Individuele uitslagen Klasse 1B


Ronde 1
   Barendrecht 1           1753 - Zwijndrecht 1           1738 3  - 5
1. Feike Liefrink          2087 - Roland van Keeken       1918 1  - 0
2. Tjerk-Peter de Bruijn   1860 - Martijn Vos             1870 ˝  - ˝
3. Robbert Meijer          1802 - Kees van 't Hoff        1708 1  - 0
4. Bert Drolenga           1770 - Marcel den Boer         1730 0  - 1
5. Robert Dortmond         1700 - Piet van Rijs           1672 0  - 1
6. Jan-Peter van Sprang    1634 - Frank Stoute            1787 0  - 1
7. Johan de Weerd          1580 - Coen Dortmond           1659 0  - 1
8. John Bakker             1591 - Robert Goedegebuur      1559 ˝  - ˝

   Krimpen a/d IJssel 2    1872 - De IJssel 1             1846 5  - 3
1. Henk Greevenbosch       1939 - Pim te Lintelo          1925 1  - 0
2. Hans van Nieuwenhuizen  1875 - Hans Lodeweges          1925 1  - 0
3. Rick Verhoog            1798 - Justin Jacobse          1911 1  - 0
4. Jan Sluiter             1877 - Frank Visser            1877 ˝  - ˝
5. Remko Moerkerken        1845 - Leon Jacobse            1782 0  - 1
6. Frits van Duin          1872 - Frank van de Pavoordt   1858 ˝  - ˝
7. Bert ten Wolde          1880 - Ad Multem               1761 0  - 1
8. Kees Vroegindeweij      1889 - Gerard van der Wouden   1727 1  - 0

   Fianchetto 1            1886 - IJsselmonde 1           1776 4˝ - 3˝
1. Ron Burgerhout          2041 - Iroy Ockeloen           1941 ˝  - ˝
2. Bart Voogt              1949 - Steef Bergakker         1906 0  - 1
3. Arie Verschoor          1928 - Arje Willemze           1948 ˝  - ˝
4. Rene Mersch             1793 - André Coenen            1864 0  - 1
5. Erik Smeekes            1873 - Rinus Bongers           1911 ˝  - ˝
6. Ben Riksen              1838 - Cock Louwerens          1378 1  - 0
7. Jos Kruidenier          1836 - Jan Bey                 1727 1  - 0
8. Martin van der Hidde    1827 - Stanley Brabers         1530 1  - 0

   WSV 1                   1792 - Erasmus 1               1876 1˝ - 6˝
1. Wim Hennink             1883 - Frank van Zutphen       2070 0  - 1
2. Ronald Dannis           1858 - Leo Verhoeven           1903 ˝  - ˝
3. Teun van der Linden     1750 - Olivier Vrolijk         1898 0  - 1
4. Hans van Woudenberg     1872 - Paul Wilhelm            1870 0  - 1
5. Eduard Philipse         1783 - Joop van 't Hoenderdaal 1860 0  - 1
6. Arjen Zuurmond          1672 - Jaap van Meerkerk       1761 ˝  - ˝
7. Wim Mulder              1846 - Cander Flanders         1837 ˝  - ˝
8. Patrick Groenendijk     1670 - Ruurd Ouwehand          1808 0  - 1


Ronde 2
   De IJssel 1             1846 - Fianchetto 1            1884 3˝ - 4˝
1. Pim te Lintelo          1925 - Ron Burgerhout          2041 0  - 1
2. Hans Lodeweges          1925 - Bart Voogt              1949 0  - 1
3. Justin Jacobse          1911 - Arie Verschoor          1928 1  - 0
4. Frank Visser            1877 - Ben Riksen              1838 ˝  - ˝
5. Leon Jacobse            1782 - Erik Smeekes            1873 0  - 1
6. Frank van de Pavoordt   1858 - Martin van der Hidde    1827 ˝  - ˝
7. Ad Multem               1761 - Jos Kruidenier          1836 ˝  - ˝
8. Gerard van der Wouden   1727 - Cenk Ergen              1778 1  - 0

   Erasmus 1               1898 - IJsselmonde 1           1786 5˝ - 2˝
1. Andrzej Pietrow         1984 - Iroy Ockeloen           1941 ˝  - ˝
2. Frank van Zutphen       2070 - Steef Bergakker         1906 0  - 1
3. Leo Verhoeven           1903 - Arje Willemze           1948 1  - 0
4. Olivier Vrolijk         1898 - Hans Kleinloog          1464 1  - 0
5. Paul Wilhelm            1870 - André Coenen            1864 ˝  - ˝
6. Joop van 't Hoenderdaal 1860 - Rinus Bongers           1911 ˝  - ˝
7. Cander Flanders         1837 - Jan Bey                 1727 1  - 0
8. Jaap van Meerkerk       1761 - Stanley Brabers         1530 1  - 0

