RSB-beker 2013/2014


Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
20-10-2013
1-12-2013
2-2-2014
2-3-2014
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
22-11-2013
24-1-2014
21-2-2014
21-3-2014









Uitslagen eerste ronde

1) vr 8 nov Moerkapelle 1960 - Charlois Europoort 1960 1 - 3
2) ma 28 okt Maassluis 1753 - Dordrecht 1933 1½ - 2½
3) do 7 nov Sliedrecht 1932 - Papendrecht/Alblasserdam 1804 2½ - 1½
4) ma 14 okt Barendrecht 1920 - Onésimus 1828 2½ - 1½
5) do 31 okt Ridderkerk 1724 - Krimpen a/d IJssel 1850 1 - 3
6) do 31 okt W.S.V. 1817 - Hendrik Ido Ambacht 1698 1 - 3
7) di 29 okt Shah Mata 1954 - De IJssel 1855 2 - 2 (%)
8) vr 1 nov Spijkenisse 1976 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1905 3 - 1
9) ma 28 okt 't Springende Peert 1662 - SO Rotterdam 1920 0 - 4
10) ma 4 nov Erasmus 1954 - Het Houten Paard 1631 4 - 0
11) wo 13 nov SOF/DZP 1854 - Overschie 1743 2½ - 1½
12) do 21 nov Fianchetto 1896 - De Pionier 1886 2 - 2 (#)
13) do 21 nov Hoeksche Waard 1759 - Zwijndrecht 1769 2 - 2 (&)
14) ma 28 okt HZP Schiedam 1995 - Messemaker 1847 2009 2 - 2 (*)
15) vr 22 nov C.S.V. 2054 - 3-Torens 1868 4 - 0

















NB Omdat het totaal aantal opgegeven teams 31 bedraagt en er één team moest worden vrijgeloot, is deze vrijplaats automatisch toegevallen aan bekerwinnaar 2012/2013 RSR Ivoren Toren (zie RSB-bekerreglement artikel 6 lid 3).

(*) Snelschaak eindigde ook in 2-2. HZP Schiedam door vanwege afvallen 4e bord reguliere wedstrijd.
(%) Shah Mata door na snelschaak (2½-1½)
(#) Snelschaak eindigde ook in 2-2. Fianchetto door vanwege afvallen 4e bord reguliere wedstrijd.
(&) Snelschaak eindigde ook in 2-2. Zwijndrecht door na afvallen 4e, 3e en 2e bord reguliere wedstrijd

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

16) vr 24 jan RSR Ivoren Toren 1888 - C.S.V. 2054 1 - 3
17) vr 3 jan Charlois Europoort 1902 - HZP Schiedam 2018 1½ - 2½
18) vr 17 jan Zwijndrecht 1792 - Dordrecht 1880 2 - 2 (*)
19) do 23 jan Sliedrecht 1932 - Fianchetto 1920 1 - 3
20) ma 20 jan Barendrecht 1920 - SOF/DZP 1936 1 - 3
21) ma 25 nov Krimpen a/d IJssel 1872 - Erasmus 1872 ½ - 3½
22) wo 22 jan SO Rotterdam 1958 - Hendrik Ido Ambacht 1698 3 - 1
23) di 17 dec Shah Mata 1953 - Spijkenisse 1948 1 - 3










(*) Er werd niet gesnelschaakt. Dordrecht door vanwege afvallen 4e bord reguliere wedstrijd.

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

24) za 8 feb Spijkenisse 1948 - C.S.V. 2054 ½ - 3½
25) ma 17 feb HZP Schiedam 1833 - SO Rotterdam 1958 2 - 2 (*)
26) di 18 feb Dordrecht 1940 - Erasmus 1940 2 - 2 (%)
27) wo 19 feb SOF/DZP 1936 - Fianchetto 1912 2½ - 1½






(*) HZP Schiedam door na snelschaak (3-1)
(*) Dordrecht door na snelschaak (2½-1½)

Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

28) vr 7 mrt C.S.V. 2054 - SOF/DZP 1936 2 - 2 (*)
29) di 18 mrt Dordrecht 1910 - HZP Schiedam 1926 1½ - 2½




(*) C.S.V. door na snelschaak (4-0)

Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

30) ma 14 apr C.S.V. 2054 - HZP Schiedam 2018 2½ - 1½



Individuele uitslagen finale

De bekerfinale werd gespeeld bij Krimpen a/d IJssel.

Verslag bekerfinale, door Aad Juijn