RSB-competitie 2013/2014: Klasse 1B
   Klasse 1B             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. CSV 1                 7  14 44  x  6˝ 5˝ 6˝ 5˝ 7˝ 7  5˝ kampioen
2. 3-Torens 1            7  8  31  1˝ x  2  7˝ 4˝ 3  6  6˝
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  8  30˝ 2˝ 6  x  4  5˝ 5  3˝ 4
4. Onésimus 1            7  7  26˝ 1˝ ˝  4  x  3˝ 5  6  6
5. Barendrecht 1         7  6  27  2˝ 3˝ 2˝ 4˝ x  2  5˝ 6˝
6. WSV 1                 7  6  24˝ ˝  5  3  3  6  x  5  2  degradeert
7. Krimpen a/d IJssel 3  7  4  21  1  2  4˝ 2  2˝ 3  x  6  degradeert
8. Zwijndrecht 1         7  3  19˝ 2˝ 1˝ 4  2  1˝ 6  2  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 07 okt Krimpen a/d IJssel 3  1792 - CSV 1                 2020 1  - 7
do 10 okt Onésimus 1            1802 - WSV 1                 1794 5  - 3
vr 11 okt Zwijndrecht 1         1761 - Barendrecht 1         1802 1˝ - 6˝
vr 11 okt 3-Torens 1            1786 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1876 2  - 6

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 04 nov Krimpen a/d IJssel 3  1704 - Onésimus 1            1757 2  - 6
ma 04 nov Barendrecht 1         1815 - 3-Torens 1            1729 3˝ - 4˝
do 07 nov WSV 1                 1794 - Zwijndrecht 1         1761 2  - 6
vr 08 nov CSV 1                 2000 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1874 5˝ - 2˝

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 26 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1874 - Barendrecht 1         1796 5˝ - 2˝
do 28 nov Onésimus 1            1774 - CSV 1                 2000 1˝ - 6˝
vr 29 nov Zwijndrecht 1         1691 - Krimpen a/d IJssel 3  1691 2  - 6
vr 29 nov 3-Torens 1            1732 - WSV 1                 1794 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
vr 20 dec CSV 1                 2008 - Barendrecht 1         1796 5˝ - 2˝
ma 06 jan Krimpen a/d IJssel 3  1792 - 3-Torens 1            1762 2  - 6
do 09 jan Onésimus 1            1774 - Zwijndrecht 1         1746 6  - 2
do 09 jan WSV 1                 1794 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1874 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 10 feb Barendrecht 1         1803 - WSV 1                 1794 2  - 6
di 11 feb Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1874 - Krimpen a/d IJssel 3  1792 3˝ - 4˝
vr 14 feb Zwijndrecht 1         1746 - CSV 1                 2020 2˝ - 5˝
vr 14 feb 3-Torens 1            1785 - Onésimus 1            1740 7˝ - ˝

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 10 mrt Krimpen a/d IJssel 3  1684 - Barendrecht 1         1801 2˝ - 5˝
do 13 mrt Onésimus 1            1789 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1874 4  - 4
vr 14 mrt Zwijndrecht 1         1628 - 3-Torens 1            1800 1˝ - 6˝
vr 14 mrt CSV 1                 1998 - WSV 1                 1794 7˝ - ˝

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 31 mrt Barendrecht 1         1795 - Onésimus 1            1802 4˝ - 3˝
di 01 apr Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1873 - Zwijndrecht 1         1747 4  - 4
do 03 apr WSV 1                 1794 - Krimpen a/d IJssel 3  1624 5  - 3
vr 04 apr 3-Torens 1            1646 - CSV 1                 1904 1˝ - 6˝ (*)

(*) Correctie uitslag (was 2-6) vanwege overtreding van artikel 33 lid 1 van
    het RSB-competitiereglement (invallersbepaling; A. Hofman, 3-Torens 1)

Individuele uitslagen 7e ronde