   WSV 1                   1793 - Barendrecht 1           1746 4˝ - 3˝
1. Teun van der Linden     1750 - Feike Liefrink          2087 0  - 1
2. Wim Hennink             1883 - Tjerk-Peter de Bruijn   1860 1  - 0
3. Eduard Philipse         1783 - Robbert Meijer          1802 ˝  - ˝
4. Hans van Woudenberg     1872 - Robert Dortmond         1700 1  - 0
5. Bert van de Knaap       1758 - Bert Drolenga           1770 0  - 1
6. Wim Mulder              1846 - Leo van Praag           1528 1  - 0
7. Patrick Groenendijk     1670 - John Bakker             1591 ˝  - ˝
8. Peter de Louw           1779 - Jan-Peter van Sprang    1634 ˝  - ˝

   Zwijndrecht 1           1738 - Krimpen a/d IJssel 2    1844 4˝ - 3˝
1. Roland van Keeken       1918 - Henk Greevenbosch       1939 ˝  - ˝
2. Kees van 't Hoff        1708 - Hans van Nieuwenhuizen  1875 0  - 1
3. Marcel den Boer         1730 - Remko Moerkerken        1845 ˝  - ˝
4. Martijn Vos             1870 - Frits van Duin          1872 1  - 0
5. Frank Stoute            1787 - Bert ten Wolde          1880 ˝  - ˝
6. Piet van Rijs           1672 - Bert van Brussel        1807 0  - 1
7. Robert Goedegebuur      1559 - Adrie van der Waal      1673 1  - 0
8. Coen Dortmond           1659 - Michel van Cappellen    1861 1  - 0


Ronde 3
   Barendrecht 1           1748 - Erasmus 1               1876 2˝ - 5˝
1. Tom Godthelp            1538 - Frank van Zutphen       2070 0  - 1
2. Feike Liefrink          2087 - Leo Verhoeven           1903 1  - 0
3. Robbert Meijer          1802 - Olivier Vrolijk         1898 ˝  - ˝
4. Tjerk-Peter de Bruijn   1860 - Paul Wilhelm            1870 0  - 1
5. Bert Drolenga           1770 - Cander Flanders         1837 1  - 0
6. Robert Dortmond         1700 - Joop van 't Hoenderdaal 1860 0  - 1
7. Jan-Peter van Sprang    1634 - Jaap van Meerkerk       1761 0  - 1
8. John Bakker             1591 - Ruurd Ouwehand          1808 0  - 1

   Krimpen a/d IJssel 2    1863 - WSV 1                   1788 4  - 4
1. Henk Greevenbosch       1939 - Ronald Dannis           1858 0  - 1
2. Hans van Nieuwenhuizen  1875 - Eduard Philipse         1783 ˝  - ˝
3. Remko Moerkerken        1845 - Teun van der Linden     1750 ˝  - ˝
4. Frits van Duin          1872 - Peter de Louw           1779 1  - 0
5. Bert ten Wolde          1880 - Hans van Woudenberg     1872 0  - 1
6. Bert van Brussel        1807 - Wim Mulder              1846 0  - 1
7. Kees Vroegindeweij      1889 - Bert van de Knaap       1758 1  - 0
8. Evert Mulder            1798 - Nico Dannis             1662 1  - 0

   Fianchetto 1            1888 - Zwijndrecht 1           1738 5˝ - 2˝
1. Ron Burgerhout          2041 - Kees van 't Hoff        1708 ˝  - ˝
2. Jan Zoorob              1925 - Roland van Keeken       1918 0  - 1
3. Arie Verschoor          1928 - Martijn Vos             1870 1  - 0
4. Ben Riksen              1838 - Marcel den Boer         1730 ˝  - ˝
5. Erik Smeekes            1873 - Coen Dortmond           1659 1  - 0
6. Martin van der Hidde    1827 - Frank Stoute            1787 ˝  - ˝
7. Jos Kruidenier          1836 - Piet van Rijs           1672 1  - 0
8. Bas van Driel           1839 - Robert Goedegebuur      1559 1  - 0

