RSB-competitie 2012/2013: Klasse 4A
   Klasse 4A             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7
1. Messemaker 1847 5     6  10 31 x  3  5  7 5  6  5  Kampioen
2. Oostflakkee 2         6  10 30 5  x  3 6  4 5  6 promotie
3. CSV 3                 6  7  27  3  4 x  4  2 6  7
4. Charlois Europoort 7  6  7  22    2  4  x  4 6  5
5. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6  6  27  3  3 5 3 x  5 6
6. Dordrecht 5           6  2  16  2  3  2  2  2 x  4
7. Barendrecht 3         6  0  14  3  1 1  3  2  3 x

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Barendrecht 3         1053 - Messemaker 1847 5     1512 3  - 5
di 25 sep Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1394 - Oostflakkee 2         1443 3 - 4
di 25 sep Dordrecht 5           1472 - Charlois Europoort 7  1448 2  - 6
          CSV 3 vrij

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
wo 17 okt Oostflakkee 2         1475 - Dordrecht 5           1432 5  - 3
vr 19 okt CSV 3                 1357 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1382 2 - 5
vr 19 okt Charlois Europoort 7  1449 - Barendrecht 3         1077 5  - 3
          Messemaker 1847 5 vrij

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Barendrecht 3         1051 - Oostflakkee 2         1468 1 - 6
ma 12 nov Messemaker 1847 5     1541 - Charlois Europoort 7  1543 7 - 
di 13 nov Dordrecht 5           1450 - CSV 3                 1402 2  - 6
          Nieuwerkerk a/d IJ. 3 vrij

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 11 dec Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1415 - Dordrecht 5           1450 5 - 2
wo 12 dec Oostflakkee 2         1549 - Messemaker 1847 5     1510 5  - 3
vr 14 dec CSV 3                 1361 - Barendrecht 3         1007 7  - 1
          Charlois Europoort 7 vrij

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 28 jan Barendrecht 3         1051 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1395 2  - 6
ma 28 jan Messemaker 1847 5     1549 - CSV 3                 1302 5  - 3
vr 01 feb Charlois Europoort 7  1371 - Oostflakkee 2         1530 2  - 6
          Dordrecht 5 vrij

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
di 19 feb Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1395 - Messemaker 1847 5     1537 3  - 5
di 19 feb Dordrecht 5           1450 - Barendrecht 3         1078 4 - 3
vr 22 feb CSV 3                 1402 - Charlois Europoort 7  1496 4  - 4
          Oostflakkee 2 vrij

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 18 mrt Messemaker 1847 5     1545 - Dordrecht 5           1450 6  - 2
wo 20 mrt Oostflakkee 2         1464 - CSV 3                 1387 3 - 4
vr 22 mrt Charlois Europoort 7  1520 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1364 4 - 3
          Barendrecht 3 vrij

Individuele uitslagen 7e ronde