RSB-competitie 2012/2013: Klasse 2A
   Klasse 2A            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Krimpen a/d IJssel 3 7  13 37  x  4 6  4  4 7 4 6   Kampioen
2. Fianchetto 2         7  11 37 3 x  5 4  6  6 6  6   promotie (beste nummer 2)
3. Papendrecht/Albl. 1  7  9  32  2  2 x  4  5  6 6  6
4. HI Ambacht 1         7  9  31 4  4  4  x  6  5 3 4
5. SO Rotterdam 5       7  5  23 3 2  3  2  x  4 4  4
6. Erasmus 3            7  4  19   1 1 2 3 x  5 4
7. RSR Ivoren Toren 5   7  3  21 3 2  2  4 4  2 x  3   degradeert
8. De IJssel 2          7  2  21 2  2  2  3 3 3 5  x   degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Krimpen a/d IJssel 3 1752 - SO Rotterdam 5       1655 4 - 3 (*)
ma 24 sep Erasmus 3            1617 - Papendrecht/Albl. 1  1721 1 - 6
di 25 sep HI Ambacht 1         1744 - De IJssel 2          1634 4 - 3
vr 28 sep RSR Ivoren Toren 5   1595 - Fianchetto 2         1769 2  - 6

 (*) Onder protest van SO Rotterdam 5. Dit protest is echter niet ontvankelijk.
     De competitieleider heeft de in artikel 20 lid 6 vereiste toelichting niet
     ontvangen. Verder heeft SO Rotterdam 5 het protest ingetrokken.

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Krimpen a/d IJssel 3 1799 - RSR Ivoren Toren 5   1621 4 - 3
di 16 okt Papendrecht/Albl. 1  1756 - HI Ambacht 1         1750 4  - 4
wo 17 okt Fianchetto 2         1769 - Erasmus 3            1573 6 - 1
wo 17 okt SO Rotterdam 5       1668 - De IJssel 2          1650 4 - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Erasmus 3            1603 - Krimpen a/d IJssel 3 1770   - 7
ma 12 nov De IJssel 2          1664 - Papendrecht/Albl. 1  1689 2  - 6
di 13 nov HI Ambacht 1         1719 - Fianchetto 2         1769 4  - 4
vr 16 nov RSR Ivoren Toren 5   1601 - SO Rotterdam 5       1698 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 dec Krimpen a/d IJssel 3 1790 - HI Ambacht 1         1726 4  - 4
wo 12 dec Fianchetto 2         1784 - De IJssel 2          1664 6  - 2
wo 12 dec SO Rotterdam 5       1668 - Papendrecht/Albl. 1  1684 3  - 5
vr 14 dec RSR Ivoren Toren 5   1595 - Erasmus 3            1606 2 - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 28 jan Erasmus 3            1646 - SO Rotterdam 5       1631 3 - 4
ma 28 jan De IJssel 2          1664 - Krimpen a/d IJssel 3 1799 2  - 6
di 29 jan HI Ambacht 1         1726 - RSR Ivoren Toren 5   1599 3 - 4
di 29 jan Papendrecht/Albl. 1  1721 - Fianchetto 2         1781 2 - 5

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 feb Krimpen a/d IJssel 3 1799 - Papendrecht/Albl. 1  1696 6  - 2
ma 18 feb Erasmus 3            1634 - HI Ambacht 1         1750 2 - 5
wo 20 feb SO Rotterdam 5       1582 - Fianchetto 2         1751 2  - 6
vr 22 feb RSR Ivoren Toren 5   1543 - De IJssel 2          1672 3  - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 18 mrt De IJssel 2          1664 - Erasmus 3            1624 3 - 4
di 19 mrt HI Ambacht 1         1760 - SO Rotterdam 5       1688 6  - 2
di 19 mrt Papendrecht/Albl. 1  1756 - RSR Ivoren Toren 5   1578 6  - 2
wo 20 mrt Fianchetto 2         1771 - Krimpen a/d IJssel 3 1799 3 - 4

Individuele uitslagen 7e ronde