RSB-competitie 2012/2013: Klasse 1B
   Klasse 1B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Fianchetto 1         7  12 33 x  4  5 4  5 5 4 4  Kampioen
2. Erasmus 1            7  9  32  4  x  6 2 3  5 5  5
3. WSV 1                7  9  28  2 1 x  4  5 4 5  5
4. Krimpen a/d IJssel 2 7  8  30  4  5 4  x  3 3  5  5
5. Zwijndrecht 1        7  8  25 2 5  2 4 x  5  1 4
6. Barendrecht 1        7  6  26  2 2 3 5  3  x  4 5
7. De IJssel 1          7  4  28  3 3  3  3  6 3 x  5  degradeert
8. IJsselmonde 1        7  0  21  3 2 3  3  3 3  2 x   degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Barendrecht 1        1753 - Zwijndrecht 1        1738 3  - 5
ma 08 okt Krimpen a/d IJssel 2 1872 - De IJssel 1          1846 5  - 3
wo 10 okt Fianchetto 1         1886 - IJsselmonde 1        1776 4 - 3
do 11 okt WSV 1                1792 - Erasmus 1            1876 1 - 6

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov De IJssel 1          1846 - Fianchetto 1         1884 3 - 4
ma 05 nov Erasmus 1            1898 - IJsselmonde 1        1786 5 - 2
do 08 nov WSV 1                1793 - Barendrecht 1        1746 4 - 3
vr 09 nov Zwijndrecht 1        1738 - Krimpen a/d IJssel 2 1844 4 - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 26 nov Barendrecht 1        1748 - Erasmus 1            1876 2 - 5
ma 26 nov Krimpen a/d IJssel 2 1863 - WSV 1                1788 4  - 4
wo 28 nov Fianchetto 1         1888 - Zwijndrecht 1        1738 5 - 2
vr 30 nov IJsselmonde 1        1795 - De IJssel 1          1848 2 - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 07 jan Barendrecht 1        1770 - Krimpen a/d IJssel 2 1854 5  - 3
ma 07 jan Erasmus 1            1890 - De IJssel 1          1839 5  - 3
do 10 jan WSV 1                1816 - Fianchetto 1         1871 2 - 5
vr 11 jan Zwijndrecht 1        1725 - IJsselmonde 1        1782 4 - 3

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 11 feb Krimpen a/d IJssel 2 1864 - Erasmus 1            1875 5 - 2
ma 11 feb De IJssel 1          1846 - Zwijndrecht 1        1701 6 - 1
wo 13 feb Fianchetto 1         1902 - Barendrecht 1        1770 5 - 2
vr 15 feb IJsselmonde 1        1804 - WSV 1                1805 3  - 5

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 11 mrt Barendrecht 1        1770 - IJsselmonde 1        1737 5  - 3
ma 11 mrt Krimpen a/d IJssel 2 1855 - Fianchetto 1         1891 4  - 4
ma 11 mrt Erasmus 1            1898 - Zwijndrecht 1        1732 3  - 5
do 14 mrt WSV 1                1843 - De IJssel 1          1848 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 15 apr De IJssel 1          1848 - Barendrecht 1        1770 3 - 4
wo 17 apr Fianchetto 1         1886 - Erasmus 1            1856 4  - 4
vr 19 apr IJsselmonde 1        1762 - Krimpen a/d IJssel 2 1845 3  - 5
vr 19 apr Zwijndrecht 1        1747 - WSV 1                1768 2 - 5 (*)

(*) Correctie uitslag (was 3-4) vanwege overtreding van artikel 33 lid 1 van
    het RSB-competitiereglement (invallersbepaling; J. Euser, Zwijndrecht)

Individuele uitslagen 7e ronde