RSB-competitie 2012/2013: Klasse 1A
   Klasse 1A             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. RSR Ivoren Toren 3    7  12 37˝ x  2  7˝ 6˝ 5  5˝ 5˝ 5˝  Kampioen
2. Dordrecht 3           7  9  31  6  x  5  3˝ 1˝ 4  6  5
3. Onésimus 1            7  8  29˝ ˝  3  x  6  3˝ 5˝ 5  6
4. Oostflakkee 1         7  8  26˝ 1˝ 4˝ 2  x  4˝ 4  4  6
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  7  29˝ 3  6˝ 4˝ 3˝ x  4  5  3
6. SO Rotterdam 3        7  7  28  2˝ 4  2˝ 4  4  x  5˝ 5˝
7. HZP Schiedam 1        7  3  22  2˝ 2  3  4  3  2˝ x  5   degradeert
8. Erasmus 2             7  2  20  2˝ 3  2  2  5  2˝ 3  x   degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 01 okt Erasmus 2             1735 - RSR Ivoren Toren 3    1907 2˝ - 5˝
di 02 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1865 - HZP Schiedam 1        1766 5  - 3
wo 03 okt Oostflakkee 1         1839 - SO Rotterdam 3        1792 4  - 4
do 04 okt Onésimus 1            1802 - Dordrecht 3           1791 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 29 okt HZP Schiedam 1        1780 - Onésimus 1            1802 3  - 5
wo 31 okt Oostflakkee 1         1839 - Erasmus 2             1743 6  - 2
wo 31 okt SO Rotterdam 3        1786 - Dordrecht 3           1766 4  - 4
vr 02 nov RSR Ivoren Toren 3    1925 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1857 5  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 19 nov Erasmus 2             1748 - SO Rotterdam 3        1819 2˝ - 5˝
di 20 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1865 - Oostflakkee 1         1839 3˝ - 4˝
di 20 nov Dordrecht 3           1791 - HZP Schiedam 1        1830 6  - 2
do 22 nov Onésimus 1            1802 - RSR Ivoren Toren 3    1919 ˝  - 7˝

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
wo 28 nov Oostflakkee 1         1839 - Onésimus 1            1802 2  - 6
ma 17 dec Erasmus 2             1748 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1865 5  - 3
wo 19 dec SO Rotterdam 3        1799 - HZP Schiedam 1        1804 5˝ - 2˝
vr 21 dec RSR Ivoren Toren 3    1923 - Dordrecht 3           1791 2  - 6

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 04 feb HZP Schiedam 1        1852 - RSR Ivoren Toren 3    1880 2˝ - 5˝
di 05 feb Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1868 - SO Rotterdam 3        1802 4  - 4
di 05 feb Dordrecht 3           1791 - Oostflakkee 1         1839 3˝ - 4˝
do 07 feb Onésimus 1            1802 - Erasmus 2             1748 6  - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 04 mrt Erasmus 2             1729 - Dordrecht 3           1791 3  - 5
di 05 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1859 - Onésimus 1            1778 4˝ - 3˝
wo 06 mrt Oostflakkee 1         1839 - HZP Schiedam 1        1794 4  - 4
wo 06 mrt SO Rotterdam 3        1829 - RSR Ivoren Toren 3    1886 2˝ - 5˝

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 08 apr HZP Schiedam 1        1844 - Erasmus 2             1711 5  - 3
di 09 apr Dordrecht 3           1778 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1857 1˝ - 6˝
do 11 apr Onésimus 1            1802 - SO Rotterdam 3        1795 5˝ - 2˝
vr 12 apr RSR Ivoren Toren 3    1877 - Oostflakkee 1         1738 6˝ - 1˝

Individuele uitslagen 7e ronde