Individuele uitslagen Klasse 1B


Ronde 1
   Krimpen a/d IJssel 3    1792 - CSV 1                   2020 1  - 7
1. David Berendsen         1708 - Leon Koster             2326 0  - 1
2. Adrie van der Waal      1648 - Jan Peter Bogers        2105 1  - 0
3. Rick Verhoog            1889 - Stefan Tabak            2222 0  - 1
4. Lennart Kraaijenbrink   1820 - Hans Hoornstra          1962 0  - 1
5. Michel van Cappellen    1837 - Jaap Rusch              1905 0  - 1
6. Diederick Casteleijn    1782 - Roel Trimp              1907 0  - 1
7. Robert Casteleijn       1866 - Patrick van der Lee     1852 0  - 1
8. Mark Paul               1783 - Mark Vermeer            1880 0  - 1

   Onésimus 1              1802 - WSV 1                   1794 5  - 3
1. Marcel Tillemans        1757 - Ronald Dannis           1850 ˝  - ˝
2. Anton Moolenaar         1910 - Barthold Jansen         1952 ˝  - ˝
3. Martin Rensen           1864 - Wim Mulder              1844 0  - 1
4. Jan de Korte            1830 - Eduard Philipse         1809 ˝  - ˝
5. Henk Henderson          1746 - Hans van Woudenberg     1840 1  - 0
6. Harm de Oude            1779 - Wim van Vuuren          1724 ˝  - ˝
7. Clement van Eijsden     1774 - Peter de Louw           1769 1  - 0
8. Marcel v/d Linden       1754 - Mart Jan Luteyn         1564 1  - 0

   Zwijndrecht 1           1761 - Barendrecht 1           1802 1˝ - 6˝
1. Roland van Keeken       1913 - Feike Liefrink          2065 0  - 1
2. Martijn Vos             1898 - Robbert Meijer          1891 0  - 1
3. Kees van 't Hoff        1737 - André Coenen            1866 0  - 1
4. Marcel den Boer         1772 - Tjerk-Peter de Bruijn   1858 0  - 1
5. Frank Stoute            1808 - Bert Drolenga           1794 0  - 1
6. Piet van Rijs           1658 - Robert Dortmond         1707 ˝  - ˝
7. Robert Goedegebuur      1619 - Rien van Wilgenburg     1694 1  - 0
8. Coen Dortmond           1683 - Bart Dubbeldam          1544 0  - 1

   3-Torens 1              1786 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1876 2  - 6
1. Leon Huijsdens          1952 - Hans Ranft              1931 ˝  - ˝
2. Bert Botma              1945 - Leon Willemen           1935 ˝  - ˝
3. Wong Tsai               1773 - Rob Hoogland            1909 0  - 1
4. Arno van Houten         1800 - Jeroen Eijgelaar        1844 0  - 1
5. Egbert Berghout         1708 - Edo Pouwelse            1908 0  - 1
6. Martin van Vaalen       1693 - Cees Klein              1842 1  - 0
7. Davin Mostert           1686 - Richard Zyleman         1809 0  - 1
8. Arjan Drenthen          1731 - Jasper Valstar          1833 0  - 1


Ronde 2
   Krimpen a/d IJssel 3    1704 - Onésimus 1              1757 2  - 6
1. Rick Verhoog            1889 - Marcel Tillemans        1757 0  - 1
2. Diederick Casteleijn    1782 - Ruud Neumeijer          1692 1  - 0
3. Jos den Boer            1772 - Martin Rensen           1864 ˝  - ˝
4. Michel van Cappellen    1837 - Clement van Eijsden     1774 0  - 1
5. Adrie van der Waal      1648 - Harm de Oude            1779 0  - 1
6. David Berendsen         1708 - Andre Leffers           1690 0  - 1
7. Arne Pols               1492 - Marcel v.d. Linden      1754 ˝  - ˝
8. Floris Doolaard         1508 - Henk Henderson          1746 0  - 1

   Barendrecht 1           1815 - 3-Torens 1              1729 3˝ - 4˝
1. Feike Liefrink          2065 - Arno van Houten         1800 1  - 0
2. Robbert Meijer          1891 - Bert Botma              1945 0  - 1
3. André Coenen            1866 - Wong Tsai               1773 1  - 0
4. Tjerk-Peter de Bruijn   1858 - Egbert Berghout         1708 ˝  - ˝
5. Bert Drolenga           1794 - Henk Springer           1676 1  - 0
6. Robert Dortmond         1707 - Arjan Drenthen          1731 0  - 1
7. Rien van Wilgenburg     1694 - Davin Mostert           1686 0  - 1
8. Jan-Peter van Sprang    1647 - Menno Hoogenes          1515 0  - 1

