RSB-competitie 2013/2014: Klasse 1A
   Klasse 1A             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8 
1. Charlois Europoort 4  7  12 36  x  6 3  5  6  5 5 4 kampioen
2. SOF/DZP 1             7  12 35 1 x  4 5 6 5 5  7 
3. Krimpen a/d IJssel 2  7  10 32  5  3 x  3 5  4 5 5 
4. Erasmus 1             7  8  29 3  2 4 x  5 4  6  4 
5. SO Rotterdam 3        7  5  22  2  1 3  2 x  4 4  4
6. Dordrecht 3           7  4  26  2 2 3 4  3 x  4  6  degradeert
7. Fianchetto 2          7  3  22  2 3  2 2  4  4  x  4  degradeert
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  2  21  3 1  3  4  3 2  4  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 30 sep Erasmus 1             1876 - Krimpen a/d IJssel 2  1868 4 - 3
di 01 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1743 - Charlois Europoort 4  1903 3 - 4
wo 02 okt SO Rotterdam 3        1706 - SOF/DZP 1             1862 1 - 6
do 03 okt Fianchetto 2          1759 - Dordrecht 3           1780 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 28 okt Krimpen a/d IJssel 2  1873 - Fianchetto 2          1759 5 - 2
wo 30 okt SO Rotterdam 3        1745 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1741 4 - 3
wo 30 okt SOF/DZP 1             1880 - Dordrecht 3           1782 5 - 2
vr 01 nov Charlois Europoort 4  1920 - Erasmus 1             1875 5  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 18 nov Erasmus 1             1876 - SO Rotterdam 3        1772 5 - 2
di 19 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1717 - SOF/DZP 1             1855 1  - 7
di 19 nov Dordrecht 3           1828 - Krimpen a/d IJssel 2  1862 3 - 4
do 21 nov Fianchetto 2          1770 - Charlois Europoort 4  1939 2 - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 10 dec Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1735 - Erasmus 1             1863 4  - 4
di 17 dec Charlois Europoort 4  1889 - Dordrecht 3           1828 5 - 2 (is gespeeld bij Dordrecht)
wo 18 dec SO Rotterdam 3        1713 - Fianchetto 2          1766 4  - 4
wo 18 dec SOF/DZP 1             1880 - Krimpen a/d IJssel 2  1864 4 - 3

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb Erasmus 1             1864 - SOF/DZP 1             1880 2 - 5
ma 03 feb Krimpen a/d IJssel 2  1873 - Charlois Europoort 4  1924 5  - 3
di 04 feb Dordrecht 3           1828 - SO Rotterdam 3        1765 3 - 4
do 06 feb Fianchetto 2          1770 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1726 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 03 mrt Erasmus 1             1817 - Fianchetto 2          1770 6  - 2
di 04 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1741 - Dordrecht 3           1749 2  - 6
wo 05 mrt SO Rotterdam 3        1756 - Krimpen a/d IJssel 2  1873 3  - 5
wo 05 mrt SOF/DZP 1             1880 - Charlois Europoort 4  1891 1 - 6

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 24 mrt Krimpen a/d IJssel 2  1873 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1706 5  - 3
di 25 mrt Dordrecht 3           1828 - Erasmus 1             1849 4  - 4
do 27 mrt Fianchetto 2          1759 - SOF/DZP 1             1862 3  - 5
vr 28 mrt Charlois Europoort 4  1939 - SO Rotterdam 3        1761 6  - 2

Individuele uitslagen 7e ronde