Individuele uitslagen RSB-beker 2013/2014


Ronde 1
   Barendrecht               1920 - Onésimus                  1828 2˝ - 1˝
1. Feike Liefrink          w 2065 - Marcel Tillemans        z 1757 0  - 1
2. Robbert Meijer          z 1891 - Anton Moolenaar         w 1910 1  - 0
3. André Coenen            w 1866 - Harm de Oude            z 1779 1  - 0
4. Tjerk-Peter de Bruijn   z 1858 - Martin Rensen           w 1864 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   HZP Schiedam              1995 - Messemaker 1847           2009 2  - 2     2  - 2
1. John van Baarle         w 2202 - Eduard van Dijk         z 2078 1  - 0     1  - 0
2. Daan van Loenen         z 2006 - Arjan van der Leij      w 1974 ˝  - ˝     0  - 1
3. David van der Mast      w 1847 - Arjan Hennink           z 1993 ˝  - ˝     0  - 1
4. Aad Juijn               z 1924 - Remco Hylkema           w 1990 0  - 1     1  - 0

   Maassluis                 1753 - Dordrecht                 1933 1˝ - 2˝
1. Marcel Bergen           z 1834 - Piet Pluymert           w 2031 1  - 0
2. Gert Dijkstra           w 1856 - Ton Slagboom            z 1900 0  - 1
3. Dirk Brijs              z 1651 - Victor Koppelaar        w 1883 ˝  - ˝
4. Michael Kroes           w 1671 - Johan van de Griend     z 1918 0  - 1

   't Springende Peert       1662 - SO Rotterdam              1920 0  - 4
1. Arjan Verkerk           z 1677 - Marius Strijdhorst      w 1917 0  - 1
2. Hans van 't Hof         w 1686 - Marc Schroeder          z 2049 0  - 1
3. Pieter Jan Gravendeel   z 1708 - Adri Helfrich           w 1900 0  - 1
4. Wim van Schelven        w 1576 - Arthur Rongen           z 1812 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   Shah Mata                 1954 - De IJssel                 1855 2  - 2     2˝ - 1˝
1. Bram Steijn             w 2045 - Pim te Lintelo          z 1905 1  - 0     ˝  - ˝
2. John Onderdelinden      z 1861 - Frank Visser            w 1904 0  - 1     ˝  - ˝
3. Rene de Lange           w 1981 - Leon Jacobse            z 1817 ˝  - ˝     ˝  - ˝
4. Theo van der Sluis      z 1927 - Ad Multem               w 1795 ˝  - ˝     1  - 0

   Ridderkerk                1724 - Krimpen a/d IJssel        1850 1  - 3
1. Tuvshin Boldoo          z 1758 - Rick Verhoog            w 1889 0  - 1
2. Teun Koorevaar          w 1741 - Remko Moerkerken        z 1866 1  - 0
3. Bas Kuijper             z 1734 - Jason Zondag            w 1861 0  - 1
4. Teus Punt               w 1662 - Diederick Casteleijn    z 1782 0  - 1

   WSV                       1817 - HI Ambacht                1698 1  - 3
1. Ronald Dannis           w 1850 - Xander van Doorn        z 1844 0  - 1
2. Eduard Philipse         z 1809 - Aart Burggraaff         w 1679 0  - 1
3. Hans van Woudenberg     w 1840 - Klaas Bax               z 1639 ˝  - ˝
4. Peter de Louw           z 1769 - Piet de Jonge           w 1631 ˝  - ˝

   Spijkenisse               1976 - Nieuwerkerk a/d IJ.       1905 3  - 1
1. Ricardo Klepke          z 2007 - Hans Ranft              w 1931 1  - 0
2. Rick van der Pluijm     w 1935 - Leon Willemen           z 1935 ˝  - ˝
3. Ruud van der Beek       z 2001 - Rob Hoogland            w 1909 ˝  - ˝
4. Paul de Freytas         w 1960 - Jeroen Eijgelaar        z 1844 1  - 0

   Erasmus                   1954 - Het Houten Paard          1631 4  - 0
1. Frank van Zutphen       z 2070 - Kees Schrijvers         w 1554 1  - 0
2. Leo Verhoeven           w 1924 - Ruud Bosch              z 1874 1  - 0
3. Olivier Vrolijk         z 1913 - Marco Beije             w 1480 1  - 0
4. Joop van 't Hoenderdaal w 1907 - Arie Langendoen         z 1615 1  - 0

   Sliedrecht                1932 - Papendrecht/Albl.         1804 2˝ - 1˝
1. Robert van Rekom        z 1902 - Meinte Smink            w 1844 ˝  - ˝
2. Wim Hokken              w 1970 - Bert Terlouw            z 1890 ˝  - ˝
3. Wout Boer               z 1903 - Kees Brinkman           w 1818 1  - 0
4. Jerry van Rekom         w 1954 - Jo Pattinama            z 1662 ˝  - ˝

