RSB-competitie 2013/2014: Klasse 4B
   Klasse 4B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. CSV 3                7  12 40 x  6  3 6  5 5 7  7  Kampioen
2. De Pionier 2         7  11 35 2  x  5  5  4  5  7 7  Promotie
3. Charlois Europoort 7 7  11 33  4 3  x  4  6 5  5 4 Promotie
4. Papendrecht/Albl. 2  7  9  29  2  3  4  x  4 5  6  4
5. Spijkenisse 5        7  5  24 2 4  1 3 x  4  4  5
6. Krimpen a/d IJssel 5 7  4  25  2 3  3  3  4  x  4  5
7. Overschie 4          7  4  19  1    2 2  4  4  x  5
8. Barendrecht 3        7  0  17 1  1  3 3 3  2 3  x

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 30 sep Krimpen a/d IJssel 5 1418 - CSV 3                1349 2 - 5
ma 30 sep Barendrecht 3        1267 - Spijkenisse 5        1403 3  - 5
vr 04 okt Overschie 4          1268 - De Pionier 2         1522   - 7
vr 04 okt Charlois Europoort 7 1407 - Papendrecht/Albl. 2  1408 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 29 okt Papendrecht/Albl. 2  1408 - Barendrecht 3        1314 4 - 3
do 31 okt De Pionier 2         1522 - Spijkenisse 5        1403 4  - 4
vr 01 nov Overschie 4          1268 - Krimpen a/d IJssel 5 1379 4  - 4
vr 01 nov CSV 3                1386 - Charlois Europoort 7 1476 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 18 nov Krimpen a/d IJssel 5 1412 - De Pionier 2         1522 3  - 5
ma 18 nov Barendrecht 3        1330 - CSV 3                1404 1  - 7
vr 22 nov Charlois Europoort 7 1376 - Overschie 4          1095 5 - 2
vr 22 nov Spijkenisse 5        1417 - Papendrecht/Albl. 2  1442 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
vr 13 dec CSV 3                1404 - Spijkenisse 5        1466 5 - 2
ma 16 dec Krimpen a/d IJssel 5 1424 - Charlois Europoort 7 1461 3  - 5
do 19 dec De Pionier 2         1533 - Papendrecht/Albl. 2  1408 5  - 3
vr 17 jan Overschie 4          1302 - Barendrecht 3        1197 5  - 3 (#)
(#) Barendrecht 3 heeft twee matchpunten aftrek vanwege artikel 29, lid 2.

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb Barendrecht 3        1308 - Krimpen a/d IJssel 5 1356 2 - 5
di 04 feb Papendrecht/Albl. 2  1407 - CSV 3                1372 2  - 6
vr 07 feb Charlois Europoort 7 1526 - De Pionier 2         1533 3  - 5
vr 07 feb Spijkenisse 5        1462 - Overschie 4          1302 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 03 mrt Krimpen a/d IJssel 5 1417 - Spijkenisse 5        1399 4  - 4
do 06 mrt De Pionier 2         1533 - CSV 3                1404 2  - 6
vr 07 mrt Overschie 4          1268 - Papendrecht/Albl. 2  1412 2  - 6
vr 07 mrt Charlois Europoort 7 1439 - Barendrecht 3        1285 4 - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 24 mrt Barendrecht 3        1335 - De Pionier 2         1533 1  - 7
di 25 mrt Papendrecht/Albl. 2  1408 - Krimpen a/d IJssel 5 1357 5  - 3
vr 28 mrt Spijkenisse 5        1417 - Charlois Europoort 7 1516 1 - 6
vr 28 mrt CSV 3                1404 - Overschie 4          1268 7  - 1

Individuele uitslagen 7e ronde