      - Vrij  
wo 18 apr Oostflakkee        1335 - Ridderkerk         1339 1  - 3
do 19 apr Onesimus           1411 - Moerkapelle        1320 3  - 1
vr 20 apr CSV                     - Zwijndrecht        1482 1  - 3
vr 20 apr 3-Torens           1266 - Barendrecht        1271 2  - 2

Individuele uitslagen 9e ronde