   Moerkapelle               1960 - Charlois Europoort        1960 1  - 3
1. Jesse van Elteren       w 1980 - Gijsbert Kamerman       z 2079 ˝  - ˝
2. Wouter Vroegindeweij    z 1997 - Tjerk Tinga             w 1988 ˝  - ˝
3. Dick Bac                w 2001 - Albert Kamman           z 1892 0  - 1
4. Maarten Vroegindeweij   z 1863 - Cees van Oosterom       w 1879 0  - 1

   SOF/DZP                   1854 - Overschie                 1743 2˝ - 1˝
1. Ronald Sparreboom       z 1920 - Daan Smit               w 1745 1  - 0
2. Adriaan Tieleman        w 1877 - Hans Doornheim          z 1814 ˝  - ˝
3. Ivo Lagendijk           z 1837 - Ruud-Jan Kloek          w 1800 1  - 0
4. Marcel de Ruiter        w 1780 - Niels van Diejen        z 1614 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   Fianchetto                1896 - De Pionier                1886 2  - 2     2  - 2
1. Ron Burgerhout          z 2020 - Ernstjan Pluim Mentz    w 2100 ˝  - ˝     0  - 1
2. Martijn van der Vaart   w 1872 - Marcel Mol              z      ˝  - ˝     0  - 1
3. Martin van der Hidde    z 1849 - Jan van Dam             w 1795 1  - 0     1  - 0
4. Bas van Driel           w 1844 - Ad van der Ree          z 1762 0  - 1     1  - 0

                                                                            Snelschaak
   Hoeksche Waard            1759 - Zwijndrecht               1769 2  - 2     2  - 2
1. Walter van Dijk         z 1813 - Roland van Keeken       w 1913 0  - 1     ˝  - ˝
2. Bas van Dijk            w 1685 - Frank Stoute            z 1808 1  - 0     ˝  - ˝
3. Rob Bedeaux             z 1731 - Robert Goedegebuur      w 1619 ˝  - ˝     0  - 1
4. Gert van Driel          w 1806 - Kees van 't Hoff        z 1737 ˝  - ˝     1  - 0

   CSV                       2054 - 3-Torens                  1868 4  - 0
1. Leon Koster             z 2326 - Leon Huijsdens          w 1952 1  - 0
2. Jan Peter Bogers        w 2105 - Bert Botma              z 1945 1  - 0
3. Roel Trimp              z 1907 - Wong Tsai               w 1773 1  - 0
4. Mark Vermeer            w 1880 - Arno van Houten         z 1800 1  - 0


Ronde 2
   Krimpen a/d IJssel        1872 - Erasmus                   1872 ˝  - 3˝
1. Rick Verhoog            z 1889 - Leo Verhoeven           w 1924 0  - 1
2. Jason Zondag            w 1861 - Olivier Vrolijk         z 1913 0  - 1
3. Remko Moerkerken        z 1866 - Paul Wilhelm            w 1853 0  - 1
4. Jan Sluiter             w 1873 - Ruurd Ouwehand          z 1798 ˝  - ˝

   Shah Mata                 1953 - Spijkenisse               1948 1  - 3
1. Roel Warnik             z 1925 - Paul de Freytas         w 1960 0  - 1
2. Rene de Lange           w 1981 - Rick van der Pluijm     z 1935 ˝  - ˝
3. John Onderdelinden      z 1861 - Ruud van der Beek       w 2001 ˝  - ˝
4. Bram Steijn             w 2045 - Daniel Zevenhuizen      z 1895 0  - 1

   Charlois Europoort        1902 - HZP Schiedam              2018 1˝ - 2˝
1. Tjerk Tinga             z 1988 - John van Baarle         w 2202 ˝  - ˝
2. Albert Kamman           w 1892 - Daan van Loenen         z 2006 ˝  - ˝
3. Ton Dulk                z 1887 - Oleksii Kapitonenko     w      ˝  - ˝
4. John van de Laar        w 1841 - David van der Mast      z 1847 0  - 1

   Zwijndrecht               1792 - Dordrecht                 1880 2  - 2
1. Martijn Vos             z 1898 - Piet Pluymert           w 2031 0  - 1
2. Roland van Keeken       w 1913 - Ton Slagboom            z 1900 1  - 0
3. Kees van 't Hoff        z 1737 - Ben Sitton              w 1827 0  - 1
4. Robert Goedegebuur      w 1619 - Theo Jiskoot            z 1760 1  - 0

   Barendrecht               1920 - SOF/DZP                   1936 1  - 3
1. Feike Liefrink          z 2065 - Mark van Putten         w 2014 0  - 1
2. Robbert Meijer          w 1891 - Ronald Sparreboom       z 1920 1  - 0
3. André Coenen            z 1866 - Adriaan Tieleman        w 1877 0  - 1
4. Tjerk-Peter de Bruijn   w 1858 - Jan van Genderen        z 1931 0  - 1

