RSB-competitie 2013/2014: Klasse 4A
   Klasse 4A             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Barendrecht 2         7  13 36  x  4 6  4  5  5 4 6 Kampioen
2. Zwijndrecht 2         7  9  33  3 x  3 5  4  5  5  7  Promotie
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7  9  29 2  4 x  5  5 5  3 4  Promotie
4. Overschie 3           7  8  34  4  3  3  x  6  4  7 6
5. Shah Mata 3           7  5  27 3  4  2 2  x  5 7 3
6. Dordrecht 5           7  5  25 2 3  3  4  2 x  5 5
7. De IJssel 3           7  4  21  3 3  4     2 x  6
8. Ridderkerk 2          7  3  17 1 1  4  1 5  3  1 x

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 23 sep Barendrecht 2         1503 - De IJssel 3           1363 4 - 3
do 26 sep Ridderkerk 2          1382 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1446 4  - 4
vr 27 sep Zwijndrecht 2         1513 - Shah Mata 3           1489 4  - 4
vr 27 sep Overschie 3           1447 - Dordrecht 5           1469 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 14 okt De IJssel 3           1385 - Ridderkerk 2          1393 6 - 1
di 15 okt Dordrecht 5           1434 - Barendrecht 2         1547 2 - 5
di 15 okt Shah Mata 3           1453 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1446 2 - 5
vr 18 okt Zwijndrecht 2         1448 - Overschie 3           1536 5  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 11 nov Barendrecht 2         1547 - Zwijndrecht 2         1495 4 - 3
di 12 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1446 - De IJssel 3           1368 3 - 4
do 14 nov Ridderkerk 2          1407 - Dordrecht 5           1452 3  - 5
vr 15 nov Overschie 3           1566 - Shah Mata 3           1545 6  - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 03 dec Shah Mata 3           1545 - De IJssel 3           1394 7 - 
di 10 dec Dordrecht 5           1441 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1431 3  - 5
vr 13 dec Zwijndrecht 2         1469 - Ridderkerk 2          1356 7  - 1
vr 13 dec Overschie 3           1547 - Barendrecht 2         1485 4  - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 27 jan Barendrecht 2         1547 - Shah Mata 3           1554 5  - 3
ma 27 jan De IJssel 3           1379 - Dordrecht 5           1436 2 - 5
di 28 jan Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1444 - Zwijndrecht 2         1506 4 - 3
do 30 jan Ridderkerk 2          1384 - Overschie 3           1469 1 - 6

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 24 feb Barendrecht 2         1547 - Ridderkerk 2          1372 6 - 1
di 25 feb Shah Mata 3           1526 - Dordrecht 5           1448 5 - 2
vr 28 feb Zwijndrecht 2         1473 - De IJssel 3           1368 5  - 3
vr 28 feb Overschie 3           1582 - Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1479 3  - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 17 mrt De IJssel 3           1379 - Overschie 3           1529   - 7
di 18 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 3 1479 - Barendrecht 2         1515 2  - 6
di 18 mrt Dordrecht 5           1452 - Zwijndrecht 2         1506 3  - 5
do 20 mrt Ridderkerk 2          1364 - Shah Mata 3           1557 5  - 3

Individuele uitslagen 7e ronde