   WSV 1                   1794 - Zwijndrecht 1           1761 2  - 6
1. Barthold Jansen         1952 - Martijn Vos             1898 ˝  - ˝
2. Ronald Dannis           1850 - Roland van Keeken       1913 0  - 1
3. Eduard Philipse         1809 - Kees van 't Hoff        1737 0  - 1
4. Wim Mulder              1844 - Marcel den Boer         1772 0  - 1
5. Wim van Vuuren          1724 - Robert Goedegebuur      1619 0  - 1
6. Hans van Woudenberg     1840 - Frank Stoute            1808 0  - 1
7. Peter de Louw           1769 - Piet van Rijs           1658 ˝  - ˝
8. Mart Jan Luteyn         1564 - Coen Dortmond           1683 1  - 0

   CSV 1                   2000 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1874 5˝ - 2˝
1. Leon Koster             2326 - Cees Klein              1842 1  - 0
2. Jan Peter Bogers        2105 - Leon Willemen           1935 1  - 0
3. Stefan Tabak            2222 - Rob Hoogland            1909 ˝  - ˝
4. Jaap Rusch              1905 - Jeroen Eijgelaar        1844 ˝  - ˝
5. Roel Trimp              1907 - Edo Pouwelse            1908 1  - 0
6. Mark Vermeer            1880 - Johan de Koning         1817 1  - 0
7. Patrick van der Lee     1852 - Richard Zyleman         1809 0  - 1
8. Paul van der Lee        1807 - Hans Ranft              1931 ˝  - ˝


Ronde 3
   Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1874 - Barendrecht 1           1796 5˝ - 2˝
1. Hans Ranft              1931 - Feike Liefrink          2065 0  - 1
2. Leon Willemen           1935 - Robbert Meijer          1891 1  - 0
3. Rob Hoogland            1909 - André Coenen            1866 ˝  - ˝
4. Jeroen Eijgelaar        1844 - Tjerk-Peter de Bruijn   1858 ˝  - ˝
5. Edo Pouwelse            1908 - Bert Drolenga           1794 ˝  - ˝
6. Johan de Koning         1817 - Robert Dortmond         1707 1  - 0
7. Richard Zyleman         1809 - Bart Dubbeldam          1544 1  - 0
8. Cees Klein              1842 - Jan-Peter van Sprang    1647 1  - 0

   Onésimus 1              1774 - CSV 1                   2000 1˝ - 6˝
1. Clement van Eijsden     1774 - Leon Koster             2326 0  - 1
2. Marcel v.d. Linden      1754 - Jan Peter Bogers        2105 ˝  - ˝
3. Jacques Goud            1645 - Stefan Tabak            2222 0  - 1
4. Harm de Oude            1779 - Jaap Rusch              1905 0  - 1
5. Jan de Korte            1830 - Roel Trimp              1907 0  - 1
6. Anton Moolenaar         1910 - Paul van der Lee        1807 ˝  - ˝
7. Henk Henderson          1746 - Patrick van der Lee     1852 ˝  - ˝
8. Marcel Tillemans        1757 - Mark Vermeer            1880 0  - 1

   Zwijndrecht 1           1691 - Krimpen a/d IJssel 3    1691 2  - 6
1. Teus Sr Slotboom        1563 - Rick Verhoog            1889 0  - 1
2. Martijn Vos             1898 - Robert Casteleijn       1866 0  - 1
3. Frank Stoute            1808 - Michel van Cappellen    1837 ˝  - ˝
4. Kees van 't Hoff        1737 - Adrie van der Waal      1648 1  - 0
5. Robert Goedegebuur      1619 - David Berendsen         1708 0  - 1
6. Jaap Euser              1648 - Arne Pols               1492 ˝  - ˝
7. Stijn Berghout          1575 - Eduard Hoogenboom       1768 0  - 1
8. Coen Dortmond           1683 - Wiggert Pols            1322 0  - 1