   IJsselmonde 1           1795 - De IJssel 1             1848 2˝ - 5˝
1. Steef Bergakker         1906 - Pim te Lintelo          1925 0  - 1
2. Iroy Ockeloen           1941 - Hans Lodeweges          1925 1  - 0
3. André Coenen            1864 - Justin Jacobse          1911 0  - 1
4. Arje Willemze           1948 - Frank Visser            1877 0  - 1
5. Hans Kleinloog          1464 - Leon Jacobse            1782 1  - 0
6. Rinus Bongers           1911 - Frank van de Pavoordt   1858 ˝  - ˝
7. Han Pijpers             1602 - Ad Multem               1761 0  - 1
8. Jan Bey                 1727 - Mick van den Berg       1743 0  - 1


Ronde 4
   Barendrecht 1           1770 - Krimpen a/d IJssel 2    1854 5  - 3
1. Feike Liefrink          2087 - Frits van Duin          1872 1  - 0
2. Tjerk-Peter de Bruijn   1860 - Remko Moerkerken        1845 1  - 0
3. Robbert Meijer          1802 - Henk Greevenbosch       1939 1  - 0
4. Bert Drolenga           1770 - Hans van Nieuwenhuizen  1875 0  - 1
5. Robert Dortmond         1700 - Jan Sluiter             1877 1  - 0
6. Rien van Wilgenburg     1716 - Bert van Brussel        1807 1  - 0
7. Jan-Peter van Sprang    1634 - Bert ten Wolde          1880 0  - 1
8. John Bakker             1591 - Nicolaas van Walsum     1740 0  - 1

   Erasmus 1               1890 - De IJssel 1             1839 5  - 3
1. Andrzej Pietrow         1984 - Pim te Lintelo          1925 1  - 0
2. Frank van Zutphen       2070 - Hans Lodeweges          1925 1  - 0
3. Leo Verhoeven           1903 - Justin Jacobse          1911 ˝  - ˝
4. Olivier Vrolijk         1898 - Frank Visser            1877 1  - 0
5. Cander Flanders         1837 - Leon Jacobse            1782 0  - 1
6. Joop van 't Hoenderdaal 1860 - Frank van de Pavoordt   1858 ˝  - ˝
7. Jaap van Meerkerk       1761 - Ad Multem               1761 0  - 1
8. Pim Kleinjan            1803 - Leen Boonstra           1672 1  - 0

   WSV 1                   1816 - Fianchetto 1            1871 2˝ - 5˝
1. Ronald Dannis           1858 - Ron Burgerhout          2041 ˝  - ˝
2. Barthold Jansen         1972 - Martin van der Hidde    1827 0  - 1
3. Eduard Philipse         1783 - Arie Verschoor          1928 ˝  - ˝
4. Hans van Woudenberg     1872 - Rene Mersch             1793 ˝  - ˝
5. Teun van der Linden     1750 - Erik Smeekes            1873 ˝  - ˝
6. Peter de Louw           1779 - Ben Riksen              1838 ˝  - ˝
7. Patrick Groenendijk     1670 - Jos Kruidenier          1836 0  - 1
8. Wim Mulder              1846 - Martijn van der Vaart   1829 0  - 1

   Zwijndrecht 1           1725 - IJsselmonde 1           1782 4˝ - 3˝
1. Roland van Keeken       1918 - Iroy Ockeloen           1941 ˝  - ˝
2. Martijn Vos             1870 - Steef Bergakker         1906 1  - 0
3. Frank Stoute            1787 - André Coenen            1864 ˝  - ˝
4. Kees van 't Hoff        1708 - Stanley Brabers         1530 1  - 0
5. Coen Dortmond           1659 - Rinus Bongers           1911 0  - 1
6. Piet van Rijs           1672 - Arje Willemze           1948 0  - 1
7. Robert Goedegebuur      1559 - Wil Toet                1553 1  - 0
8. Jaap Euser              1629 - Han Pijpers             1602 ˝  - ˝


Ronde 5
   Krimpen a/d IJssel 2    1864 - Erasmus 1               1875 5˝ - 2˝
1. Henk Greevenbosch       1939 - Frank van Zutphen       2070 0  - 1
2. Hans van Nieuwenhuizen  1875 - Leo Verhoeven           1903 ˝  - ˝
3. Jan Sluiter             1877 - Olivier Vrolijk         1898 1  - 0
4. Remko Moerkerken        1845 - Paul Wilhelm            1870 1  - 0
5. Rick Verhoog            1798 - Cander Flanders         1837 1  - 0
6. Bert ten Wolde          1880 - Joop van 't Hoenderdaal 1860 ˝  - ˝
7. Kees Vroegindeweij      1889 - Jaap van Meerkerk       1761 1  - 0
8. Bert van Brussel        1807 - Pim Kleinjan            1803 ˝  - ˝