   SO Rotterdam              1958 - HI Ambacht                1698 3  - 1
1. John Schell             w 1966 - Xander van Doorn        z 1844 1  - 0
2. Marc Schroeder          z 2049 - Aart Burggraaff         w 1679 1  - 0
3. Marius Strijdhorst      w 1917 - Piet de Jonge           z 1631 ˝  - ˝
4. Adri Helfrich           z 1900 - Klaas Bax               w 1639 ˝  - ˝

   Sliedrecht                1932 - Fianchetto                1920 1  - 3
1. Robert van Rekom        z 1902 - Ron Burgerhout          w 2020 0  - 1
2. Wim Hokken              w 1970 - Bart Voogt              z 1948 0  - 1
3. Wout Boer               z 1903 - Jos Kruidenier          w 1861 ˝  - ˝
4. Jerry van Rekom         w 1954 - Martin van der Hidde    z 1849 ˝  - ˝

   RSR Ivoren Toren          1888 - CSV                       2054 1  - 3
1. Herman Keetbaas         z 1943 - Leon Koster             w 2326 ˝  - ˝
2. Michael Fung            w 1924 - Roel Trimp              z 1907 0  - 1
3. Joop Klijn              z 1905 - Mark Vermeer            w 1880 0  - 1
4. Mark Beijen             w 1782 - Jan Peter Bogers        z 2105 ˝  - ˝


Kwartfinale
   Spijkenisse               1948 - CSV                       2054 ˝  - 3˝
1. Paul de Freytas         w 1960 - Leon Koster             z 2326 0  - 1
2. Rick van der Pluijm     z 1935 - Mark Vermeer            w 1880 0  - 1
3. Ruud van der Beek       w 2001 - Jan Peter Bogers        z 2105 ˝  - ˝
4. Daniel Zevenhuizen      z 1895 - Roel Trimp              w 1907 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   HZP Schiedam              1833 - SO Rotterdam              1958 2  - 2     3  - 1
1. Andries Schukking       w 1645 - John Schell             z 1966 0  - 1     0  - 1
2. Daan van Loenen         z 2006 - Marius Strijdhorst      w 1917 0  - 1     1  - 0
3. Oleksii Kapitonenko     w      - Marc Schroeder          z 2049 1  - 0     1  - 0
4. David van der Mast      z 1847 - Adri Helfrich           w 1900 1  - 0     1  - 0

                                                                            Snelschaak
   Dordrecht                 1940 - Erasmus                   1940 2  - 2     2˝ - 1˝
1. Piet Pluymert           w 2031 - Frank van Zutphen       z 2070 0  - 1     1  - 0
2. Jan Willem Versloot     z 1984 - Olivier Vrolijk         w 1913 1  - 0     0  - 1
3. Ben Sitton              w 1827 - Leo Verhoeven           z 1924 ˝  - ˝     1  - 0
4. Johan van de Griend     z 1918 - Paul Wilhelm            w 1853 ˝  - ˝     ˝  - ˝

   SOF/DZP                   1936 - Fianchetto                1912 2˝ - 1˝
1. Mark van Putten         w 2014 - Ron Burgerhout          z 2020 ˝  - ˝
2. Adriaan Tieleman        z 1877 - Bart Voogt              w 1948 1  - 0
3. Ronald Sparreboom       w 1920 - Martijn van der Vaart   z 1872 1  - 0
4. Jan van Genderen        z 1931 - Rene Mersch             w 1810 0  - 1


Halve finale
                                                                            Snelschaak
   CSV                       2054 - SOF/DZP                   1936 2  - 2     4  - 0
1. Roel Trimp              z 1907 - Mark van Putten         w 2014 0  - 1     1  - 0
2. Leon Koster             w 2326 - Adriaan Tieleman        z 1877 1  - 0     1  - 0
3. Mark Vermeer            z 1880 - Ronald Sparreboom       w 1920 ˝  - ˝     1  - 0
4. Jan Peter Bogers        w 2105 - Jan van Genderen        z 1931 ˝  - ˝     1  - 0

   Dordrecht                 1910 - HZP Schiedam              1926 1˝ - 2˝
1. Ton Slagboom            w 1900 - Oleksii Kapitonenko     z      ˝  - ˝
2. Piet Pluymert           z 2031 - Daan van Loenen         w 2006 1  - 0
3. Ben Sitton              w 1827 - David van der Mast      z 1847 0  - 1
4. Victor Koppelaar        z 1883 - Aad Juijn               w 1924 0  - 1


Finale
   CSV                       2054 - HZP Schiedam              2018 2˝  - 1˝
1. Leon Koster             z 2326 - Oleksii Kapitonenko     w      1   - 0
2. Jan Peter Bogers        w 2105 - David van der Mast      z 1847 1   - 0
3. Mark Vermeer            z 1880 - John van Baarle         w 2202 0   - 1
4. Roel Trimp              w 1907 - Daan van Loenen         z 2006 ˝   - ˝