   3-Torens 1              1732 - WSV 1                   1794 3  - 5
1. Leon Huijsdens          1952 - Ronald Dannis           1850 0  - 1
2. Wong Tsai               1773 - Barthold Jansen         1952 0  - 1
3. Arno van Houten         1800 - Wim Mulder              1844 0  - 1
4. Egbert Berghout         1708 - Eduard Philipse         1809 ˝  - ˝
5. Arjan Drenthen          1731 - Wim van Vuuren          1724 ˝  - ˝
6. Martin van Vaalen       1693 - Hans van Woudenberg     1840 0  - 1
7. Menno Hoogenes          1515 - Mart Jan Luteyn         1564 1  - 0
8. Davin Mostert           1686 - Peter de Louw           1769 1  - 0


Ronde 4
   CSV 1                   2008 - Barendrecht 1           1796 5˝ - 2˝
1. Leon Koster             2326 - Jan-Peter van Sprang    1647 1  - 0
2. Jan Peter Bogers        2105 - Bart Dubbeldam          1544 ˝  - ˝
3. Hans Hoornstra          1962 - Robert Dortmond         1707 ˝  - ˝
4. Roel Trimp              1907 - Feike Liefrink          2065 1  - 0
5. Stefan Tabak            2222 - Robbert Meijer          1891 ˝  - ˝
6. Mark Vermeer            1880 - André Coenen            1866 1  - 0
7. Patrick van der Lee     1852 - Tjerk-Peter de Bruijn   1858 ˝  - ˝
8. Paul van der Lee        1807 - Bert Drolenga           1794 ˝  - ˝

   Krimpen a/d IJssel 3    1792 - 3-Torens 1              1762 2  - 6
1. Rick Verhoog            1889 - Leon Huijsdens          1952 0  - 1
2. Diederick Casteleijn    1782 - Bert Botma              1945 0  - 1
3. Robert Casteleijn       1866 - Wong Tsai               1773 0  - 1
4. Lennart Kraaijenbrink   1820 - Arno van Houten         1800 1  - 0
5. Michel van Cappellen    1837 - Egbert Berghout         1708 0  - 1
6. Adrie van der Waal      1648 - Arjan Drenthen          1731 0  - 1
7. David Berendsen         1708 - Menno Hoogenes          1515 0  - 1
8. Mark Paul               1783 - Henk Springer           1676 1  - 0

   Onésimus 1              1774 - Zwijndrecht 1           1746 6  - 2
1. Marcel Tillemans        1757 - Martijn Vos             1898 0  - 1
2. Martin Rensen           1864 - Roland van Keeken       1913 1  - 0
3. Andre Leffers           1690 - Kees van 't Hoff        1737 1  - 0
4. Jan de Korte            1830 - Frank Stoute            1808 ˝  - ˝
5. Harm de Oude            1779 - Jaap Euser              1648 1  - 0
6. Clement van Eijsden     1774 - Robert Goedegebuur      1619 1  - 0
7. Henk Henderson          1746 - Piet van Rijs           1658 ˝  - ˝
8. Marcel v.d. Linden      1754 - Coen Dortmond           1683 1  - 0

   WSV 1                   1794 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1874 3  - 5
1. Barthold Jansen         1952 - Hans Ranft              1931 0  - 1
2. Wim Mulder              1844 - Leon Willemen           1935 0  - 1
3. Eduard Philipse         1809 - Rob Hoogland            1909 0  - 1
4. Ronald Dannis           1850 - Cees Klein              1842 1  - 0
5. Wim van Vuuren          1724 - Edo Pouwelse            1908 1  - 0
6. Hans van Woudenberg     1840 - Johan de Koning         1817 0  - 1
7. Peter de Louw           1769 - Richard Zyleman         1809 1  - 0
8. Mart Jan Luteyn         1564 - Jeroen Eijgelaar        1844 0  - 1


Ronde 5
   Barendrecht 1           1803 - WSV 1                   1794 2  - 6
1. Robbert Meijer          1891 - Ronald Dannis           1850 0  - 1
2. Feike Liefrink          2065 - Barthold Jansen         1952 1  - 0
3. André Coenen            1866 - Hans van Woudenberg     1840 0  - 1
4. Tjerk-Peter de Bruijn   1858 - Wim Mulder              1844 ˝  - ˝
5. Bert Drolenga           1794 - Wim van Vuuren          1724 ˝  - ˝
6. Robert Dortmond         1707 - Eduard Philipse         1809 0  - 1
7. Jan-Peter van Sprang    1647 - Peter de Louw           1769 0  - 1
8. John Bakker             1598 - Mart Jan Luteyn         1564 0  - 1

   Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1874 - Krimpen a/d IJssel 3    1792 3˝ - 4˝
1. Hans Ranft              1931 - Lennart Kraaijenbrink   1820 0  - 1
2. Leon Willemen           1935 - Rick Verhoog            1889 0  - 1
3. Rob Hoogland            1909 - Robert Casteleijn       1866 0  - 1
4. Jeroen Eijgelaar        1844 - Diederick Casteleijn    1782 1  - 0
5. Edo Pouwelse            1908 - Michel van Cappellen    1837 1  - 0
6. Johan de Koning         1817 - Adrie van der Waal      1648 ˝  - ˝
7. Richard Zyleman         1809 - David Berendsen         1708 ˝  - ˝
8. Cees Klein              1842 - Mark Paul               1783 ˝  - ˝

   Zwijndrecht 1           1746 - CSV 1                   2020 2˝ - 5˝
1. Jaap Euser              1648 - Leon Koster             2326 0  - 1
2. Piet van Rijs           1658 - Jan Peter Bogers        2105 ˝  - ˝
3. Coen Dortmond           1683 - Stefan Tabak            2222 0  - 1
4. Martijn Vos             1898 - Mark Vermeer            1880 ˝  - ˝
5. Roland van Keeken       1913 - Hans Hoornstra          1962 1  - 0
6. Kees van 't Hoff        1737 - Jaap Rusch              1905 0  - 1
7. Frank Stoute            1808 - Patrick van der Lee     1852 ˝  - ˝
8. Robert Goedegebuur      1619 - Roel Trimp              1907 0  - 1

   3-Torens 1              1785 - Onésimus 1              1740 7˝ - ˝
1. Leon Huijsdens          1952 - Marcel Tillemans        1757 1  - 0
2. Bert Botma              1945 - Ruud Neumeijer          1692 1  - 0
3. Wong Tsai               1773 - Shau-Ming Yuen          1590 1  - 0
4. Arno van Houten         1800 - Jan de Korte            1830 1  - 0
5. Arjan Drenthen          1731 - Clement van Eijsden     1774 1  - 0
6. Egbert Berghout         1708 - Harm de Oude            1779 ˝  - ˝
7. Martin van Vaalen       1693 - Marcel v.d. Linden      1754 1  - 0
8. Henk Springer           1676 - Henk Henderson          1746 1  - 0


Ronde 6
   Krimpen a/d IJssel 3    1684 - Barendrecht 1           1801 2˝ - 5˝
1. Lennart Kraaijenbrink   1820 - Feike Liefrink          2065 0  - 1
2. Robert Casteleijn       1866 - Robbert Meijer          1891 0  - 1
3. Arne Pols               1492 - André Coenen            1866 ˝  - ˝
4. Michel van Cappellen    1837 - Tjerk-Peter de Bruijn   1858 0  - 1
5. David Berendsen         1708 - Bert Drolenga           1794 0  - 1
6. Wiggert Pols            1322 - Robert Dortmond         1707 ˝  - ˝
7. Adrie van der Waal      1648 - Jan-Peter van Sprang    1647 ˝  - ˝
8. Mark Paul               1783 - Han Pijpers             1579 1  - 0

   Onésimus 1              1789 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1874 4  - 4
1. Marcel Tillemans        1757 - Hans Ranft              1931 0  - 1
2. Anton Moolenaar         1910 - Leon Willemen           1935 0  - 1
3. Jan de Korte            1830 - Edo Pouwelse            1908 ˝  - ˝
4. Henk Henderson          1746 - Jeroen Eijgelaar        1844 0  - 1
5. Martin Rensen           1864 - Rob Hoogland            1909 ˝  - ˝
6. Clement van Eijsden     1774 - Johan de Koning         1817 1  - 0
7. Paul Wassink            1676 - Richard Zyleman         1809 1  - 0
8. Marcel v.d. Linden      1754 - Cees Klein              1842 1  - 0

   Zwijndrecht 1           1628 - 3-Torens 1              1800 1˝ - 6˝
1. Marcel den Boer         1772 - Leon Huijsdens          1952 0  - 1
2. Kees van 't Hoff        1737 - Bert Botma              1945 0  - 1
3. Robert Goedegebuur      1619 - Wong Tsai               1773 ˝  - ˝
4. Bas Nugteren            1585 - Arno van Houten         1800 0  - 1
5. Coen Dortmond           1683 - Egbert Berghout         1708 ˝  - ˝
6. Piet van Rijs           1658 - Arjan Drenthen          1731 0  - 1
7. Patrick Poots           1394 - Martin van Vaalen       1693 ˝  - ˝
8. Stijn Berghout          1575 - Ronald Damhuis          1797 0  - 1