   De IJssel 1             1846 - Zwijndrecht 1           1701 6˝ - 1˝
1. Pim te Lintelo          1925 - Martijn Vos             1870 1  - 0
2. Hans Lodeweges          1925 - Roland van Keeken       1918 1  - 0
3. Justin Jacobse          1911 - Kees van 't Hoff        1708 1  - 0
4. Frank Visser            1877 - Frank Stoute            1787 ˝  - ˝
5. Leon Jacobse            1782 - Coen Dortmond           1659 1  - 0
6. Frank van de Pavoordt   1858 - Robert Goedegebuur      1559 0  - 1
7. Ad Multem               1761 - Jaap Euser              1629 1  - 0
8. Gerard van der Wouden   1727 - Teus Sr. Slotboom       1477 1  - 0

   Fianchetto 1            1902 - Barendrecht 1           1770 5˝ - 2˝
1. Ron Burgerhout          2041 - Feike Liefrink          2087 1  - 0
2. Bart Voogt              1949 - Robbert Meijer          1802 ˝  - ˝
3. Arie Verschoor          1928 - Tjerk-Peter de Bruijn   1860 0  - 1
4. Jan Zoorob              1925 - Bert Drolenga           1770 1  - 0
5. Erik Smeekes            1873 - Robert Dortmond         1700 1  - 0
6. Ben Riksen              1838 - Rien van Wilgenburg     1716 1  - 0
7. Jos Kruidenier          1836 - John Bakker             1591 0  - 1
8. Martin van der Hidde    1827 - Jan-Peter van Sprang    1634 1  - 0

   IJsselmonde 1           1804 - WSV 1                   1805 3  - 5
1. Steef Bergakker         1906 - Ronald Dannis           1858 1  - 0
2. Iroy Ockeloen           1941 - Wim Hennink             1883 0  - 1
3. Arje Willemze           1948 - Teun van der Linden     1750 0  - 1
4. André Coenen            1864 - Eduard Philipse         1783 0  - 1
5. Rinus Bongers           1911 - Hans van Woudenberg     1872 1  - 0
6. Jan Bey                 1727 - Peter de Louw           1779 1  - 0
7. Stanley Brabers         1530 - Patrick Groenendijk     1670 0  - 1
8. Han Pijpers             1602 - Wim Mulder              1846 0  - 1


Ronde 6
   Barendrecht 1           1770 - IJsselmonde 1           1737 5  - 3
1. Feike Liefrink          2087 - André Coenen            1864 ˝  - ˝
2. Tjerk-Peter de Bruijn   1860 - Steef Bergakker         1906 ˝  - ˝
3. Robbert Meijer          1802 - Iroy Ockeloen           1941 0  - 1
4. Bert Drolenga           1770 - Hans Kleinloog          1464 1  - 0
5. Robert Dortmond         1700 - Rinus Bongers           1911 1  - 0
6. Rien van Wilgenburg     1716 - Stanley Brabers         1530 0  - 1
7. Jan-Peter van Sprang    1634 - Jan Bey                 1727 1  - 0
8. John Bakker             1591 - Wil Toet                1553 1  - 0

   Krimpen a/d IJssel 2    1855 - Fianchetto 1            1891 4  - 4
1. Rick Verhoog            1798 - Ron Burgerhout          2041 1  - 0
2. Hans van Nieuwenhuizen  1875 - Bart Voogt              1949 0  - 1
3. Jan Sluiter             1877 - Arie Verschoor          1928 1  - 0
4. Remko Moerkerken        1845 - Ben Riksen              1838 1  - 0
5. Frits van Duin          1872 - Erik Smeekes            1873 ˝  - ˝
6. Kees Vroegindeweij      1889 - Martin van der Hidde    1827 ˝  - ˝
7. Bert ten Wolde          1880 - Jos Kruidenier          1836 0  - 1
8. Bert van Brussel        1807 - Bas van Driel           1839 0  - 1

   Erasmus 1               1898 - Zwijndrecht 1           1732 3  - 5
1. Andrzej Pietrow         1984 - Martijn Vos             1870 0  - 1
2. Frank van Zutphen       2070 - Roland van Keeken       1918 ˝  - ˝
3. Leo Verhoeven           1903 - Kees van 't Hoff        1708 ˝  - ˝
4. Olivier Vrolijk         1898 - Frank Stoute            1787 ˝  - ˝
5. Paul Wilhelm            1870 - Coen Dortmond           1659 ˝  - ˝
6. Joop van 't Hoenderdaal 1860 - Marcel den Boer         1730 0  - 1
7. Cander Flanders         1837 - Jaap Euser              1629 1  - 0
8. Jaap van Meerkerk       1761 - Robert Goedegebuur      1559 0  - 1