   CSV 1                   1998 - WSV 1                   1794 7˝ - ˝
1. Leon Koster             2326 - Ronald Dannis           1850 1  - 0
2. Jan Peter Bogers        2105 - Barthold Jansen         1952 1  - 0
3. Stefan Tabak            2222 - Hans van Woudenberg     1840 1  - 0
4. Roel Trimp              1907 - Wim Mulder              1844 1  - 0
5. Mark Vermeer            1880 - Wim van Vuuren          1724 1  - 0
6. Jaap Rusch              1905 - Eduard Philipse         1809 ˝  - ˝
7. Paul van der Lee        1807 - Peter de Louw           1769 1  - 0
8. Winood Rampersad        1831 - Mart Jan Luteyn         1564 1  - 0


Ronde 7
   Barendrecht 1           1795 - Onésimus 1              1802 4˝ - 3˝
1. Feike Liefrink          2065 - Marcel Tillemans        1757 1  - 0
2. André Coenen            1866 - Anton Moolenaar         1910 1  - 0
3. Robbert Meijer          1891 - Jan de Korte            1830 ˝  - ˝
4. Tjerk-Peter de Bruijn   1858 - Martin Rensen           1864 ˝  - ˝
5. Bert Drolenga           1794 - Clement van Eijsden     1774 ˝  - ˝
6. Robert Dortmond         1707 - Harm de Oude            1779 0  - 1
7. Leo van Praag           1531 - Marcel v.d. Linden      1754 ˝  - ˝
8. Jan-Peter van Sprang    1647 - Henk Henderson          1746 ˝  - ˝

   Nieuwerkerk a/d IJ. 1   1873 - Zwijndrecht 1           1747 4  - 4
1. Hans Ranft              1931 - Martijn Vos             1898 ˝  - ˝
2. Leon Willemen           1935 - Roland van Keeken       1913 ˝  - ˝
3. Rob Hoogland            1909 - Kees van 't Hoff        1737 0  - 1
4. Jeroen Eijgelaar        1844 - NO                           1  - 0  Regl.
5. Edo Pouwelse            1908 - Coen Dortmond           1683 1  - 0
6. Johan de Koning         1817 - Marcel den Boer         1772 0  - 1
7. Richard Zyleman         1809 - Teus Slotboom           1663 0  - 1
8. Jasper Valstar          1833 - Teus Sr Slotboom        1563 1  - 0

   WSV 1                   1794 - Krimpen a/d IJssel 3    1624 5  - 3
1. Ronald Dannis           1850 - Rick Verhoog            1889 ˝  - ˝
2. Barthold Jansen         1952 - Robert Casteleijn       1866 1  - 0
3. Eduard Philipse         1809 - David Berendsen         1708 1  - 0
4. Wim Mulder              1844 - Michel van Cappellen    1837 ˝  - ˝
5. Wim van Vuuren          1724 - Floris Doolaard         1508 0  - 1
6. Hans van Woudenberg     1840 - Adrie van der Waal      1648 0  - 1
7. Peter de Louw           1769 - Jildert Denneman        1362 1  - 0
8. Mart Jan Luteyn         1564 - Meike Riemens           1170 1  - 0

   3-Torens 1              1646 - CSV 1                   1904 1˝ - 6˝
1. Leon Huijsdens          1952 - Stefan Tabak            2222 0  - 1
2. Wong Tsai               1773 - Jan Peter Bogers        2105 0  - 1
3. Arno van Houten         1800 - Mark Vermeer            1880 ˝  - ˝
4. Martin van Vaalen       1693 - Jaap Rusch              1905 1  - 0
5. Arjan Drenthen          1731 - Paul van der Lee        1807 0  - 1
6. Arjen Hofman            1531 - Patrick van der Lee     1852 0  - 1  Regl. (*)
7. Martijn Vroegindeweij   1070 - Mark van Liempt         1669 0  - 1
8. Theo Keijzer            1615 - Arjan Terlouw           1792 0  - 1

(*) Correctie uitslag (was ˝-˝) vanwege overtreding van artikel 33 lid 1 van
    het RSB-competitiereglement (invallersbepaling; A.Hofman, 3-Torens).
    NB: voor de ratingverwerking blijft de uitslag ˝-˝ gehandhaafd.