   WSV 1                   1843 - De IJssel 1             1848 5  - 3
1. Wim Hennink             1883 - Pim te Lintelo          1925 ˝  - ˝
2. Barthold Jansen         1972 - Frank Visser            1877 ˝  - ˝
3. Ronald Dannis           1858 - Justin Jacobse          1911 ˝  - ˝
4. Hans van Woudenberg     1872 - Frank van de Pavoordt   1858 ˝  - ˝
5. Eduard Philipse         1783 - Leon Jacobse            1782 0  - 1
6. Peter de Louw           1779 - Hans Lodeweges          1925 1  - 0
7. Teun van der Linden     1750 - Mick van den Berg       1743 1  - 0
8. Wim Mulder              1846 - Ad Multem               1761 1  - 0


Ronde 7
   De IJssel 1             1848 - Barendrecht 1           1770 3˝ - 4˝
1. Hans Lodeweges          1925 - Feike Liefrink          2087 0  - 1
2. Pim te Lintelo          1925 - Robbert Meijer          1802 0  - 1
3. Justin Jacobse          1911 - Tjerk-Peter de Bruijn   1860 0  - 1
4. Leon Jacobse            1782 - Bert Drolenga           1770 1  - 0
5. Frank van de Pavoordt   1858 - Robert Dortmond         1700 ˝  - ˝
6. Ad Multem               1761 - Rien van Wilgenburg     1716 1  - 0
7. Frank Visser            1877 - John Bakker             1591 1  - 0
8. Mick van den Berg       1743 - Jan-Peter van Sprang    1634 0  - 1

   Fianchetto 1            1886 - Erasmus 1               1856 4  - 4
1. Ron Burgerhout          2041 - Frank van Zutphen       2070 ˝  - ˝
2. Bart Voogt              1949 - Leo Verhoeven           1903 ˝  - ˝
3. Arie Verschoor          1928 - Olivier Vrolijk         1898 ˝  - ˝
4. Ben Riksen              1838 - Jan Smit                1736 0  - 1
5. Erik Smeekes            1873 - Paul Wilhelm            1870 ˝  - ˝
6. Martin van der Hidde    1827 - Ruurd Ouwehand          1808 ˝  - ˝
7. Jos Kruidenier          1836 - Pim Kleinjan            1803 1  - 0
8. Rene Mersch             1793 - Jaap van Meerkerk       1761 ˝  - ˝

   IJsselmonde 1           1762 - Krimpen a/d IJssel 2    1845 3  - 5
1. Steef Bergakker         1906 - Jan Sluiter             1877 1  - 0
2. Iroy Ockeloen           1941 - Remko Moerkerken        1845 1  - 0
3. André Coenen            1864 - Bert ten Wolde          1880 1  - 0
4. Arje Willemze           1948 - Hans van Nieuwenhuizen  1875 0  - 1
5. Rinus Bongers           1911 - Frits van Duin          1872 0  - 1
6. Stephan Korsman         1391 - Bert van Brussel        1807 0  - 1
7. Stanley Brabers         1530 - David Berendsen         1741 0  - 1
8. Han Pijpers             1602 - Michel van Cappellen    1861 0  - 1

   Zwijndrecht 1           1747 - WSV 1                   1768 2˝ - 5˝
1. Roland van Keeken       1918 - Wim Hennink             1883 0  - 1
2. Martijn Vos             1870 - Ronald Dannis           1858 ˝  - ˝
3. Marcel den Boer         1730 - Hans van Woudenberg     1872 ˝  - ˝
4. Kees van 't Hoff        1708 - Eduard Philipse         1783 0  - 1
5. Frank Stoute            1787 - Peter de Louw           1779 ˝  - ˝
6. Piet van Rijs           1672 - Wim Mulder              1846 0  - 1
7. Coen Dortmond           1659 - Mart Jan Luteyn         1456 1  - 0
8. Jaap Euser              1629 - Patrick Groenendijk     1670 0  - 1  Regl. (*)

(*) Correctie uitslag (was 1-0) vanwege overtreding van artikel 33 lid 1 van
    het RSB-competitiereglement (invallersbepaling; J. Euser, Zwijndrecht).
    NB: voor de ratingverwerking blijft de uitslag 1-0 gehandhaafd.